Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

GrCar pojdi v nadzorni center/ Naročila/Naročene teme...tam vidiš kaj imaš naročeno...in tam lahko zadevo izklopiš... :)

tnx ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

OK problem je sledeči: 2 računalnika v mreži, eden z win xp za win xp firewallom in z iE brkljalom, eden win 2000, ZoneAlarm firewall in mozzila brklalom.

zadnji teden mi motosvet na obeh compih dela za umret počasi, pa čeprav kaže da računalnik dela z 10% procesorja in niti 50% ne memorije. bi rekel da linija zajebava ampak medtem ko čakam da mi motosvet počasi nalaga 2 ali 3 strani lahko z normalno hitrostjo brskam po vseh drugih straneh ki niso MS?????????? :eek: :wacko: :?

je pa res da je MS edini z shranjeno šifro za auto-login in da ima nekatera druga dovoljenja, ki mi jih na drugih straneh blokira firewall.

any idea? so oglasne pasice in animirani smeškoti tak problem? na nobenem compu nisem nič mrdal, sprememba je prišla čez noč! :ninja:

OK zdaj pa stisnem pošlji pa grem na čik preden objavi moj prispevek :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če niso črvički :rolleyes: meni je tudi tako sralo kot si ti napisal. Jaz sem nekaj teh čistilnih programov zagnal pa mi jih je en spucal. Zdaj dela ok.

Ops, popravek :kva2: sem se spomnil en zategu trjanc je bil notri, tak me je je*o, da sem mislil formatirat rač. :devil: imam pa nekaj teh brezplačnih programov za čiščenje, če rabiš ti dam naslove :kva2:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če niso črvički :rolleyes: meni je tudi tako sralo kot si ti napisal. Jaz sem nekaj teh čistilnih programov zagnal pa mi jih je en spucal. Zdaj dela ok.

Ops, popravek :kva2: sem se spomnil en zategu trjanc je bil notri, tak me je je*o, da sem mislil formatirat rač. :devil: imam pa nekaj teh brezplačnih programov za čiščenje, če rabiš ti dam naslove :kva2:

ne ne vse je čisto, ampak trenutno pa dela BP, čez dan pa ni? :? mogoče pa preveč folka čez dan gor visi :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne vse je čisto, ampak trenutno pa dela BP, čez dan pa ni? :? mogoče pa preveč folka čez dan gor visi :slap:

Na zmeri si brzino

tukaj

saj je meni tudi kazalo, da je vse ok, pa ni bilo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist števc trikrat preveč kaže <_<

Nastavi si na slovenijo, ugasni vse programe in probaj ene dvakrat do trikrat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist števc trikrat preveč kaže <_<

Evo to je meni zmerilo, bi bil pa srečen, če bi pokazalo trikrat več!!! :kva2: :kva2:

Z emulo vred... :OK:

post-2154-1135696534_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam en problem: v svoj podpis sem hotel vstaviti sliko, ki jo imam na računalniku. Ker drugače ne morem vstaviti slike v podpis, sem sliko shranil na mobisux in potem hotel vstaviti sliko z vnosom URL-ja, kjer se slika nahaja. Ko sem pritisnil posodobi podpis, mi je napisalo tole:

The error returned was:

Sorry, dynamic pages in the %7Boption%7D tags are not allowed

a mi lahko kdo drug pove, kako sliko spraviti v podpis? :?

lp, GrCaR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da je bilo nekje že izpostavljeno to vprašanje, ampak odgovora enostavno ne najdem. :(

Nimam dostopa do tem kot so Žagarjev grabn itd... :hmm:

Kaj mi je storiti? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da je bilo nekje že izpostavljeno to vprašanje, ampak odgovora enostavno ne najdem. :(

Nimam dostopa do tem kot so Žagarjev grabn itd... :hmm:

Kaj mi je storiti? :?

A ta grabn še obstaja ?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist števc trikrat preveč kaže <_<

Nastavi si na slovenijo, ugasni vse programe in probaj ene dvakrat do trikrat :OK:

Evo to je meni zmerilo, bi bil pa srečen, če bi pokazalo trikrat več!!! :kva2: :kva2:

Z emulo vred... :OK:

Evo meni SIOL odprl pipico! :kva2:

post-2154-1136477029_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

zakaj mi noče zamenjat slike v profilu,če ustreza vsem kriterijem velikosti :?

v bistvu odstranim staro in uploadam novo...in napiše da je uploadana nova,..pokaže pa staro :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam eno težavo, lahko da se pojavlja pri več uporabnikih....

če odprem osebnega pomočnika in kdaj tudi okno za nova sporočila, mi je onemogočeno premikanje po temah osebnega pomočnika...slika spodaj.....težava je, ker se banner pojavi čez osebnega pomočnika....

post-291-1146920420_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti je to samo enkrat pokazalo ali je vedno tako...kaj se zgodi če osvežiš stran?

ps: lahko apdejtaš fox-a...je že 1.5.0.3 veni....;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ko kliknem na odgovor mi ga ne izpiše, ampak mi odpre naslednje:

The error returned was:

Sorry, some required files are missing, if you intended to view a topic, it's possible that it's been moved or deleted. Please go back and try again.

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!