Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

men se je pojavil problem pri nalaganju avatarja. ko zbrisem prejsnji avatar je vse vredu, ko pa zelim naloziti novega mi nalozi prejsnjega. kaj bi lahko bil blem??? :huh:

Popravljeno . Popravil jeykob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am... kaj je to fora da v nekaterih rubrikah je opcija "hitri odgovor", nekje pa ne. A se to da kje nastavt al je to namerno tko narejen da je samo ponekod?

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je narobe s forumom?

ne morem brat vseh tem, pa še v taki čudni obliki se mi kaže? :angry2: :? :?

skratka ni mi všeč :angry2:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am... kaj je to fora da v nekaterih rubrikah je opcija "hitri odgovor", nekje pa ne. A se to da kje nastavt al je to namerno tko narejen da je samo ponekod?

Lp!

namerno...s tem operirajo administratorji in se v nekaterih kategorijah pokaže oz. je omogočeno, drugod ni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

zanima me zakaj lahko v vsaki temi preberem samo prvo stran! ko prestavim na drugo ali tretjo,4,5...mi napiše:

Board Message

Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

The error returned was:

Sorry, some required files are missing, if you intended to view a topic, it's possible that it's been moved or deleted. Please go back and try again.

bi mi lahko prosim kdo povedal kaj je to pa če bo kdo prosim na privat ker tukaj ne bom mogel prebrat ker se nahajam na 2 strani :? no hvala za odgovor če se bo našel kdo... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to me je najbolj skrbelo :krneki:

Imaš minus eno (-1) novo sporočilo. Kar pomeni, da ti je nekdo ukradel neke podatke in jih sporočil neki tretji osebi :blink: :huh: :doze:

Od sedaj naprej pa budno pazi na osebne dokumente, kreditne kartice in vedno poglej pod sedež avtomobila preden si usedeš v njega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 8 mesecev pozneje...

Jaz sem se prijavil na temo BMWjaši, da me po mailu obvešča, če kdo napiše novi post, zdaj pa ne morem več tega izklopiti :headbang: Mi lahko kdo pomaga... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje najdem kakšno razlago kako se lepi slike v forum? :hmm:

Ko urejaš sporočilo naredi sledeče po zapisanem vrstnem redu. Pa malo domišljija prosim. Kam pa pridemo brez domišljija :evilgrin:

post-14530-1192288231_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se prijavil na temo BMWjaši, da me po mailu obvešča, če kdo napiše novi post, zdaj pa ne morem več tega izklopiti :headbang: Mi lahko kdo pomaga... :worship:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče tole :hmm:

:grrr smo že uredili :worship: Codeine dobi :beer2: Alla je pa že tako dobila... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk je lahko največ smeškotov v objavi?? k mi javlja da jih mam preveč????

je že vredu sm pršla do ugotovitve da jih je 50

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!