Skoči na vsebino

Voda Odteka


aerox

Priporočene objave

aerox glede tvojih nedelujočih žmigovcov to se je tud men zgodlo :angry: sm mislu da je šel akumolator sam v resnic je bla pa varovalka :D k sm jo zamenu pol je pa vse delal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavad zaropota k ta prvič orenk gas nabiješ :cry:

js sn se vozu do 6000, max 7000 rpm, k je bil bat nov, pa ga je blo treba se ulaufat. je pa laufala masina ciiiiiiist potih, sn biu ziher da je neki narobe, ko da bi cist novo masino mel not. se zdej mi ni jasn zka je tak potih laufala. pol je skripnal, sn zrihtu, pa se je normaln naprej drla. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aerox a si ze ugotovu vzrok zakaj ti vodo pusca

ja najbrž je dihutnga zanič, ko bo lepo vreme bom skuto pelal na servis, to bo najvrjetneje v sredo, ker jutri grem v austrijo :)

k&4 kak se varovalka menja in kje je? ker meni žmigavci več ne delajo od te naprej ko smo z robejom zategovali bilanco mojo nazaj, ker se je odtegnala, kot zgleda smo kaki kabli premaknali ali pa uničli al pa je te glih varovalka šla po gobe... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej aerox poglej kable jst sm jih precviku isto za zmigovce pa sm sam podru pa jih lepo drugm dal pa je blo kul nism jih nc na novo delu al pa kej eksperimentiru pomoje ti ni sla varovalka drgac mas varovalko v blizini akumolatorja se mi zdi da jo majo vsi tm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k&4 kak se varovalka menja in kje je?

Zaj pa ti bom en bacn stisno :) V soboto ko sma stala tam pri Baumaxu sem ti reko varovalke poglej odspod v onem sprednjem predalcku so ti pa si pomaghno z roko pa reko eh ko jebe se bo bolse.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam občutek da te toti pero nič nena posluša, vedno mu poveš kaj je narobe pa on nič nena naredi glede tega. c c c c , nisi si ga dobro vzgojil to :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k&4 kak se varovalka menja in kje je?

Zaj pa ti bom en bacn stisno :) V soboto ko sma stala tam pri Baumaxu sem ti reko varovalke poglej odspod v onem sprednjem predalcku so ti pa si pomaghno z roko pa reko eh ko jebe se bo bolse.... :)

čuj roba ti si samo reko neki tam doli, jas pa naj zaj vem kje ha? :hmm: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k&4 kak se varovalka menja in kje je?

Zaj pa ti bom en bacn stisno :) V soboto ko sma stala tam pri Baumaxu sem ti reko varovalke poglej odspod v onem sprednjem predalcku so ti pa si pomaghno z roko pa reko eh ko jebe se bo bolse.... :)

čuj roba ti si samo reko neki tam doli, jas pa naj zaj vem kje ha? :hmm: :P

To je zato, ker še sam neve :P :D Eh, malo zajebancije mora bit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varovalke mas tam ko je oni ladlcek doli pri nogah ko ti je kluc not ostal in potem mas na levi desni strani tako skatlco pa dve taki z gumo dol pokriti in tam sta not dve varovalki 7,5

in to je to... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja aerox varovalka je pr akumulatorju sam morš odšravfat podn v prostorčku za rokavice . B) varovalka je pa pol v gumastem ovitku :rolleyes:

aja a ti žmigovci sploh ne utripajo al vtripajo full čudn :blink blink blink blink :hmm: k če je tko pol bi lah bla varovalka če pa ne delajo pol pa poglej kable pr belanc :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej roba kak pa te tebi blinkajo???? :hmm: :hmm:

neki ful čudno ful hitro otripajo!???kaj ti si si to naredo al sn jaz napačno vido??? :hmm: :hmm: :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je šla varovalka kekšen teden nazaj. Sam jest ne najdem te proklete varovalke nikjer. Povsod majo neko manjšo k ne gre not, jebeš ti to. Zdej se vozm kar z žičkam iz ene varovalke, pa so okol une ta sfukane navite. Je reku en štromar da bo dober, sam jest mu glih ne verjamem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če prov razumem je kabel na enmu koncu varovalke zvezu z drugmu koncu :?

če je tko pol je to tko k da je neb mel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, v bistvu mi je on razložu, da so te žičke iz varovalke dost dobre. Vsaka nej bi mela okol 3A pol pa zvežeš jih par skup, da se nekako ujema, sam po njegovi logik. Sej varovalko sem že isku, sam je nikjer nimajo. Če pa že majo kero z isto vrednostjo je pa premejhna <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako danes sn moj picikl odpelo v žabjak na servis...

...reko sn naj poglejajo zakaj mi voda odteka, sn jim tudi reko da je najbrž dihtunga hin :mellow:

pa naročo sn še kar naj mi lagere na bilanci mejajo pa to malo poglejajo... :)

te pa jutri al pa v petek ko dobim nazaj pa lepo valčke noter lažje torej okoli 3g pa gremoooooo.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!