Skoči na vsebino

Kros motor za začetnika


OrlyTM

Priporočene objave

jebemti je grd!no branil se ga ne bi,če bi dobu lepo ohranjenega..ampak to pa dvomim da obstaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en, ki vse ve in vse pozna (ne ti blaž)

to je vrjetn letel na Bojča. se strinjam s teboj, D.J. tipo je vidu da je omenu (predvidevam da amaterske al pa lokalne) dirke, in je to to.

enivej, glede KXa '82 - ohranjena kroska je lahko stara najvec nekaj let. pol je le se sredstvo za izzivljanje lokalnih norcev (kar sem tudi jaz). stroski so pa vrtoglavi.

BTW, en je mel kroslo CR 500 (2T) tule, na Ponikvi. men sicer ni dal za peljat (bil sem se v OS, ima pa baje okrog 70 konjev), in vsak, ki je stopil iz njega (vozl so se po eni doooolgi njivi), je imel jezik do tal, iz ust pa se je slisal nerazlocen komentar v stilu "sam do druge prestave sm prsu...", "tole je pa za kamikaze", "to ne mors obvladat", itd.

70 konjev se sicer slisi malo, a na terenu je to tak ko 250 na cesti.

ce bi kupval kroslo bi kupil 250ko, ce pa se neb mel nic izkusenj, pa 125ko, ker je ze 80ka za prvi zacetek cez glavo mocna. zacet je treba pocas, k ko te prvic strese, te lahk tud zadnjic! :(

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi reku, da bi bla za začetnika najbol primerna 125 al pa največ 250, to govorim iz lastnih izkušn, sicer sm js začeu z 80, sm vozu pa tut 125 pa 25. če si bol nizek pol 250, ker je velik nižji od 125, če si pa bol vlek pa 125, js bi zbrau 125 ker še ni taka brutalna moč ko 250, ko te že v štantgasu na zadnga vleče, je pa to čist odločitev posameznika, najbolš je pa probat oboje, pol pa itq vidiš kir ti je bol

če se pa glede česa motm me pa popravte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Po mojem mnenju 125 :OK: ,manjsi stoski in vse.Kroske se pa na SPLOH ne da egistrirat kolko sem jaz seznanjen z vsem.

Pa si se žal zmotil :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stroški z 125ko so večji kot pri 250ki, ker ga bolj tišiš. 250ka gre z pol gasa skor tolk ko 125ka na polno :grim . Lahko je pa obratno če imaš nesrečo :closedeyes:

Krosa pa seveda ne moreš registrirati :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res da je obnovljena stara tema.....in govora je blo o kros motorju za začetnika...

Sam sm precejkrat vozil Yamaho YZ 80... in se mi je zdelo da gre k svinja :kva2: :kva2: In za začetnika je to pomojem idealen motor...čene celo dokaj močan :o :lol: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdaj mam hondo cr125 prej sem pa mel yamaho yz 80 in je razlika zelo velika,ga je treba dosti lovit in se mi zdi da je za zacetnika ze to dost velik motor in ne kaka 250 ker bo lahk sam pal al pa kaj,odvisno pa tud od voznika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pa razmišlal k moj brat kopuje cross da bi si kupil TT-R125 a kdo ve če je uredu to motor za začetnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 13 let pozneje...
pred 11 minutami, Moto men pravi:

Ali rabiš izpit za kros 50cc če sem star 14 let

Krosovce sem vozu mislim pri 7...ni blo zame...Sem raje naredu izpit pri 14 in se vozil drugje kot po progi!

Za krosovca nihce ne vprasa,ce imas izpit...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!