Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

BTW: pa komentarjev se tut ne da popat v albumih. Sys pravi, da moraš bit registriran (kar sem). Upam ,da bo tut to poštimano ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, spet se dogaja

:headbang:

Crknili VSI avatarji, angleško besedilo ....

post-5391-1208169785_thumb.png

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej tole je zaradi obnove motosveta. Forum dela sedaj, sicer brez avatarjev, važn da so posti in topici :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In se še bo dogajalo danes... ko bo v živo delovalo vse "novo", bomo obvestili.... je pa zanimivo spremljati, kako hitri so odzivi... keep checking.

Komentarji v albumu: najprej moramo urediti še nekaj stvari v zvezi s forumom, da bo avtorizacija nato aktivirana čez celotno vsebinsko stran... v nekaj urah bo to delovalo...

Have a fun day... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na.. zdej so pa še slovenski podnapisi šli u franže :lol:

Mal heca, mal pa zares.... a potem ste dobil tehnika? Kr mal mu za vrat dihejte, nej mal dela ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In se še bo dogajalo danes... ko bo v živo delovalo vse "novo", bomo obvestili.... je pa zanimivo spremljati, kako hitri so odzivi... keep checking.

Komentarji v albumu: najprej moramo urediti še nekaj stvari v zvezi s forumom, da bo avtorizacija nato aktivirana čez celotno vsebinsko stran... v nekaj urah bo to delovalo...

Have a fun day... ;)

Saj tko je najbolj ajnfoh, če ti s terena sporočamo kako in kaj.

Ampak nismo povsod tako hitri :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobil tri maile in nič potrdila na moj mail... :whistle: lahko pa že dela.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da potrebneži tak galerije riti iz sejma gledajo, da je otišo' pritisak u kurac. Kljub temu da so po stari modi gor naštimane...

Ne dela iskanje, ne dela postanje, otišlo' sve...

jao jao jao...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

hmm.. neki me jebe :) ne morm citirat.. oz. če pritisnem gumb "quote".. me vrže na zgornji del strani.. :)

in ko pišem post, nimam nobenih smajlijov na izbiro. okno v katerega pišem trenutno, je razpotegnjen čez celotno stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

mam en problem.

nikakor ne gre spremenit slike v avatarju.. oz osebne slike.. kaki predlog? oz kako naj to naredim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam en problem.

nikakor ne gre spremenit slike v avatarju.. oz osebne slike.. kaki predlog? oz kako naj to naredim?

Uporabi pravi format in pravo velikost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam en problem.

nikakor ne gre spremenit slike v avatarju.. oz osebne slike.. kaki predlog? oz kako naj to naredim?

ko naložiš sliko pritisni F5

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

ni težava, je vprašanje. če imam osebo na ignore listi, in le-ta sopremeni nick, a ga še vedno ignoriram? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 8 mesecev pozneje...

imam en problem glede foruma v mozilli firefox..

namreč, katerokoli temo odprem, se mi odpre prvi post teme, in potem spodaj en meni (al karkol pač (sm bl laik glede tega :) ))

evo fotka: post-5337-1238348613_thumb.jpg

torej.. kaj naj naredim da bom normalno spet lahko prebiral forum.

ne mslim ga pa gledat z IE-jam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se je tud men enkrat naredl in sem spremenil nastavitve na forumu...najprej greš po sporočila pol ti pa na levi strani odspodaj piše Nastavitve foruma in tam pol nastaviš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš!Kr ko imaš to odprto ti na desni nad posti na tem piše možnosti in tam izbereš način prikaza in izberi normalno

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko hočem pogledat kakšno temo z anketo (ne na vseh) mi naredi tole:

neimenovana.png

Kakšna ideja kaj morem spremenit?

Btw uporabljam firefox vendar domnevam da ni težava v bsrkalniku ker nekatere teme z anketo mi odpre kot je treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni se to pogosto zgodi. Tudi mene zanima kje je problem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!