Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

Kupiš novo kvoto - samo 599 SIT za 2 MB ali 1899 SIT za 10 MB. ;-) JOKE

PS: pa sej skos iste bejbe limaš :P

To je res :OK: vse so nage :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš v svoj nadzorni center --> upravljanje s priponkami (spodaj levo) in zbrišeš prastare priponke.

Alla

Hvala ti, ko bom imel čas bom vse pobrisal :eek: bodo pač sama besedila :slap: ampak vseeno sem dolžan :beer2:

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kar ne morem :cry:

:cry: za priponke imam na voljo o bitov. Mi lahko en bolj resen odgovori :kva2:

Očitno si svoj razpoložljiv prostor za slike že pokuril.

Alla B)

Greš v svoj nadzorni center --> upravljanje s priponkami (spodaj levo) in zbrišeš prastare priponke.

Alla

Še nič se ni zgodilo, več kot polovico sem izbrisal pa imam še zmiraj 0 bitov!!??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub nastavitvi jezika Slovenščina so gumbi v jeziku Angleščina?

A se kaj dogaja s forumom, al pa jaz ne znam prou nastavt ?

:angry:

Še to sem pozabil. Reklamni baner je bil prej bolje pozicioniran v

zgornjem desnem delu v isti višini kot naslov Motosvet, sedaj pa požre nekaj ekrana ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš v svoj nadzorni center --> upravljanje s priponkami (spodaj levo) in zbrišeš prastare priponke.

Alla

super :OK: ....emmmm kje pa je gumb izbriši....ga nikjer ne vidim :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super :OK: ....emmmm kje pa je gumb izbriši....ga nikjer ne vidim :unsure:

Izbrani datum..... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nič se ni zgodilo, več kot polovico sem izbrisal pa imam še zmiraj 0 bitov!!??

Pri meni je isto, :hmm: ka pa zdaj,še vedno ne morem popat slikc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je isto, :hmm: ka pa zdaj,še vedno ne morem popat slikc

Jaz sem šel do konca in pol je delalo....tako malo nerodno tole, pa se bomo navadli!

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nekatere povezave sploh ne delajo in sicer galerija, koledar dogodkov. Mogoče se kaj dopolnjuje. Jaz pogrešam nove galerije iz potovanj :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni še končano. Še zdaleč ne. Samo malo gremo odspat, potem pa naprej. Čez vikend bomo vse poštimali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš v svoj nadzorni center --> upravljanje s priponkami (spodaj levo) in zbrišeš prastare priponke.

Alla

se mi ne da ...

pač ne bom limal slikc ... tko kot marsikdo drug ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločitev je tvoja.

Vsekakor pa omejen prostor za priponke ni nova zadeva in nekateri ste ga sčasoma pač zapolnili. Rešitev je že napisana....brisanje prastarih priponk.

Alla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločitev je tvoja.

Vsekakor pa omejen prostor za priponke ni nova zadeva in nekateri ste ga sčasoma pač zapolnili. Rešitev je že napisana....brisanje prastarih priponk.

Alla :)

zapolnjenga imam 55 MB od 43 razpoložljivih ;) ... pred upgradeom sem lahko limal, sedaj ne morem več... torej je nekdo bolj omejil prostor itd ...

vsekakor ne vidim smisla v tem, da bo zdaj vsak uporabnik za seboj brisal stare priponke da bi imel prostor za nove - tako bo marsikatera tema zelo hitro zelo osiromašena - pa ne govorim o Ljubezni za odrasle... Torej bomo spet limali zunanje linke do slik .... Dvomim, da se bo komu dal najprej uploadat v svojo galerijo, potem pa link copy-paste pa v tisto temo, kamor hoče nekaj dat ...

Skratka - na izgubi bo forum in ne uporabniki ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, odpravljen je tudi napaka iz prejšnje verzije foruma, ki je dovoljeval lepljenje slik v določeni kategoriji, ki se potem niso štele v kvoto objavljenih slik, zdaj pa se. Se pravi, da bojo na škodi v glavnem uporabniki, ki so v tej kategoriji največ objavljali. :P

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da bojo na škodi v glavnem uporabniki, ki so v tej kategoriji največ objavljali. :P

Kot pravim - pač ne bodo več ... Sej ne gre za škodo uporabnika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo uredili tole okrog lepljenja slik... limit je sedaj dosti večji...

Je pa morda za vnaprej, ko lepite, morda tudi za razmisliti, če je res potrebno zalepiti sliko v velikosti 2megabajta in v resoluciji za tiskanje, ko bi jo lahko zelo enostavno zmanjšali recimo na 200kb, pa bi še vedno bila prikazana čez cel zaslon (recimo 900 pixlov širine)...

Samo kot nasvet :)

LEEEEPPPIIIIIIIIIIITTTTTTTTTTTTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE SPET :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni možgano bolj počasi delajo in morda katere že razložene zadeve nisem dojela, se opravičujem v naprej. V glavnem meni "knof" Možnosti ne dela, tud funkcije "označi vse kot prebrano" al kaj je že bla nikjer več ne najdem, tud smeški se nočejo gor prlimat in pisava - poševno, krepko, podčrtano mi ne dela, saj vem da je treb aračunalnik skoz okno zabrisat ampak kaj pa naj do takrat?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

mene neki zanima: nekaj časa nazaj sem po nesreči pritisnil nek ˝gumb˝ in zdaj ko kdo v temi ˝125-ke javite se ˝ doda odgovor dobim nov mail, kje rpiše, da je oseba ... dodala odgovor v temi 125-ke javite se in na koncu je še link do tistega posta.

zdej me pa zanima kje se to da izklopit, da ne bi dobival več teh mailov.

tnx za odgovore

lp, GrCaR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GrCar pojdi v nadzorni center/ Naročila/Naročene teme...tam vidiš kaj imaš naročeno...in tam lahko zadevo izklopiš... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!