Skoči na vsebino

Kolesarjenje - Mtb, Citybike, Street...


SiR

Priporočene objave

Skratka - dans meu načrte za predsilvestrsko turo, pa je sneg le malce preveč otežil sicer z veseljem načrtovano zadevo ... no, upam da bo kmal nehalo in skopnelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru: glej, da me vzameš s seboj :devil: saj veš da mi manjak še 300 km do 4000 letos :blush:

Mogoče bi pa temi združili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Hanzi - verjetno bom kr sam šu, ker si tko najlažje vse čist po svoje zorganiziram in sam sebe priganjam ali zadržujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
  • 5 let pozneje...

Oj, kolesarji :D mogoc kak nasvet kje bi u lj in okolici dobil ugodno treking plašča in zračnici?

Pa se par drugih stvari rabim... kje kupujete ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse v Cultovi trgovini v Logatcu, cene kot drugje,ogromno robe. Poslovalnico imajo tudi v lj ne vem pa kako so založeni. Imajo tudi spletno trgovino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te ne posznam. V Kamniku je potem še par kolesarskih trgovin, na obvoznici pod omw-jem, v stavbi od Kam Busa je Pro Kolo, na drugi strani v svetilniku je Špica šport. Potem v starem delu mesta na Šutni je še ena trgovina.

V Domžalah je Erdani šport.

 

Kako so cenovno žal ne vem, odvisno kaj kupuješ.

 

Cult ima vse cene na netu: http://cult-trgovina.si/si/

če gledaš za plašče potem raje klikaj po znamkah in vsako posebej preglej, ker če recimo klikneš samo na treking jih malo prikaže, so pa še druge treking, ki jih v tisti skupini ni.

 

Teden nazaj sem tam kupovala bolj cestne plašče za gorca, ker mi ni do cestnega kolesa, treking mi sploh ni všeč in je pač gorski postal spaka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rabiš poceni robo jo ima Velo (v Črnučah) , verjetno imajo tudi kakšno bolj kvalitetno robo (ampak za po mestu mene ne zanima) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm res šou u velota...  gum kolkr hočeš 26 col... od  7 eurou do 50...   cult je meu sam 2 različni te dimenzije in nobena se mi ni zdela gud...

tud sedežou so mel velik u velotu itd.. sm dost nabavu  tm

pol sm šou pa še u bauer btc , sm dobu pa torbico za pod sedež in fajfo kot sem jo iskal

jutr pa gume menat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

PS: a se tukaj tudi kdo kdaj z peciklnom vozi? Jaz priznam, se že približno 16 mesecev nisem ... O:-)

ene 6000km na leto s cestnim, ene 2000km z mtb....hja, ni več tok časa kot nekdaj. še z motorjem samo do 10.000 na leto pridem.....ok, pa s skuterjem na šiht se nabere nekih 5000 :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene 6000km na leto s cestnim, ene 2000km z mtb....hja, ni več tok časa kot nekdaj. še z motorjem samo do 10.000 na leto pridem.....ok, pa s skuterjem na šiht se nabere nekih 5000 :kva2:

 

Ej CB,me je kar groza pomislit kako je bilo ko si imel več časa.. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Za snežne radosti sem si namesto smučarske opreme v trenutku neprištevnosti nabavil še en bajk.                           Za prejšnje neprištevnosti sem si prislužil samo tihi teden,sedaj pa kar tihi mesec..

 

IMG_9182.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Iščem en free ride kolo za občasno it na kakšen hrib pa se spustit dol :) 

Za sedaj imam eno mtb kolo na katerega sem dal bolj cestne gume ta je za po cesti in kak makedam, ker me vedno bolj mika po kakšni gozdni potki se vozit ali okoliških hribih.

 

kaj kej priporočate ? nočem da je pretežko pa ne predrago načeloma tudi kej dobrega rabljenga :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Evo z nekaj čaranja sem spravil prikolico še na fatbike.Custom osovina na kolesu za posebne podaljške in custom vilca na prikolici:

20160514_184341.jpg20160514_183759.jpgIMG_9195.JPGIMG_9193.JPGIMG_9194.JPG

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

Me zanima, če obstaja kakšen kolesarski vizir za zaščito glave pred vetrom v mrazu, morda nekaj v tem stilu

 Ashampoo_Snap_2022_11.21_17h58m04s_001_.png.d3081a56b222476357f0fbddb879b442.png

ali podobno temu 

Ashampoo_Snap_2022_11.21_18h02m50s_003_.png.452c95ca2f8b55bd61b496a898df9b97.png

...da ne bi strašil s takim pokrivalom ?

Ashampoo_Snap_2022_11.21_17h58m38s_002_.png.00555309b617210986b9ff4a2a18d212.png

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... no ... tukaj pa moja teorija s špinakerjem še bolj do izraza pride.... sam fejst veter v hrbet ujameš... pa LEEETIIIIIIII.....

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko ne obstaja nič uporabnega.

Še najbližje je kakšna smučarska maska.

Lahko uporabiš tudi motoristično podkapo, ki jo potegneš malo bolj na lica.

Enako kot na smučanju pomaga, če se zaščitiš s kakšno mastno kremo (če te to ne moti) .

Jaz "preživim" s trakom za ušesa, kapo s šiltom (ali v zares mrzlem, s pleteno kapo) in očali (sončnimi, smučarskimi, zaščitnimi) . Ni pa to uporabno pri večjih hitrostih in daljšem času.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Običajno sem več na kolesu kot motorju...celo leto...13 - 17 k km letno...v glavnem cesta...najbolj praktično je "buff" šal..lahko ga imaš ali samo okoli vratu oz po potrebi povlečeš čez usta/nos, ter očala....

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se vozil zjutraj v službo cca 9 km, imam pa električno kolo katero niti ni potrebno poganjat s pedali, pelje samo na "gas" ročico...je že bolj podobno mopedu. Vse ostalo sem nabavil, tople pohodne hlače, jakno, rokavice, čevlje, kapa...tudi ovratnik, katerega lahko potegnem preko nosu imam, očala. Me pa res mika, da bi en vizir poskusil montira, ta mi je všeč 

Ashampoo_Snap_2022_11.22_15h18m42s_001_.png.dd9ef42e7de6e7dfb976df403e63b6e9.png

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!