Skoči na vsebino

Problemi S štarterjem...


Kremšnitar

Priporočene objave

Men se je pa nekej slabga nardil.

Mal prej sem hotu it vžgat motor da bi ga mal premaknu, sem stisnil bremzo in knof, pol se pa zasliši samo eno tiho hreščanje... Torej mora biti nekaj narobe s štarterjem.

Pa ko hočem zalavfat mašino na el. štarter mi pobere ves štrom, tako da digitaln števc crkne in se resetira.

So se pa že prej kazali znaki da je nekaj narobe, namreč štarter je kdaj pa kdaj prav glasno zahreščal.

Na kurbl vžge normalno.

Kaj bi lahko bilo narobe? So šli kakšni zobniki po gobe? svetujte prosim... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je nekaj narobe z elektriko. Na števcu kaže, da je napetost akumulatorja zelo majhna. Pa če samo stisnem bremze, mi števc crkne, pa še lučka za osvetlitev števca se mi zdi da bolj bogo sveti. Bom probal jutri dobit kakšen drug akumulator za probat, da vidim, če je ta zdaj fuč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena tema na to je ze bla. in to moja. Loh bi pogledu mal... Sicer pa, jst sm mel tudi slab aku, pa je bolj ko ne hrescalo iz starterja, pa vzigal mi ni v prvo. Zdj sm se navadu prvic na kurbl vzgat. Pac 70ccm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je na malagutiju k je bil mrzu motor tud neki pokal. Ampak je serviser reku da je to sam slaba vetrnica.

Tko da ti je najbrž šu akumulator v ku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš kja za delat vzemi kluč pa vzemi dol pokrov od variomata pa poglej če je vse v redu s štarterjem :unsure: tak za vsak slučaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa varianta se v iglicastem lezaju ki skrbi za prenos sile na blajarco...........v eno smer se vrti normalno in se ne premika, v drugo smer pa zasteka in obrne blajarco......lohk da so se ti uni batki znucal, pa sam drsijo, pa mogoce kdaj obrnejo.......za vse minarelli masine kulkr jst vem, morjo bit isti, premer pa 5,9 mm, ce je mn ni uredu......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva z Manijakom probala z njegovim akumulatorjem, pa je delalo v redu B)

Morm mal aku napolnt ja. Pa hvala Gapiju za pojasnilo glede tistega rošljanja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!