Skoči na vsebino

Yamaha MT 03


-pero-

Priporočene objave

tole zadnje vzmetenje :unsure: :wacko:

Meni je pa cool, da je tako. OK, ne vem kako to vpliva na vozne lastnosti, ampak zgleda pa lepo :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-vpetje zadnjega amortizerja mi deluje HUDOOOO švoh... ne vem no...

Brez skrbi, da so japončki poskrbeli za stabilnost in funkcionalnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je zelo všeč. B)

Samo zadek naj malo porihtajo (v smer praktičnosti). :hmm:

Vpetje vilic bodo pa že naredil tako, da bo držalo. Saj niso od včeraj!

Za na salon je pa dovolj, da se skup drži! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa zdi tale motorčk prov zanimiv na svoj način. Drgač pa mislim da bo yamaha še mal predelala tale motor za na cesto...mašina pa ne vrjamm da bo mela "samo" 50KM...mislm da bojo iz tega motorja še velik več navil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vidim nad prednjo lučjo neko modro led diodo...a je to sploh dovoljeno za na cesto.... :hmm:

Nope v Sloveniji zaenkrat še ne (pravilnik o masah, dimenzijah..... :hmm: pri nas zaenkra samo "bele" luči, tudi vse predelave in menjavanje pozicije z modro :lol1: ni dovoljena - kazen 40.000 oz 20.000 polovička :devil: ).

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čeljusti so narobe obrnjene! :D

(večji batek zadaj, manjši spredaj)

Zgleda da se jim je res mudilo... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni NAJBOLJŠE in najbolj všečno oblikovanje zadnjih let. Pa, lepo prosim, :notworthy: ne me popljuvat - kar takoj priznam, da imam scarverja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr kul zgleda, kt bajki v japonskih risankah :ph34r: - vsaj tm kt je narisan, ha, ha :D !

Drgač bi mu pa za moj okus mogl še mau ritko potegnt - nazaj pa gor! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Yamaha concepts set for production B)

2 Dec 2003

Yamaha looks set to expand its range of naked bikes after strong feedback on the two concept bikes it's been showing around.

The firm first showed the MT-01 1600cc V-twin concept bike at the Tokyo motor show in 1999 and followed it this year with the unveiling of the MT-03, which is based around the single cylinder motor from the XT660 trail bike and was on display at the recent NEC show in Birmingham.

The response from showgoers has been so positive that it now looks likely that both bikes will go in to production within a couple of years, to complement the existing BT1100 Bulldog.

The MT-01, expected to be called the BT1700, is based around the grunty V-twin from the XV1700 cruiser but will be tuned to give it a sportier feel. The MT-03 will be launched as the BT660 and is hoped to attract people that like the idea of a supermoto but want the comfort and feel of a road bike.

Yamaha have yet to confirm the move but sources inside the company told MCN that the bikes are definitely being considered.

A brief poll of motorcyclenews.com users this week proved the positive response that these machines have had, with nearly all the people that responded saying the combination of power and styling is almost perfect.

post-4-1070394209.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!