Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Moto65
      Očitno sem dupliciral tekst, moja napaka v trenutku evforije 
    • Dr.SPEED
      Prispel, v to đunglo🤪sedaj pa samo, da še moped pride, da čimprej pobegnem iz tega mesta😉prvi vtisi, mi niso, nič kaj všeč , mogoče, sem bil predolgo v Avstraliji 😁in sem se navadil, na nek red in disciplino🤭 Sem šel po sim kartico, pridem not, prvo stisnem na tisti gumbek, da dobim listek, št.288,pogledam na ekran, 196🙁vprašam enega, kdaj bom na vrsti, mi reče, čez kakšne 4,5 ur😲nič, sem šel v hotel, in grem zvečer nazaj... Bankomati, ne vem, kaj je tako posebnega, ampak pred vsakim, je 15 do 20 ljudi🙄 Avtobus je ugoden 2€ taxi za isto pot, 20€,nekje 20km.
    • ligenjček
      a to se tolk ponavljaš, da bi pokazal da ti je 100 ljudi 100x ponovilo eno in isto stvar, ali si res toliko navdušen nad pomočjo, da si v evforiji parkrat isto napisal 
    • jskrablin
      Meni je CB-jka isto delala, na ne lih ornk znucani sprednji Qualifier 2. Pri 50 - 60 km/h je začela opletat balanca če sem jo spustil. Lepo počasi ampak vedno bolj dokler ni ratalo strašljivo. Po menjavi gume nikol več kaj podobnega. 690 je tud opletal. Sam pri ornk odprtem gasu in nad 110 km/h po asfaltu. Se nikol nisem preveč ukvarjal s tem, ker je bila gor spredaj res agresivna offroad guma in sem si mislil da je to vzrok. Novi lastnik je menjal ležaje v kolesu ker so bili menda malo zluftani (meni se pri preverjanju sicer ni zdelo da imajo kaj lufta) in problema več ni. Btw tubeless gumo je po mojem res težko jajčasto zmontirat na kolo. Ne rečem tako z zračnico.. tiste kdaj nerade zlezejo pravilno na felgo. Tubeless pa kr gre.
    • Moto65
      Super ste, prav presenečen sem. Ko sem se pred časom, ko je bila moja finančna situacija malce drugačna odločal za 10 let star avto, 20.000€, 330 konjev ... ni bilo nobenega razumevanja. Pa poraba pa registracija pa vse so vsi slabo videli, pa bolj ko sem poskušal razložiti da je to tisto nekaj za dušo, da odtehta delo, bolj ko sem to razlagal, manj so me razumeli. Tukaj vidim, da podobno razmišljate kot jaz. Motor kupujem da bi dal dodatno vrednost življenju, zabava, hobi, nekaj za kar rečeš da je vredno živeti Glede stroškov pa ne gre za to da ne bi želel dati denarja v ta namen, vse kar bom imel bom namenil za ta hobi. Gre bolj za to, da sem neko okvirno računico rabil. Športnega avtomobila npr. si sedaj ne bi mogel privoščiti kar se sprotnih stroškov tiče, motor pa si več kot očitno lahko.  Hvala za veliko informacij, kot rečeno začetni nakup motorja, izpita, opreme ne bo problem, imam pripravljeno gotovino. Kasneje pa kot ste napisali je vse odvisno od tega koliko bom vozil. Všeč mi je da je zavarovanje in registracija precej nižja pri avtomobilu tako da če pač zagusti, parkiraš motor in čakaš na finance. Super ste, prav presenečen sem. Ko sem se pred časom, ko je bila moja finančna situacija malce drugačna odločal za 10 let star avto, 20.000€, 330 konjev ... ni bilo nobenega razumevanja. Pa poraba pa registracija pa vse so vsi slabo videli, pa bolj ko sem poskušal razložiti da je to tisto nekaj za dušo, da odtehta delo, bolj ko sem to razlagal, manj so me razumeli. Tukaj vidim, da podobno razmišljate kot jaz. Motor kupujem da bi dal dodatno vrednost življenju, zabava, hobi, nekaj za kar rečeš da je vredno živeti Glede stroškov pa ne gre za to da ne bi želel dati denarja v ta namen, vse kar bom imel bom namenil za ta hobi. Gre bolj za to, da sem neko okvirno računico rabil. Športnega avtomobila npr. si sedaj ne bi mogel privoščiti kar se sprotnih stroškov tiče, motor pa si več kot očitno lahko.  Hvala za veliko informacij, kot rečeno začetni nakup motorja, izpita, opreme ne bo problem, imam pripravljeno gotovino. Kasneje pa kot ste napisali je vse odvisno od tega koliko bom vozil. Všeč mi je da je zavarovanje in registracija precej nižja pri avtomobilu tako da če pač zagusti, parkiraš motor in čakaš na finance. Sem pa tudi sam tak da z veseljem prišparam pri čevljih in oblekah, pa jih namenim stvari ki me veseli  Se že prav veselim, škoda da se vožnje začnejo šele aprila, če bi izbiral bi z njimi pričel že zdaj    
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!