Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Zelo si mi pomagal😂

rad ti pomagam ❤️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:

rad ti pomagam ❤️

Preskoči včasih, pomagaj komu drugemu, tu je veliko takih, ki potrebujejo pomoč😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kmet2 pravi:

Preskoči včasih, pomagaj komu drugemu, tu je veliko takih, ki potrebujejo pomoč😂

sj bi ti še bolj pomagal, pa imam delo v službi :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Mnogokrat, ko zaženem Motosvet, traja precej časa, da se stran naloži. Ali je to slabost strežnika ali povezave (pri drugih straneh nimam težav)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Darko3g pravi:

Mnogokrat, ko zaženem Motosvet, traja precej časa, da se stran naloži. Ali je to slabost strežnika ali povezave (pri drugih straneh nimam težav)?

težke debate so bile v tem času, pa traja, da se naloži :P 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

težke debate so bile v tem času, pa traja, da se naloži :P 

spljoh v temi vlada...pol pa rabi pol ure da prebavi dejstva :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam podobne težave. Predvidevan, da vse to sranje z reklamami, ki se prikazujejo (v občutno prevelikem številu) , ravno ne pomaga pri hitrejšem nalaganju strani.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 1. 2023 ob 1:04, GeeSXer pravi:

pa ne vem zakaj? spljoh, ko je bladek aktiven?  Ker se cela stran prikazuje prazna, bi morala biti hitrejša, ali pač?

...prazna... al bela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ko sem prebiral potopise, sem želel podati komentar. Pogoj je da se prijaviš kljub temu, da si že prijavljen na Osnovnih straneh motosveta.com. Ko se želim prijaviti z istim uporabniškim imenom in geslom kot na motosvetu, dobim odgovor da eden od teh ni v redu. Ko dam pozabljeno geslo in navedem svoj mail, se prikaže, da mojega naslova ne najde (kljub temu, da sem ga 100% preveril, da nisem naredil napake). Glede na to, da na potopisih ni nobenega komentarja, predvidevam, da je napaka na straneh motosveta. Prosim, če se je kdo lahko prijavil na komentarje, naj mi prosim pomaga.

Če je vreme neprimerno za vožnjo, so potopisi super za planiranje novih poti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Za komentarje se je potrebno prijavit, avtomatsko ponudi okno izpolnjeno z podatki uporabnika, po kliku prijavi pa odgovor, da geslo ni pravo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, wind1 pravi:

Ko sem prebiral potopise, sem želel podati komentar. Pogoj je da se prijaviš kljub temu, da si že prijavljen na Osnovnih straneh motosveta.com. Ko se želim prijaviti z istim uporabniškim imenom in geslom kot na motosvetu, dobim odgovor da eden od teh ni v redu. Ko dam pozabljeno geslo in navedem svoj mail, se prikaže, da mojega naslova ne najde (kljub temu, da sem ga 100% preveril, da nisem naredil napake). Glede na to, da na potopisih ni nobenega komentarja, predvidevam, da je napaka na straneh motosveta. Prosim, če se je kdo lahko prijavil na komentarje, naj mi prosim pomaga.

Če je vreme neprimerno za vožnjo, so potopisi super za planiranje novih poti.

bomo rekli, da so to težave s forumom. @Codeinebo vedel odgovor.

Planiranje novih poti se pa tudi najde tule:

https://motosvet.com/tabla/forum/71-potovanja/ (obstoječa potovanja članov MSja)

in tule: https://motosvet.com/tabla/forum/76-načrtovanje-potovanj-izletov-voženj/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

bomo rekli, da so to težave s forumom. @Codeinebo vedel odgovor.

Planiranje novih poti se pa tudi najde tule:

https://motosvet.com/tabla/forum/71-potovanja/ (obstoječa potovanja članov MSja)

in tule: https://motosvet.com/tabla/forum/76-načrtovanje-potovanj-izletov-voženj/

Gre za dva ločena dela, ki sta sicer povezana, tako da bi moralo delati tudi komentiranje. Ni se potrebno ponovno registrirati ali prijavljati.

Klikniti je potrebno na povezavo pri komentarjih oz. https://motosvet.com/?loginaction=oauthclientlogin

Recimo, izbrali ste pač objavljanje potopisov v klobasastih nepreglednih temah, namesto v urejenih celotah, kot so objavljeni tukaj: https://motosvet.com/category/potopisi/. Zato, je možnost dodajanja objav vklopljena samo za tiste, ki se jim zdi to smotrno.

Komentiranje dela pa vsepovsod.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za pomoč. Deluje kot je napisal Codeine. Kaj me je zmotilo? Ko v menijski vrstici izbereš POTOPISI

image.thumb.png.184c52bf1ff4e0f420a5e4adc22af9bb.png

se odpre novo okno. V menijski vrstici se pojavita  POTOPISI s puščico na dol, in na koncu še enkrat POTOPISI. 

image.thumb.png.44e7fae35d50a713f5e7ff6d828d39c1.png

Zakaj se to ponavlja? 50% imaš možnosti, da izbereš napačno. Ali pa se zadovoljiš s prvim, kar vidiš in ne iščeš druge možnosti, kot se je zgodilo meni. Ali bi bilo to smotrno popraviti, tako, da se prikaže POTOPISI samo enkrat? Samo predlagam, mogoče sem z moje perspektive kaj spregledal. V svojem poklicu sem se vedno izogibal podajati podatkov dvakrat, ker če sem jih moral popravljati sem popravil enega in sem vedel, da je popravljeno vse. Če pa je istih podatkov več, pa nikoli ne veš ali si katerega spregledal in pride do zmešnjave. Gledano skozi oči strojnika in upoštevanje standardov tehničnega risanja.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, wind1 pravi:

Hvala vsem za pomoč. Deluje kot je napisal Codeine. Kaj me je zmotilo? Ko v menijski vrstici izbereš POTOPISI

image.thumb.png.184c52bf1ff4e0f420a5e4adc22af9bb.png

se odpre novo okno. V menijski vrstici se pojavita  POTOPISI s puščico na dol, in na koncu še enkrat POTOPISI. 

image.thumb.png.44e7fae35d50a713f5e7ff6d828d39c1.png

Zakaj se to ponavlja? 50% imaš možnosti, da izbereš napačno. Ali pa se zadovoljiš s prvim, kar vidiš in ne iščeš druge možnosti, kot se je zgodilo meni. Ali bi bilo to smotrno popraviti, tako, da se prikaže POTOPISI samo enkrat? Samo predlagam, mogoče sem z moje perspektive kaj spregledal. V svojem poklicu sem se vedno izogibal podajati podatkov dvakrat, ker če sem jih moral popravljati sem popravil enega in sem vedel, da je popravljeno vse. Če pa je istih podatkov več, pa nikoli ne veš ali si katerega spregledal in pride do zmešnjave. Gledano skozi oči strojnika in upoštevanje standardov tehničnega risanja.

Ijao, napaka, da se pojavljajo podvojeni Potopisi. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jaz je nimam, tak, da nimam pojma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ali to še komu dogaja, ali so to samo težave mojega hardware & software ?   :hmm:

Zajetaslika1.JPG.6902461ec130ed7968b0f3040e5dcfeb.JPG

Zajetaslika2.JPG.d38901a470651c4caeee1e3725a6b332.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ob 15. 4. 2023 ob 13:06, RobiRoberto pravi:

Ali to še komu dogaja, ali so to samo težave mojega hardware & software ?   :hmm:

Zajetaslika1.JPG.6902461ec130ed7968b0f3040e5dcfeb.JPG

Zajetaslika2.JPG.d38901a470651c4caeee1e3725a6b332.JPG

Tole res nikogar drugega ne moti? Ali pa se to dogaja samo nama dvema?

Popravljeno . Popravil schwantz
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 6. 2023 ob 19:50, schwantz pravi:

Tole res nikogar drugega ne moti? Ali pa se to dogaja samo nama dvema?

Obrni se na svojega ponudnika adblockerja, da naj porihta zadevo, ne vem kaj imamo s tem mi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ima morda še kdo v tem trenutku isto težavo?

V temi "Cesta" sem hotel insertirati fotke v en kratek post, pa ne gre. 

Pojavi pa se napis "Stran se ne odziva" ali nekaj takega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, izibajker pravi:

Ima morda še kdo v tem trenutku isto težavo?

V temi "Cesta" sem hotel insertirati fotke v en kratek post, pa ne gre. 

Pojavi pa se napis "Stran se ne odziva" ali nekaj takega...

meni dela

poskusi ponovno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!