Skoči na vsebino

Yamaha YZF R6


robberrt

Priporočene objave

Mene pa zanima ce ima kdo mašino za r6 brezhibno za prodat? Meni naj bi sla glavna gred na prvem cilindru (tako pravi mehanik) da se naj nebi splacalo vec popravljat in “rabim” dobit drugo masino.. hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 29. 8. 2019 ob 9:59, iMateej pravi:

Mene pa zanima ce ima kdo mašino za r6 brezhibno za prodat? Meni naj bi sla glavna gred na prvem cilindru (tako pravi mehanik) da se naj nebi splacalo vec popravljat in “rabim” dobit drugo masino.. hvala

Letnik?

Pozdravljeni, kakšen predlog ali link za kvalitetne ročke sklopke in zavore? 03-05

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se sekiram zarad ročk pred furo, pol pa mi začne motor crkovat ? ves čas je delal normalno, bil sem na Mariji reki in ga ves čas, gor dol, držal v obratih. Ko sem počakal so obrati začeli skakat od skoraj nule do 2k. V leru imam drugace nekje 1.5-2. To sem sicer že parkat opazil, dogajalo se je samo po tem ko sem ga nekje teral. Sem ga ugasnil in nazaj vžgal, pa je delal normalno. Se vracam domov in morem v sili zabremzat, na števcu kaksnih 90, in motor ugasne. Nazaj vzge normalno in grem naprej, potem mi je pa ugašal na vsaki rdeci luči, bilokdaj sem stisnil sklopko, so obrati padli na nulo. Da ni ugasnil sem potem moral drzat sklopko in gas, ko sem pocakal. Na izi voznja domov, doma pocakam, motor ne ugasne, dela normalno na konstantnih obratih. Bencin pumpa? Svecke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Zdravo družba.

Zanima me vaš predlog. Imam Yamaho R6 2010 letnik. Super zadovoljen vendar se mi je pojavila težava. Armaturka se mi ugaša, da razložim. Ko motor prižgem se armaturka normalno prižge in se lahko normalno vozim, vidim koliko km/h grem, s kolk obrati vozim, koliko je ura itd. Vendar se mi cez cca 15 min, včasih več včasih manj, armaturka izklopi. Če sem natančen, se dogaja kot da zgubi kontakt (se resetira) in potem normalno dela. No to nekajkrat ponovi potem pa ugasne. Ko je zima je idealen čas, da se človek v take stvari poglobi. Se pravi armaturka se resetira, tudi če je ECU izključen. Se pravi ni do ECUja. Na začetku sem mislil da so kabli, vendar sem na koncu ugotovil da je armaturka kriva. Na njej sem našel pin kjer je plus in minus, na te direktno priključil akumulator in armaturka začne čez čas resetirat in potem ugasne.

Zanima me ali mi kdo zna svetovat cenejši varjanto kot nakup druge armaturke? Rabljena pride cca 300€ s poštnino, vendar če se da obstoječa zrihtat, zakaj kupovat drugo.

Razmišljal sem da bi jo dal komu pregledat, da najde ali je kakšen uporček fuč ali kakšen mosfet...uglavnm če kdo ve kam bi se lahko obrnil na popravilo bi bil res hvaležen.

?

59B62A38-EEBC-4EDA-AA55-69C321AF2A01.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 2/6/2020 at 9:03 PM, macak333 said:

Zdravo družba.

Zanima me vaš predlog. Imam Yamaho R6 2010 letnik. Super zadovoljen vendar se mi je pojavila težava. Armaturka se mi ugaša, da razložim. Ko motor prižgem se armaturka normalno prižge in se lahko normalno vozim, vidim koliko km/h grem, s kolk obrati vozim, koliko je ura itd. Vendar se mi cez cca 15 min, včasih več včasih manj, armaturka izklopi. Če sem natančen, se dogaja kot da zgubi kontakt (se resetira) in potem normalno dela. No to nekajkrat ponovi potem pa ugasne. Ko je zima je idealen čas, da se človek v take stvari poglobi. Se pravi armaturka se resetira, tudi če je ECU izključen. Se pravi ni do ECUja. Na začetku sem mislil da so kabli, vendar sem na koncu ugotovil da je armaturka kriva. Na njej sem našel pin kjer je plus in minus, na te direktno priključil akumulator in armaturka začne čez čas resetirat in potem ugasne.

Zanima me ali mi kdo zna svetovat cenejši varjanto kot nakup druge armaturke? Rabljena pride cca 300€ s poštnino, vendar če se da obstoječa zrihtat, zakaj kupovat drugo.

Razmišljal sem da bi jo dal komu pregledat, da najde ali je kakšen uporček fuč ali kakšen mosfet...uglavnm če kdo ve kam bi se lahko obrnil na popravilo bi bil res hvaležen.

?

59B62A38-EEBC-4EDA-AA55-69C321AF2A01.jpeg

V Trzinu so mojstri, ki poravijo vse od elektronike, če so le rezervni deli dobavljivi. Firma je Modul center, Blatnica 12, 1236 Trzin (01) 562 10 66.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, Cavallo said:

V Trzinu so mojstri, ki poravijo vse od elektronike, če so le rezervni deli dobavljivi. Firma je Modul center, Blatnica 12, 1236 Trzin (01) 562 10 66.

 

Hvala!

Sem klical vendar se ne ukvarjajo s popravilom armaturk na avtih in mozorjih, iscem naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, macak333 said:

Hvala!

Sem klical vendar se ne ukvarjajo s popravilom armaturk na avtih in mozorjih, iscem naprej.

Pa si jim povedal, da imaš razdrto, najbolje če jim pošlješ sliko..

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, Cavallo said:

Pa si jim povedal, da imaš razdrto, najbolje če jim pošlješ sliko..

Nop nisem, me je hitro prekinil in rekle da se s tem ne ukvarjajo. Je pa povedal da poklicem na Chip tunning pa tam prasam. 

Ce ma se kdo kaksen predlog je pa sevede dobrodosel ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, macak333 pravi:

Nop nisem, me je hitro prekinil in rekle da se s tem ne ukvarjajo. Je pa povedal da poklicem na Chip tunning pa tam prasam. 

Ce ma se kdo kaksen predlog je pa sevede dobrodosel ?

sorodnik je imel probleme z armaturko (nevem točno kaj) na 2006 letnik (nova oblika) pa je kupil novo ampak ne orginal, cena veliko nižja, izgled isti deluje še zdaj (cca 10 let odkar je zamenjal).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Shillien said:

sorodnik je imel probleme z armaturko (nevem točno kaj) na 2006 letnik (nova oblika) pa je kupil novo ampak ne orginal, cena veliko nižja, izgled isti deluje še zdaj (cca 10 let odkar je zamenjal).

Huh rabljene so okoli 300€ s poštnino, novih "neoriginal" pa nisem zasledil. Bom malo pogooglal, mogoče jih pa najdem. Me pa tu moti ker potem km ne bodo pravilni. Uglavnem trenutno bolj gledam, da bi obstoječo porihtal in če res ni nobenega heroja v SLO, ki se s tem ukvarja bom pa pač kupil drugo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, macak333 pravi:

Huh rabljene so okoli 300€ s poštnino, novih "neoriginal" pa nisem zasledil. Bom malo pogooglal, mogoče jih pa najdem. Me pa tu moti ker potem km ne bodo pravilni. Uglavnem trenutno bolj gledam, da bi obstoječo porihtal in če res ni nobenega heroja v SLO, ki se s tem ukvarja bom pa pač kupil drugo :D

ja km tudi v njegovem primeru niso pravi, kaže cca 20k manj kot pa jih realno ima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, mulac77 said:

Je kdo vozil na 03-05 letniku sprednjo gumo 120 70 17? V originalu je 120 60 17. Je dovolj prostora med blatnikom in gumo, je še prostora za grelec?

Paše, ja. Sem imel na '04...in to dimenzijo(120/70 R17) vsi dajejo gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!