Skoči na vsebino

Yamaha MT 03


-pero-

Priporočene objave

V mislih imam, da sem prebral, da cikajo na športnost pri obeh teh "MT"-jih... Ni pa ziher -- moram poiskati pravi vir, ne motorcyclenews.com...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi blo mega... ker izgled je res hud.... Kej tazga bi jest iz moje XX naredil :>

Ne misliš resno !?! Koga kur.. si pa pol Maxa :yea2: prodajal pa XX :yea2: kupoval?!? :hmm: Ne razumem!? :?

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne misliš resno !?! Koga kur.. si pa pol Maxa :yea2: prodajal pa XX :yea2: kupoval?!? :hmm: Ne razumem!? :?

LP Bajsi

Ker se mi je cenovno bolj izplacalo prodat, kot popravljat, poleg tega pa ne mislim se enkrat toliko denarja zmetat v motor, da bo ratal vozen...

se mal reklame - staro, ampak prva dva odstavka sta mi vsec:

http://www.motorcycle.com/mo/mcyam/mt01.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ned vem, od kje jim čudna (kobayagi uradna) ideja, da naj bi s tema mašinama Bulldoga menjali. Bulldog je kljub vsemu tako samosvoj, da , kdor se zaljubi v vozne lasntosti + image, se ne bo kar takoj od Kužata ločil. Vsaj jaz ne. Tudi tista "kobajagi"uradna stran, kjer naj bi to trdili , je bolj plod novinarske domišljije, kot realnih "uradnih" strani.

Kuža morda ne bo legendaren po Imageu, vendar ga niti jaz, niti ostali lastniki ne bomo kar tako menjali. Je preveč dober MOTORIN, kot bi rekel Zoolo. Pa jaz tudi. Če katera ne verjame, gremo skupaj na izlet.

Lep pozdrav,

Od Kužata Damian

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz zanessljivega vira sem zvedel, naj bi bila ta dva motorja dopolnilo Bulldogu BT 1100, ne pa zamenjava.

Tudi zgornji prispevek v angleščini govori o complement ( dopolniti), ne pa menjati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm, samo naslednje stvari me zanimajo (vrstni red je kot mora biti):

- dimenzije MT01 (a bom lahko gor sedu in imel prostor kot dvometraš)

- navor? (14-15 kil bi bil optimum)

- konji? (120-130 polna glava)

- cena (hmmm , ... tuki se mi pa malo zatakne)

ČE bo vse štimalo do cene pa ga ni hudiča da nebi še zadnje točke premagal in skočil na 1700?

Hmmm lepota od motorja (koncept), počakajmo da bomo videli kaj bo od njega ostalo v serijski izvedbi), .... kje se prijavim za čakalno vrsto!?

Hmm, Damjan, jap Bulldog je fantastičen, ampak če bi prišli japonci blizu sanj kaj je motor (mojih sanj), tudi Bulldoga zamenjam za MT01.

Zoolo the Horrible! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz zanessljivega vira sem zvedel, naj bi bila ta dva motorja dopolnilo Bulldogu BT 1100, ne pa zamenjava.

Tudi zgornji prispevek v angleščini govori o complement ( dopolniti), ne pa menjati.

Res je, zapisalo se mi je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Tale motorček je pa špica :yea2: Upam, da bo mašinca navita ker ji pristoji! :afro1: Vsaj 120 KM pa bo čist dost! Ka pa cena!?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

za naslednjo sezono prihaja v salone prodajaln... ena tretina MT-01 :D

motor je enovaljni iz družine XT660 vendar s 3KM manj (45KM pri 6000obratih/min) zaradi doseganja normativ E3.

ima elektronski vbrizg goriva,

teža praznega motocikla je 174kg.

zadnje vzmetenje spominja na tekmovalne Yamahe iz 70-ih let, ki so imele amortizer nameščen pod rezervoar.

sprednji koluti 2x 298mm, platišča so 17 palčna..

post-1823-1126094749_thumb.jpg

post-1823-1126094763_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pustijo feder tam, kjer je in če bo tudi koštala eno tretjino MT-01, bi kar zapel za kaj takega. A LED lampe pa ni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni malo mali :?

Pa premalo konjev :hmm:

No ja, nekakšen streetfighter za začetnike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med vožnjo nastavljivi fedri :slap: tud na svojem Caponordu bi lahko tole delal, pa raj ne. Drugače pa, za začetnike ok, za kaj več pa kak konj ali 10 ali 20 ... več.

lp

Saint

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prvi pogled všečen motorček, vendar za moje pojme preveč podhranjen.. 45KM zelooooo hitro rata premalo! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Na prvi pogled všečen motorček, vendar za moje pojme preveč podhranjen.. 45KM zelooooo hitro rata premalo!  .)

vse je odvisno od namena motorčka...

sej tole ni naked!! bolj se nagiba proti ktm duke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar zanimiv koncept. Osebno pogrešam le kakršnokoli možnost za prevoz sopotnika in kovčka. MT serija je tako prekleto kafereserska.

Motorji očitno služijo le še samisebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!