Skoči na vsebino

Voda Odteka


aerox

Priporočene objave

no mam en vlki problem, ki me lahko stane tudi cilindra :o :mellow: :(

najprej mi je voda odtekala vun skozi tisto rezervar odspredi (tudi zmankalo mi je je in tam je vse oranžno od vode-->rja) včeraj pa mi voda začela vun rahlo kaplat nekje odspodi, newem pa rečt če je tekla vun iz cilindra, morm poglejat zaj v garažo, če je še kaj tekla vun :huh:

prosim pomagajte, ker sn čist :doze: :doze: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi prvo pogledal kiler pa potem one cevi ki grejo pol na cilinder! :hmm: :hmm:

ja lahk je šla tut kak dihtunga!!!Poglej zaj ki ti vun teče!!????? :hmm: :hmm: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ti je iz rezervoarcka tekla skoz varnostni ventil, je skor ziher dihtunga hin, k ti pritisk iz cilindra sopa naprej v hladilni sistem. ce ti pa izpod cilindra tece, je pa tud po moje dihtunga hin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr kilerju ni nič hin, zato ker voda vun teče skozi oni štopl na rezervarju, ko je mala luknica za luft :wacko:

najbrž pa je dihtunga na glavi hin

kaj ta dihtunga je ista kot na 50ccm? da te ne rabim nove kupovat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ja, dihtunga ti je sla po gobe. odpri pa poglej, zgubit nimas kaj, k s takim se itak ne mors vozit! :unsure:

je bla fora ko sma se s frendom iz Medvod pelala, pa je men isto delal, pa sma se vsakih 5 km ustavlala da sma vodo dotakala, pol pa sm reku ko ga jebe, zariba naj ce hoce, pa sma se pelala skoz 120-150 od tuhinjske do celja, pa se pol naprej do ponikve. temperatura je bla skoz od 90 do 100 stopinj, cilinder je pa zdrzu brez skode (guss pusa). bat sn pa itak mogu menjat, k tud drugac bi ga mogu. vglavnem, velik je zdrzu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj še povem eno zgodbico o tem :)

pelal sn se domu iz našiga wikenda, torej podlehnik-ptuj 10km, tam je ena vlka ravnina, jas pa se ga žgal :)

style glava po bilanco :D tu pa tam sn pogledo na števec, blo je tak neke med 110 in 115, naenkrat pa beeee, skuter crkne

jas celi v strahu da je ribno, upal pa sn da mi je jermen vtrgalo :)

jas dam spet kontakt in skuter vžge prvo, kompresija še je kot zmeraj 1A :)

kot zgleda se je od vročine cilinder tak razširil da batni obročki niso mogli več dihtat in je crkno :mellow: :huh:

ful sn pa jezn to, da mi ne dela števec za vodo in bencin, no tu pa tam se kaj pokaže, ker je aku čist prazn oz. hin, ker sn ga že punil ampak nix :blink:

pa še blinkeri mi ne delajo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej prvo poglej na glavi tm k grejo cevi gor lohk ti je tm popustil pa tm pusa men je tm popustil pa sm odpravu napako.al lahk ti je sel semering na vodni pumpi.sj med clindrom pa glavo mas dihtngo pa se diht maso pomoje da tm ni.al pa ti k si na novo nalivov vodo k ti je vsa odtekla a si spustu zrk vn(en 8 kluc na glavi)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj še povem eno zgodbico o tem :)

pelal sn se domu iz našiga wikenda, torej podlehnik-ptuj 10km, tam je ena vlka ravnina, jas pa se ga žgal :)

style glava po bilanco :D tu pa tam sn pogledo na števec, blo je tak neke med 110 in 115, naenkrat pa beeee, skuter crkne

jas celi v strahu da je ribno, upal pa sn da mi je jermen vtrgalo :)

jas dam spet kontakt in skuter vžge prvo, kompresija še je kot zmeraj 1A :)

kot zgleda se je od vročine cilinder tak razširil da batni obročki niso mogli več dihtat in je crkno :mellow: :huh:

ful sn pa jezn to, da mi ne dela števec za vodo in bencin, no tu pa tam se kaj pokaže, ker je aku čist prazn oz. hin, ker sn ga že punil ampak nix :blink:

pa še blinkeri mi ne delajo B)

jaz ti lahko prodam ganz nou akomulator, samo nafilat ga morš pa še mal destilirane vode dolit :D po posti za 3k + poštnino plačaš ti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No meni ko sem zdaj spet skup naredo motor mi je dihtungo na glavi pozrlo oz.cisto razcotalo :cry: In voda ki je bla v kileru je sla v avspuh tak da je blo v avspuhu pol vode pa v blok je sla tak da se je motorna gred kopala v vodi..... :cry: :cry: :cry: :angry: :angry: Zdaj sem zamenjal dihtunge okrog zalil z tesnilmo maso in dela tak kot treba :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa vedno razF da vedno k sraufam mi zeger v karter pade not!! :angry: :angry: :angry:

pr stirki neb bil problem, dvignes motor pa ga okol obrnes :) , tuki pa ma motor skor 120 kil + cilinder je navpicno postavljen, pa se v BOX okvirju, da je ja cimbolj nedostopno vse skupi... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa vedno razF da vedno k sraufam mi zeger v karter pade not!! :angry: :angry: :angry:

pr stirki neb bil problem, dvignes motor pa ga okol obrnes :) , tuki pa ma motor skor 120 kil + cilinder je navpicno postavljen, pa se v BOX okvirju, da je ja cimbolj nedostopno vse skupi... <_<

magnet na zicko pa je stvar resena.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm, ni slaba ideja... ...do zdej sn uporablu magnetn sraufnciger... :lol1: :D

vazn ja to da se ne peles z zegrjem v karterju......... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vazn ja to da se ne peles z zegrjem v karterju......... :naughty:

men se je to ze naredl. :D

...200 km naredu brez posledic... :)

...pol je zacohalo...

...en dan star bat sou u qrac... :angry:

...se isti dan usposobu ta ISTI bat!! :yea2:

pol 4 dni kasnej mi je pa ribnu kr se mu je zajla od oljne pumpe odklopla.

totalka. :cry:

35 jurjov slo dovesedno v nic. :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je to ze naredl. :D

...200 km naredu brez posledic... :)

...pol je zacohalo...

...en dan star bat sou u qrac... :angry:

...se isti dan usposobu ta ISTI bat!! :yea2:

pol 4 dni kasnej mi je pa ribnu kr se mu je zajla od oljne pumpe odklopla.

totalka. :cry:

35 jurjov slo dovesedno v nic. :cry: :cry: :cry:

U mater! Grdo si najebal :huh: :o :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjet,da si s šplento v karterju 200km naredu :wacko: , če je pa res, si pa hudičov deleč pršu :naughty:

Ponavad zaropota k ta prvič orenk gas nabiješ :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!