Skoči na vsebino

Skutr Ugasnu


k&4

Priporočene objave

dans sm se pelu iz šole domu pa je ful dežval :angry: nek cajta sm se pelu normaln :D pol mi je pa skutr začel ugašat :fight2: če sm zapelu v kakšno lužico.

zdej me pa zanima zakaj se mi je to dogajal :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

voda v:

tanku

frgazarju

cilindru (zameni svečko ali pa vsaj očisti obstoječo, pa probaj)

še pred vsem tem, dej pa svečko ven, pa neki cajta kurblaj, če je res kaka voda do frgazarja pršla

Popravljeno . Popravil Jebediah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno da ti je vodo špricnlo tam k maš svečko in sedaj iskra preskakuje direkt na cilinder. probaj svečko obrisat pa posušit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam to je full nevarn za masino. voda namrec ni stisljiva, in ce je pride prevec, buk, skrip, papa, blajerca!! :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa se ena varjanta.......ce mas minareli motor.......uzadi pri stromu na zunanji strani bloka motorja (tm pri gumi) je luknja skozi blok (nevem zakaj ampak je) in to luknjo zapera ena taka plasticna pusa (ki rada vn pade) in potem ti lahko prida voda direktno v strom......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa se ena varjanta.......ce mas minareli motor.......uzadi pri stromu na zunanji strani bloka motorja (tm pri gumi) je luknja skozi blok (nevem zakaj ampak je) in to luknjo zapera ena taka plasticna pusa (ki rada vn pade) in potem ti lahko prida voda direktno v strom......

Tocno to......to mi ej tomaz pravo sicer se pozabo ce se je njemu to zgodilo samo ven da je enega na tak nacin zajebaval ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!