Skoči na vsebino

Yamaha MT 03


-pero-

Priporočene objave

...yamahca resno razmišlja o enocilinderskem bratcu FZ-ja zvanem MT-03...

MT-03: Yamaha's Roadster Motard Concept

Remember the MT-01? Well, Yamaha caused quite a stir when they introduced that concept naked bike powered by a Road Star v-twin several years ago. Now, Yamaha has introduced another concept it calls the MT-03 . . . powered by a single.

The MT-03 is, according to Yamaha a "Roadster Motard", "because it stands for sex appeal, a very determined and aggressive design combined with a high quality technical spec . . . [and] it says something about riding sensations, about the extreme agility when riding in low speed range."

What ever you call it, it is different. The shock absorber adjacent to the engine is reminiscent of the MT-01, while the belt drive reminds us of BMW's recent 650 single, the F650CS.

post-4-1065012475.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

>klik< do veliiike slikce

...btw:

"...MT-03 is planed for production in late 2004 and for the 2005 market..."

vir: yamaha design cafe forum

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam edin kar je mal ....khkm... bratcu so na štantu rekl da bo agregat na osnovi nove XT660 ...kar pomen okol 60 konj...

da, neposredni tekmec BMW-jevemu F650 CS....

po zmogljivostih, agregatu in po zvoku ... brum-pum-pum-pum..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na temu motorju je pa nekej zlo zanimivih stvari :hmm:

sam a ni vzmetenje za zadno gumo mav nevarno nameščeno :? kaj če maš preveč blizu nogo ko zadaneš kakšno luknjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep design, malce veliko zadnje kolo za moj okus :hmm: , 60 konjičev pa lahko sanjate :devil: , XT 660 jih ima 48 a ne :? , pa tudi cena glede na opremo (vzmetenje, luč :OK: )ne bo mogla bit tak ugodna, da bi motor našel dosti kupcev. Če mu je Scarver prva konkurenca ima že v štartu lepo prednost (ABS, tovarniška dodatna oprema...). Mašina pa je vseeno poezija za oko.

LP Bajsi

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-vpetje zadnjega amortizerja mi deluje HUDOOOO švoh... ne vem no...

-Me prov zanimajo tiste lampe spredi. A so ledice al so not žarnice, kdo bi vedu :hmm:

-Žmiguci so hudi :OK: :devil: :naughty:

-Rit oz. to ,da je sploh nima mi ni všeč, niti kopiranje izpuha pod zicom (zakaj ma zdej to vsak motor anyway :BUA: )

-zavore zgledajo kao nek high tech, najbrž tud delujejo tako kot izgled obljublja

-barve so zajebal

-mašino tud (bomo vidl na kok konjičev jo bojo navil)

moje skromno mnenje O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah ne vem no :hmm: nekak mi je všeč, nekak pa zgleda kt bi bil from future, na tazadni fotki pa zgleda kt bi ga edn iz lego kock sestavu :mellow:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

divji dizajn...ni kej...a vidim nad prednjo lučjo neko modro led diodo...a je to sploh dovoljeno za na cesto.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...-Me prov zanimajo tiste lampe spredi. A so ledice al so not žarnice, kdo bi vedu :hmm: ...

Tisto so ledice:

...He continues: "An example of that is the headlight design which features LED discharge lights instead of the traditional round parabolic headlight...

Vir: klik

take lampe bi ble dobre za na hard endurce in crosse :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti kopiranje izpuha pod zicom (zakaj ma zdej to vsak motor anyway :BUA: )

Zato, kr tko narekujejo trendi. Jebat. <_<

Klele je isto kt pr modi, pa pr vsaki drugi stvari. Če si trendy, si všeč masi.

Mi pa ni preveč všeč tale Yama, deluje mi kt en prehlajen mastodont.

Dobr, da so imel zraven še lepotico na štantu (mislm Enojko) B) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne se preveč sekirat, ko bo motor prsu na trg pol stvar, ki jih zdajle vidite ne bo na njem! :D

Amortizer bodo najbrš kr pod zic spravl in LED bo zamenjal neka druga luč!

Ja pa da o diskih in gumah sploh ne govorimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred dnevi sem gledal test tega motorja na digitalni satelitski AB MOTEURS. Ker je program v francoscini nisem razumel nicesar in sem mislil, da testirajo novega Bulldoga, ker mu je malo podoben, vsaj tank.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!