Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

TO je problem, da ena reklama ne dela tako kot bi morala. S forumom spodaj ni nič narobe.

spodaj res, gre se za zgoraj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO je problem, da ena reklama ne dela tako kot bi morala. S forumom spodaj ni nič narobe.

Nima veze reklama.To se dogaja samo v določenih anketnih temah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima veze reklama.To se dogaja samo v določenih anketnih temah

In dogaja se samo v temah, ki so privlečene iz naftalina in vsebujejo ankete, ki se na žalost pri prehodu na now SW niso pravilno pretvorile na nov format. Stvar se pač sproti popravlja, če kdo slučajno na plan privleče tako temo.

P.S.

To nima popolnoma nobene vee z reklamami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj tudi ko pogledam kako temo je še pol ikona kr obarvana kotda je še nism prebral (pač kliknil gor)..ampak to ne vedno. Npr. prejle sem gledal temo za NSR in ko grem pod forum za 125cc mi kaže neobarvano. Ko pa sem čez 5min spet šel pogledat pod 125cc temo mi je temo o NSR kazalo obarvano pa čeprav ni bilo novih postov. To opažam že nekaj dni pri nekaterih temah...

Kaj bi lahko bilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomeni, da teme nisi dovolj pazljivo prebral. To je samozaščitna funkcija foruma, da ne bi uporabniki nonstop zastavljali istih vprašanj in odpirali brezveznih tem. Ampaq mi smo žilavi in se ne damo. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

nikjer ne najdem ničesar o zamenjavi elektronskega naslova, v nadzornem centru mi ga namreč noče zamenjat.

rad bi ga zamenjal zaradi prenehanja delovanja email.si.

če mi lahko kdo pomaga, bi bil zelo hvaležen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikjer ne najdem ničesar o zamenjavi elektronskega naslova, v nadzornem centru mi ga namreč noče zamenjat.

rad bi ga zamenjal zaradi prenehanja delovanja email.si.

če mi lahko kdo pomaga, bi bil zelo hvaležen.

V nadzornem centru v svojem profilu imaš na levi strani spodaj možnosti, tam ti piše sprememba el.naslova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kje pa so zdaj zasebna sporočila oziroma, kako se jih pošilja?

Na svojem profilu imam samo eno sporočilo ?!

Se še urejajo. Malo potrpljenja, pa bo vse tako kot je treba :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ste menjali nick že kr neki cajta nazaj iz Medvedek80 v rdeci_vragec (kar sem vam hvaležen) , opazil sem edino, da pri komentiranju motosvet člankov (na prvi strani motosveta, ne na forumu) mi vpiše komentar s prejšnjim nickom. Poskusil sem tudi piškotke zbrisat pa se na novo prijavit, pa je še vedno enako. Sedaj na novem forumu prav tako. Če bi lahko še to popravli, da mi tudi komentira z novim vzevkom bi blo super. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kaj je naenkrat narobe, a ne morem prilepit novene slike več. Vedno mi javi tole napako

Nalaganje preklicano (Napaka403)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kaj je naenkrat narobe, a ne morem prilepit novene slike več. Vedno mi javi tole napako

Nalaganje preklicano (Napaka403)

Napaka se ne pojavi, če nalagam po strem načinu ampak le z novo nastavitvijo, kjer je možnost nalaganja več slik hkrati

post-5391-125177627845_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ali samo meni dela tole probleme, samo ko grem recimo v profil neke osebe, in ji hočem poslat PM, mi vse skupaj samo lepo zmrzne.

Sem probu parim poslat PM, ne gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_19_hmm.gif Poglej v nastavitve internet exsplorerja ali nastavitve foruma
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko sem pa to probu, grem v svoj profil pa na nastavitve mi pa napiše HTTP 403 FORBIDEN.Pa smo tam. V tastari verziji foruma je delal vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Občasno ne dela urejevalnik smile.gif

Samo občasno? V mojem primeru je samo enkrat delal :hmm: Malo neprijetno.....

Pa tudi lepljenje slik zmeraj ne funkcionira. Izberem fajl, kliknem "prilepi" in nič. Moram refreshat stran in potem mogoče dela......ph34r.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se moram tako pogosto znova in znova prijavljati, kljub temu, da dam, da se me zapomni? Na koliko časa je nastavljen prijavni cookie?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

ne morem več dodat slikc v noben post, napiše mi le:

Used 488.36MB of your 488.28MB global upload quota (Max. single file size: 80MB)

dobil sem nasvet naj zbrišem nekaj starih slikc, ampak to bo rešilo problem le za tistih nekaj slikc, jst bi jih pa rad popal še leta in leta :naughty: tudi ne bi rad zbrisal slikc svojih starih potovanj/dirkanj, saj jih baje še radi gledajo ;)

mi torej lahko povečate, popravite, odpravite tole omejitev, v skladu z vašim vabilom naj hrabro lepimo slikce in filmčke na forum, saj nudite neomejeno prostora zanje?? hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

ne morem več dodat slikc v noben post, napiše mi le:

Used 488.36MB of your 488.28MB global upload quota (Max. single file size: 80MB)

dobil sem nasvet naj zbrišem nekaj starih slikc, ampak to bo rešilo problem le za tistih nekaj slikc, jst bi jih pa rad popal še leta in leta :naughty: tudi ne bi rad zbrisal slikc svojih starih potovanj/dirkanj, saj jih baje še radi gledajo ;)

mi torej lahko povečate, popravite, odpravite tole omejitev, v skladu z vašim vabilom naj hrabro lepimo slikce in filmčke na forum, saj nudite neomejeno prostora zanje?? hvala :D

Mislim,da na forum lahko pač vsak uporabnik naloži do...(men piše Uporabili ste že 13.8MB od 244.14MB)

Njihovo vabilo velja za prostor v "albumih" :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo občasno? V mojem primeru je samo enkrat delal :hmm: Malo neprijetno.....

Pa tudi lepljenje slik zmeraj ne funkcionira. Izberem fajl, kliknem "prilepi" in nič. Moram refreshat stran in potem mogoče dela......ph34r.gif

Pod Mozillo mi dela OK :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oi, sem nov pa me zanima kk se spremeni izgled foruma tam ko puščaš komentarje ... mam samo dve objavi spodaj pa piše neke NITI ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oi, sem nov pa me zanima kk se spremeni izgled foruma tam ko puščaš komentarje ... mam samo dve objavi spodaj pa piše neke NITI ?

Mogoče ti bo tole kaj koristilo...smile.gif

Branje teme je težavno, ker moram klikniti vsako objavo posebej

To, da je potrebno znotraj neke teme klikniti vsako objavo posebej, NI privzeti-običajni način prikaza teme. Tema se da namreč prikazati na več različnih načinov, in ta, da je potrebno klikniti na vsako objavo posebej je primerna za uporabnike s počasnim dostopom do interneta ali z veliko časa :)

Običajen način prikaza določite med MOJIMI NASTAVITVAMI, zavihek "BRANJE PISANJE NAROČNINE", in tam v prvem sklopu (nastavitve BRANJA, PISANJA, E-POŠTE) izberete "NORMALNO" pri možnosti NAČIN PRIKAZA TEME.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno ne dobim odgovora, zakaj se moram prijavljati znova in znova vsake par dni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!