Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

pred 4 minutami, motozajebant pravi:

Moja definitivno ne, sem pa svojo težavo napisal, celo se 1x jo kopiral, si jo spregledal? :)

sicer pa, sem ti že zgoraj napisal, da to enostavno spregledal, mi je vseeno koliko je "plusov in minusov" :)

torej kaj želiš v tej temi, s kakimi težavami se spopadaš, lahko kako pomagam? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

torej kaj želiš v tej temi, s kakimi težavami se spopadaš, lahko kako pomagam? :P

 

Vidiš, meni praviš, da naj ne podjebavam, ti delaš isto :) top! Me veseli, da te to veseli ;)

Če znaš, odgovori na moje vprašanje, če ne, hvala... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

Vidiš, meni praviš, da naj ne podjebavam, ti delaš isto :) top! Me veseli, da te to veseli ;)

Če znaš, odgovori na moje vprašanje, če ne, hvala... 

vse svoje težave izlij tule, če se bo dalo ti jih odpravim, al pa ka drug moderator. Za igranje pa si najdi koga drugega, ker se mi več ne da.

  • Haha 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, motozajebant pravi:

 

Torej, moj problem. Ko na prvi strani stisnem pod kako temo na čas, kdo je nazadnje kaj napisal, me avtomatično vrže na zadnji post in ne na zadnji prebrani post, potem pa iscem. To je tako, ali se da kam drugam pritisnit? 

 

 

 

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

vse svoje težave izlij tule, če se bo dalo ti jih odpravim, al pa ka drug moderator. Za igranje pa si najdi koga drugega, ker se mi več ne da.

@DAMI34 o čem ti to? Kaj ti ni jasno? Zdaj sem še 1x citiral svoj post, v katerem sem navedel težavo, oz problem, oz postavil vprašanje, če grr kako drugače?

Nevem, a je to nerazumljivo napisano? Igranje s tabo? Pa saj me ti ze v 4ih postih sprašuješ, kaj je moja težava, a jaz že 2x napisal. Kdo tu zaj koga jebe v glavo? :D

da poenostavim stvar, ko na začetni strani stisneš na zadnjo objavo v določeni rubriki (torej, pritisneš na tiste minute, pred koliko časa je kdo odgovoril), te avtomatično vrže na zadnjo objavo in ne na zadnjo objavo ki si jo ti prebral. Torej, lahko je vmes 2 strani pogovorov, pa moraš pol iskat, kje si končal. 

ker, ko stisneš nanobvestilo, da te jennekdo citiral, te direkt vrže na ta citat. Pa me zanima, ali se da to tudi kako naštimat, da te avtomatično vrže nanzadnjo prebrano objavo ali ne?

upam, da sem sedaj dovolj jasno napisal, da ne bo obtoževanja po igranju.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, motozajebant pravi:

Torej, moj problem. Ko na prvi strani stisnem pod kako temo na čas, kdo je nazadnje kaj napisal, me avtomatično vrže na zadnji post in ne na zadnji prebrani post, potem pa iscem. To je tako, ali se da kam drugam pritisnit? 

To je tudi mene motilo, sedaj pa sem opazil, da ko kliknem čas objave, mi pokaže zadnjo objavo, če pa kliknem naslov teme, pa pokaže prvo neprebrano objavo. podobno, kot če kliknem zapis NASLEDNJA NEPREBRANA TEMA

Res pa uporabljam ukaz "Nova vsebina od zadnjega obiska".

Upam, da je to rešitev, ki si jo iskal - vsaj zame je.

Popravljeno . Popravil Darko3g
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Darko3g pravi:

To je tudi mene motilo, sedaj pa sem opazil, da ko kliknem čas objave, mi pokaže zadnjo objavo, če pa kliknem naslov teme, pa pokaže prvo neprebrano objavo. podobno, kot če kliknem zapis NASLEDNJA NEPREBRANA TEMA

Res pa uporabljam ukaz "Nova vsebina od zadnjega obiska".

Upam, da je to rešitev, ki si jo iskal - vsaj zame je.

@Darko3g, sprobal sedaj, žal mi ne funkcionira tole. Ko stisnem na temo, me vrže na prvo atran teme.  Hvala vseeno! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Alla pravi:

Dami, daj no malo zadihaj. 
Vsi, ki se pohecajo, pa res ne mislijo žalega. Ni treba takoj na drevo, pa vse igrače zraven. :P

Diham, diham. :)

daj reši mu ti težavo :P

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

Diham, diham. :)

daj reši mu ti težavo :P

 

Lepo da priznaš, da nekaj ne znaš :P saj zdaj ko dihaš, boš vedel, da se zajebavam :D

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, motozajebant pravi:

Lepo da priznaš, da nekaj ne znaš :P saj zdaj ko dihaš, boš vedel, da se zajebavam :D

Jaz tudi. ?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, motozajebant said:

@Darko3g, sprobal sedaj, žal mi ne funkcionira tole. Ko stisnem na temo, me vrže na prvo atran teme.  Hvala vseeno! 

A si ziher, da to ne dela?

https://motosvet.com/tabla/discover/unread/

Če tu klikneš na uro, te vrže na zadnji prispevek, saj se ura nanaša na uro zadnjega prispevka. Klik na ime teme pa bi te moral prinest na prvi neprebrani post v tej temi, torej pod modro črto. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Tex pravi:

A si ziher, da to ne dela?

https://motosvet.com/tabla/discover/unread/

Če tu klikneš na uro, te vrže na zadnji prispevek, saj se ura nanaša na uro zadnjega prispevka. Klik na ime teme pa bi te moral prinest na prvi neprebrani post v tej temi, torej pod modro črto. 

Tu da, a na prvibstrani (vstopni na MS forum), pa to ne dela. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, motozajebant pravi:

Tu da, a na prvibstrani (vstopni na MS forum), pa to ne dela. 

Meni (v Chrome) deluje tudi iz vstopne strani, se pravi če greš: Motosvet / Aktivnosti / Nova vsebina od mojega zadnjega obiska

kot tudi če greš: Motosvet / Forum / Nova vsebina od mojega zadnjega obiska

Če imaš nastavljen "Skrčeno" je pogled v taki obliki kot na sliki spodaj. Če pa je "Razširjeno" pa se izpiše še prva vrsta posameznega posta.

1589355306_novavsebina.jpg.6c019fb39230a6136b5c86826ebef771.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, motozajebant pravi:

Govorim izkljucno o prvi strani na forumu in ne o novi vsebini od zadnjega obiska. 

Screenshot_20190904-180642_Chrome.jpg

na prvo neprebrano ne gre, ker ni to

tok vsebine.

Torej, če klikneš yamaha , se ti odprejo vse yamahe, temno obarvano je "novi post" in lahko klikneš zadnjo objavo desno ali pa zadnjo stran.

Vse ostalo pa nastavljaš v zavihku "aktivnost"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

na prvo neprebrano ne gre, ker ni to

tok vsebine.

Torej, če klikneš yamaha , se ti odprejo vse yamahe, temno obarvano je "novi post" in lahko klikneš zadnjo objavo desno ali pa zadnjo stran.

Vse ostalo pa nastavljaš v zavihku "aktivnost"

Ok, ne gre. Tnx

Odvisno, kaksna tema je vcasih zelo vroča in je hitro stran ali dve... dobro, zdaj vem, da na ta nacin iz prve strani ne gre. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A forum mal “strajka”? Ne prebavlja link-ov od Youtube.....?!

Popravljeno . Popravil Roger G. Jagger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, KARMEN1 said:

V youtube moraš biti prijavljen, če hočeš copy paste karkoli.

Če ne, ti ne pobere.........

Hvala Karmen. Sem prijavljen v YT...isti postopek, kot do sedaj....le, da noce sedaj copy/paste link....! 
 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj....edina opcija, katero jaz vidim, kot vzrok je. Da je pred objavo ze objavljen posnetek direktno iz “Photos” albuma iOS in sedaj, hoce forum zdruziti te dve objavi in ne gre cez....! Ampak samo prilepiti ne morem linka (stran zaniha), linka pa ne prilepi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Sedaj....edina opcija, katero jaz vidim, kot vzrok je. Da je pred objavo ze objavljen posnetek direktno iz “Photos” albuma iOS in sedaj, hoce forum zdruziti te dve objavi in ne gre cez....! Ampak samo prilepiti ne morem linka (stran zaniha), linka pa ne prilepi...

 

Test

V jutubi dano v skupno rabo, kopiran naslov, prilepljen v MS. Z androidom.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!