Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

a tole potem ni profil? Sem kliknil na napis "8 odgovorov" in me vrže na tole stran....

 

MS.thumb.png.ae4a1890e625f15c23d2a4e305b5631e.png

zgrožen sem in ogorćen :O

Tut js mam ćustwa ... :O

 

zdj tko spade, k da sm js težawa :cry:

:ninja: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tole potem ni profil? Sem kliknil na napis "8 odgovorov" in me vrže na tole stran....

 

MS.thumb.png.ae4a1890e625f15c23d2a4e305b5631e.png

zgrožen sem in ogorćen :O

Tut js mam ćustwa ... :O

 

zdj tko spade, k da sm js težawa :cry:

:ninja: 

 

sej si! K nisi zidu zaklenu! :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tole potem ni profil? Sem kliknil na napis "8 odgovorov" in me vrže na tole stran....

 

 

In kaj naj bi bilo s tem narobe?!?

ja vse .. noče mene gledat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj naj bi bilo s tem narobe?!?

Codeine,

če je temu tako, potem ni nič narobe. Včasih je pač odprlo samo komentarje in je še zmeraj bilo vse na osnovni strani, po nadgradnji pa te meče na profil uporabnika. Samo to me zanima, če bo to zdaj tako, ali po starem sistemu?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bo po novem sistemu. Če nočeš, da puščaš sled pri obiskanih, ob prijavi označi anonimno prijavo in naj se tvoj obisk na tujem profilu ne bi videl poimensko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bo po novem sistemu. Če nočeš, da puščaš sled pri obiskanih, ob prijavi označi anonimno prijavo in naj se tvoj obisk na tujem profilu ne bi videl poimensko.

anonimneži niso več možni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zmer da možnost pri prijavi, nisem pa preverjala, ker mi je baš vseeno.. :P

anonimneži niso več možni....

šla preverit: sem bla na tvojem profilu, osvežila stran, pa me ni na seznamu obiskovalcev.. tko da..

Popravljeno . Popravil Scarlett
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zmer da možnost pri prijavi, nisem pa preverjala, ker mi je baš vseeno.. :P

šla preverit: sem bla na tvojem profilu, osvežila stran, pa me ni na seznamu obiskovalcev.. tko da..

blagor teb...

blagor teb...

Mene zmer da možnost pri prijavi, nisem pa preverjala, ker mi je baš vseeno.. :P

šla preverit: sem bla na tvojem profilu, osvežila stran, pa me ni na seznamu obiskovalcev.. tko da..

viš mene na tvojmu ... ne dela :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bo po novem sistemu. Če nočeš, da puščaš sled pri obiskanih, ob prijavi označi anonimno prijavo in naj se tvoj obisk na tujem profilu ne bi videl poimensko.

Scarlett, vseeno mi je če puščam sledi...... mimo mi je to, da najprej pravi da te ne vrže na profil, potem ko dam print screen, pa kaj je narobe s tem... :)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scarlett, vseeno mi je če puščam sledi...... mimo mi je to, da najprej pravi da te ne vrže na profil, potem ko dam print screen, pa kaj je narobe s tem... :)

 

 

Sploh nea vem o cem govoris, tole ti pisem z mojga iPhona :hmm:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Codeine, če je bil ta tvoj post slučajno namenjen meni, naj ti odgovorim... 

 

Ne, nimam težav z novim forumom, če je nadgradnja je nadgradnja... na vsakega sem se prilagodil, pa ni vrag da se nebi tudi na tega... 

Verjamem da si stručko na svojem področju, ampak manjka ti pravi odnos do nas uporabnikov (pa čeprav verjamem, da smo na trenutke zelo nadležni z vprašanji), ampak predvidevam da si zato tukaj, da nam pomagaš ob morebitnih težavah... 

Najprej si trdil da z mobilno verzijo ni nič natobe, pa te je Dami demantiral in ste "napako" odstranili, potem trdiš da ne vrže na profil (v tistem primeru kar sem jaz spraševal), ko ti prilepim slikco, Pa me sprašuješ kaj je s tem narobe?? Potem pa se mi poraja vprašanje, sploh preveriš zadevo predno odgovoriš, al na prvo žogo odpišeš? 

 

Še enkrat, ta post ni namenjen provokaciji, podrkavanju ali blatenju tebe, sem samo odgovoril na provokacijo (v kolikor je bil tvoj post namenjen meni)... 

 

Nov izgled foruma je čist kul, seveda pa vsak izmed nas rabi čas, da se prilagodi na le tega....

Vem da za naslednji stavek nisem v pravi temi, pa si bom vseeno dovolil in pohvalil Cufo ter Allo, ker sta vedno pripravljeni pomagati in to na lep človeški način...

Ps. Builder, tudi jaz pravkar odpisujem iz telefona :)

 

lp, mz

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Codeine, če je bil ta tvoj post slučajno namenjen meni, naj ti odgovorim... 

Ne, nimam težav z novim forumom, če je nadgradnja je nadgradnja... na vsakega sem se prilagodil, pa ni vrag da se nebi tudi na tega... 

Verjamem da si stručko na svojem področju, ampak manjka ti pravi odnos do nas uporabnikov (pa čeprav verjamem, da smo na trenutke zelo nadležni z vprašanji), ampak predvidevam da si zato tukaj, da nam pomagaš ob morebitnih težavah... 

Najprej si trdil da z mobilno verzijo ni nič natobe, pa te je Dami demantiral in ste "napako" odstranili, potem trdiš da ne vrže na profil (v tistem primeru kar sem jaz spraševal), ko ti prilepim slikco, Pa me sprašuješ kaj je s tem narobe?? Potem pa se mi poraja vprašanje, sploh preveriš zadevo predno odgovoriš, al na prvo žogo odpišeš? 

Še enkrat, ta post ni namenjen provokaciji, podrkavanju ali blatenju tebe, sem samo odgovoril na provokacijo (v kolikor je bil tvoj post namenjen meni)... 

Nov izgled foruma je čist kul, seveda pa vsak izmed nas rabi čas, da se prilagodi na le tega....

Vem da za naslednji stavek nisem v pravi temi, pa si bom vseeno dovolil in pohvalil Cufo ter Allo, ker sta vedno pripravljeni pomagati in to na lep človeški način...

V bistvu si odgovor za klik na status dobil že prvi dan po nadgradnji na chatu (da je tako narejeno), pa malce pomisli pri sebi, kaj vse si uspel nasrati okoli tega (isto za sliko profila, kjer si prav tako dobil na chatu odgovor, da bo prišla nazaj ko bo prišla na vrsto, pa je bilo kljub temu potrebno to omenjat v vsaki objavi).

Z mobilno verzijo ni bilo nič narobe in je tudi prijava delovala ves čas. V tvojem primeru ni šlo za napako v delovanju ampak zato, da ne znaš premaknit ekrana v desno ali poskusiti obrniti telefon. Glede na to, da mi je na dveh telefonih in tablicah (iOS in Android) delalo normalno si tudi dobil takšen odgovor, ker si govoril, da se ob pritisku na ikono ne pojavi nič.

Isto velja za status, kar ti že teden govorim, da dela vse tako kot mora in še vedno pravim, da te prestavi na stran za pregled Statusov, kjer lahko spremljaš status člana, odgovarjaš ali pošlješ sporočilo članu in ne na "Privzeto stran profila", če klikneš na ime člana/avatar. Zato sem te ves čas spraševal, kaj je narobe, pa razen tega, da ni tako kot prej ni bilo od tebe nič drugega, razen v vsaki objavi eno in isto.

Zadnja nadgradnja foruma je bila leta 2009 iz 2.0 verzije na 3.0 verzijo. In v zadnjih 6. letih se forum vizualno ni spremenil skoraj čisto nič (razen dobil nekaj novih funkcij oz. izboljšave obstoječih). Pa poglej kakšne neumnosti  in koliko gnojnice je treba preliti in zakaj? Po šestih letih je to v bistvu prva večja nadgradnja.

Če že ne zaradi česar drugega, je bilo potrebno forum nadgraditi zaradi varnosti, saj se s koncem leta ukinja podpora za 3.x verzijo s strani proizvajalca. Nadalje, 3.x verzija ni bila narejena za mobilne zadeve itd. itd. itd. in še nečesa, kar prihaja.

V glavnem, kakorkoli bi odgovoril ne bi bilo prav, pa čeprav si prvi dan dobil že vse odgovore na tvoja vprašanja, mar ne?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu si odgovor za klik na status dobil že prvi dan po nadgradnji na chatu (da je tako narejeno), pa malce pomisli pri sebi, kaj vse si uspel nasrati okoli tega (isto za sliko profila, kjer si prav tako dobil na chatu odgovor, da bo prišla nazaj ko bo prišla na vrsto, pa je bilo kljub temu potrebno to omenjat v vsaki objavi).

Z mobilno verzijo ni bilo nič narobe in je tudi prijava delovala ves čas. V tvojem primeru ni šlo za napako v delovanju ampak zato, da ne znaš premaknit ekrana v desno ali poskusiti obrniti telefon. Glede na to, da mi je na dveh telefonih in tablicah (iOS in Android) delalo normalno si tudi dobil takšen odgovor, ker si govoril, da se ob pritisku na ikono ne pojavi nič.

Isto velja za status, kar ti že teden govorim, da dela vse tako kot mora in še vedno pravim, da te prestavi na stran za pregled Statusov, kjer lahko spremljaš status člana, odgovarjaš ali pošlješ sporočilo članu in ne na "Privzeto stran profila", če klikneš na ime člana/avatar. Zato sem te ves čas spraševal, kaj je narobe, pa razen tega, da ni tako kot prej ni bilo od tebe nič drugega, razen v vsaki objavi eno in isto.

Zadnja nadgradnja foruma je bila leta 2009 iz 2.0 verzije na 3.0 verzijo. In v zadnjih 6. letih se forum vizualno ni spremenil skoraj čisto nič (razen dobil nekaj novih funkcij oz. izboljšave obstoječih). Pa poglej kakšne neumnosti  in koliko gnojnice je treba preliti in zakaj? Po šestih letih je to v bistvu prva večja nadgradnja.

Če že ne zaradi česar drugega, je bilo potrebno forum nadgraditi zaradi varnosti, saj se s koncem leta ukinja podpora za 3.x verzijo s strani proizvajalca. Nadalje, 3.x verzija ni bila narejena za mobilne zadeve itd. itd. itd. in še nečesa, kar prihaja.

V glavnem, kakorkoli bi odgovoril ne bi bilo prav, pa čeprav si prvi dan dobil že vse odgovore na tvoja vprašanja, mar ne?

Codeine, 

Za profilno sliko ti dam popolnoma prav, sem dobil odgovor na chatu in v tistih mojih naslednjih objavah, sem te samo pobaral malo, nič drugega.

Kar se tiče "obiska" profila ob prebiranju komentarjev pod statusi, če bi to razložil v samem štartu tako kot si zdaj, bi zame bila debata zaključena. Ne pa z nekimi cenenimi odgovori, da vse dela tako kot mora itd jaz žal ne vem, kako ste si vi forum zamislili...

Kar se pa tiče ikone in prijave na MS preko telefona... glej, če stisnem ikono, se mora nekaj pojaviti, če se ne to posledično pomeni da je nekaj narobe, kar si posredno tudi sam priznal, ko si rekel da je težava s preveliko reklamo odpravljena... in sedaj tudi je, takoj ko stisneš ikono, se pojavi nov menu... torej je bila napak na sistemu in ne pri mojem premikanju ekrana (ki ga začuda znam prestavit)...

V glavnem, s tvojim zadnjim odstavkom se ne strinjam :) s tem svojim zadnjim odgovorom si konkretno odgovoril na moja zastavljena vprašanja (razen o profilki), čeprav še zmer z nepotrebnim cinizmom, ampak ok, verjamem da maš velik takih glupih primerkov kot sem jaz... :) 

 

Skratka, hvala! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko izberem nova sporočila "New Content" mi vedno izpiše še veliko praznikov kot npr "Slovenia: Independence and Unity Day", sedajle jih je 28...

Pa ko pišeš in stisneš
"new line"
aka enter
je
line
spaceing
izgleda
2
vrstice...

edit... hm... izgleda da ne v vsaki temi...!?

Popravljeno . Popravil peter.nn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!