Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

narobe je s tistim, ki ne razume kdo mu je kupec in kdo prodajalec...mene ne briga vaš prodajalec, jaz sem samo stranka foruma, katerega lastnik ni un američan..in se je najlažje zgovarjat na druge  ane?

če se men telefon pokvar, ne bom šla k proizvajalcu reševat problemov ampak k zastopniku v sloveiji oziroma k prodajalcu    kapiš?

zgleda da ne....

sicer pa.... customer care vam je španska vas.... :)

Ti še zdaleč nisi stranka ker nisi plačala niti centa za uporabo tega foruma..

kapiš???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podobno je na forumu : delitev na une k so mi dal za kavo pa na une k še niso...ajd dejmo ga zbrisat :)

pa lezenje u rit je zelo pomembna vrlina, ki je pač nekateri ne znamo uporabljati..

recimo temu pomen besede selektivnost na forumu....

grem selektivno delat, ta "grde" stranke grem napizdit, ta dobre pa pobožat....  :) pardoniram, une k me podkupjo grem božat

 

no ja, sicer se pa ne pritožujem nad novo obliko, briga me, samo nad obnašanjem velecenjenih "lastnikov" in kvazi moderatorjev, in to že od začetka mojega kracanja na forumu :) en prav lep jesenski dan, upam da danes pade samo listje in nič drugega

Jaz ti pač nisem kriv, če živiš v svojem svetu teorij zarot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj češ, pajkica je mazohist, bolj jo tepeš, raj te ima in se ti znova in znova vrača :D

Ljudje smo različni :P

 

sam da smeškote zrihtate, pol bom pa srečen :D

Popravljeno . Popravil builder
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

če se men telefon pokvar, ne bom šla k proizvajalcu reševat problemov ampak k zastopniku v sloveiji oziroma k prodajalcu    kapiš?

 

Jst ga pa na servis nesem. Kapiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Codeine.....razumem, da se posodablja, ocitno drugi ne :) Zato pravim, da je trenutno crap, ker ne dela vse tako kot mora....ocitno sem pregrdo napisal, a ne mislim tako, se opravicujem :) Mal bo trajal, da se navadimo na novo obliko, eni dalj casa, eni manj...

Glede smeti pa....ko sprejmes, da je tako kot je, ti je lazje....pisdis pac takrat, ko res rabis koristno informacijo in je ni, ali pa je kje, pa je ne najdes zaradi solate....jebi ga....seveda smo sami krivi, ce sami tipkamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

narobe je s tistim, ki ne razume kdo mu je kupec in kdo prodajalec...mene ne briga vaš prodajalec, jaz sem samo stranka foruma, katerega lastnik ni un američan..in se je najlažje zgovarjat na druge  ane?

če se men telefon pokvar, ne bom šla k proizvajalcu reševat problemov ampak k zastopniku v sloveiji oziroma k prodajalcu    kapiš?

zgleda da ne....

sicer pa.... customer care vam je španska vas.... :)

Eh! Preprosto nimam toliko časa, da bi se ukvarjal s tvojimi blodnjami in teorijami zarote.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

narobe je s tistim, ki ne razume kdo mu je kupec in kdo prodajalec...mene ne briga vaš prodajalec, jaz sem samo stranka foruma, katerega lastnik ni un američan..in se je najlažje zgovarjat na druge  ane?

če se men telefon pokvar, ne bom šla k proizvajalcu reševat problemov ampak k zastopniku v sloveiji oziroma k prodajalcu    kapiš?

zgleda da ne....

sicer pa.... customer care vam je španska vas.... :)

Ti še zdaleč nisi stranka ker nisi plačala niti centa za uporabo tega foruma..

kapiš???

ne kapiš :)  tudi za branje fukbuka ne plačam nič. nekatere stvari bo treba moderatorjem bolj razjasniti....

narobe je s tistim, ki ne razume kdo mu je kupec in kdo prodajalec...mene ne briga vaš prodajalec, jaz sem samo stranka foruma, katerega lastnik ni un američan..in se je najlažje zgovarjat na druge  ane?

če se men telefon pokvar, ne bom šla k proizvajalcu reševat problemov ampak k zastopniku v sloveiji oziroma k prodajalcu    kapiš?

zgleda da ne....

sicer pa.... customer care vam je španska vas.... :)

Eh! Preprosto nimam toliko časa, da bi se ukvarjal s tvojimi blodnjami in teorijami zarote.

verjamem, sicer pa to ni tvoje delo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da je bila prejšnja mobilna verzija slaba, bila je neuporabna, tolk slaba je bla. Zdej je dobr, končno ste posodobili ta blesav IPB :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

če se men telefon pokvar, ne bom šla k proizvajalcu reševat problemov ampak k zastopniku v sloveiji oziroma k prodajalcu    kapiš?

 

Jst ga pa na servis nesem. Kapiš?

pozdrav serviserja, a ti je plačal karto do amerike?

kaj češ, pajkica je mazohist, bolj jo tepeš, raj te ima in se ti znova in znova vrača :D

Ljudje smo različni :P

 

sam da smeškote zrihtate, pol bom pa srečen :D

čakam..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi pohvalu vse k me poznajo .... edin smeškote bi rad nazaj .. pogrešam ninđo, kavo, zjaln ...

pa še kej ... ampak, za kvalitetno sodelovanje na tem forumu, potrebujem vsaj zgoraj naštete smeškote ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da je bila prejšnja mobilna verzija slaba, bila je neuporabna, tolk slaba je bla. Zdej je dobr, končno ste posodobili ta blesav IPB :)

imaš prav, vedno sem prvo na mobilni verziji vklopila standardno verzijo :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

ja prov zasmetil ste tole sicer konstruktivno temo :)

 

ps. Biker77, vsak izmed nas je stranka, čeprav nič ne plačamo (if you know what i mean).... :)

 

forum je pa tko, zdej mi je čist mimo, ker sem navajen na tastar izgled, ampak ko ga osvojim bo prov superca... če pa je mobilna verzija res boljša od stare, kot to nekateri pravijo, potem svaka čast za nadgradnjo :)

 

ps. hočmo smeškote, tko k begunci čez mejo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

ja prov zasmetil ste tole sicer konstruktivno temo :)

 

ps. Biker77, vsak izmed nas je stranka, čeprav nič ne plačamo (if you know what i mean).... :)

 

forum je pa tko, zdej mi je čist mimo, ker sem navajen na tastar izgled, ampak ko ga osvojim bo prov superca... če pa je mobilna verzija res boljša od stare, kot to nekateri pravijo, potem svaka čast za nadgradnjo :)

 

ps. hočmo smeškote, tko k begunci čez mejo :P

ja vem kaj misliš..vendar za dostop do neta plačaš in lahko kličeš operaterja da ne dela in da hočeš poračun..

tukaj bo pa malo za počakat..če se seveda da.

sicer pa..res nihče nikogar ne drži za vrat in mu grozi da mora biti prisoten tukaj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

ja prov zasmetil ste tole sicer konstruktivno temo :)

 

ps. Biker77, vsak izmed nas je stranka, čeprav nič ne plačamo (if you know what i mean).... :)

 

forum je pa tko, zdej mi je čist mimo, ker sem navajen na tastar izgled, ampak ko ga osvojim bo prov superca... če pa je mobilna verzija res boljša od stare, kot to nekateri pravijo, potem svaka čast za nadgradnjo :)

 

ps. hočmo smeškote, tko k begunci čez mejo :P

ja vem kaj misliš..vendar za dostop do neta plačaš in lahko kličeš operaterja da ne dela in da hočeš poračun..

tukaj bo pa malo za počakat..če se seveda da.

sicer pa..res nihče nikogar ne drži za vrat in mu grozi da mora biti prisoten tukaj..

Zahtevam poračun!!! :) hec hec

 

ma nimam jaz težav s čakanjem z dokončanjem nadgradnje.... imaš prav, vsak je po svoji lastni volji član MSja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdaj bo tega konc

ko boš pol metra pod rušo ;)

ene ns bodo vrgl u zrak in prah bo prletu ninđi v filter za zrak in pol bo z ninđo živu naprej, dokler nau še ona izpistila dušo :D

 

štekate poanto .. štekate :? ... brez smeškotou mi živeti ni ... :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

japaso .. pa ne tež :boobies:

 

:kva2:

:ninja:ninja :ninja :ninja :ninja :ninja :ninja :ninja :ninja :ninja :ninja :ninja :ninja 

EJ .. pa po zidu (profilu) mi lahko čečkajo ... hočm to zaklent .. kako ?

 

Ali se da ?

:ninja:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdaj bo tega konc

ko boš pol metra pod rušo ;)

ene ns bodo vrgl u zrak in prah bo prletu ninđi v filter za zrak in pol bo z ninđo živu naprej, dokler nau še ona izpistila dušo :D

 

štekate poanto .. štekate :? ... brez smeškotou mi živeti ni ... :D

 

čak a prou vidim? :cry: smajliji so :D :D

mobilna verzija je tut fajn, sploh uploud slik. Tko da vse je gud, sam še Mausa dejte zaklenit :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!