Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

11 minutes ago, Tex said:

iščem kje bi bila težava, pa ne najdem .. hmm .. :kva2:

Ti pa ne bi bil v skrbeh, če bi ti pobrisali peskovnik?... ?:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

Če misli na pravico do elektronske pozabe ne bo šlo, saj ne gre za varstvo osebnih podatkov, pa še v tem primeru bi bila na javnem forumu, kot je npr. MS, mogoča le anonimizacija. Ker pa itak sodeluje anonimno, kot nek "sesir, šešir", je stvar že urejena sama po sebi.

 

ne vem kaj misli... samo posredoval sm .. ubij me .. ne vem :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Snečer pravi:

jaz pa posredniku posredujem :) 

a zdj nj se počutim kot signal ali telegrafska žica :huh: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

par dni bo mimo, pa bo mel nov nik, in stare probleme :D

 

  • Haha 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Alla pravi:

Od kdaj si pa njegova tajnica? ?
Ne maram te več :P

s solznimi očmi jokam souze :cry: 

mirovni posrednik ni bil nikoli tajnica :ras: 

js te pa maram več ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Alla pravi:

Miši, za špeckahlo te je ponucal :P

Sam si je prislužil "hlajenje" zdaj pa veka. Kar naj. Karma je jeba.

Allica moja .. še ti me za kj ponuci :blush: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

A je dal ful dislajkov? ?

Imaš težave? Tak je naslov teme. Če nisi poučen in ne veš za kaj se gre, ne prcaj.

Dislajk sploh ni problem v realnem času, ko pa si na pavzi in nimaš drugega dela in greš in nabijaš od začetka teme, si pa samo motnja, ki mi ustvarja probleme.

Sedaj maš opcijo razumeti, kar sem ti pojasnil, lahko tudi minuska stisneš, me prav BK, lahko pa upoštevaš, da sem ti nekaj povedal in prosil, ne podjebavaj.

Seveda pa, ko bo padla kazen, piši Mausu, sej bo posredoval pismeno tule :P

 

 

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, DAMI34 pravi:

Imaš težave? Tak je naslov teme. Če nisi poučen in ne veš za kaj se gre, ne prcaj.

Dislajk sploh ni problem v realnem času, ko pa si na pavzi in nimaš drugega dela in greš in nabijaš od začetka teme, si pa samo motnja, ki mi ustvarja probleme.

Sedaj maš opcijo razumeti, kar sem ti pojasnil, lahko tudi minuska stisneš, me prav BK, lahko pa upoštevaš, da sem ti nekaj povedal in prosil, ne podjebavaj.

Seveda pa, ko bo padla kazen, piši Mausu, sej bo posredoval pismeno tule :P

 

 

Piki, koga prcam? Mislis, da sem imel v mislih tebe z mojim postom? Noup, se motiš... če si se pa našel not, tvoj problem.

Lepo je, da opomiš človeka, da je zgrešil bistvo teme, a tudi ti dostikrat posmetiš ;) ampak ok, jaz sem samo uporabnik...

Pa da ti odgovorim na brzino, pol pa prijavim težavo... če misliš, da me lahko z blokiranjem ali eventuelno odstavitvijo z MSjja, kaznuješ... go for it my friend!  MS je super, ni pa to bistvo mojega življenja... 

Motnja, ki ti ustvarja probleme? Spregledas take stvari in greš dalje... no, jaz bi tako naredil.

Torej, moj problem. Ko na prvi strani stisnem pod kako temo na čas, kdo je nazadnje kaj napisal, me avtomatično vrže na zadnji post in ne na zadnji prebrani post, potem pa iscem. To je tako, ali se da kam drugam pritisnit? 

Ps. @DAMI34, ko ti bom želel kaj povedat, ti bom repliciral in boš vedel, da je tebi namenjeno... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

Piki, koga prcam? Mislis, da sem imel v mislih tebe z mojim postom? Noup, se motiš... če si se pa našel not, tvoj problem.

Lepo je, da opomiš človeka, da je zgrešil bistvo teme, a tudi ti dostikrat posmetiš ;) ampak ok, jaz sem samo uporabnik...

Pa da ti odgovorim na brzino, pol pa prijavim težavo... če misliš, da me lahko z blokiranjem ali eventuelno odstavitvijo z MSjja, kaznuješ... go for it my friend!  MS je super, ni pa to bistvo mojega življenja... 

Motnja, ki ti ustvarja probleme? Spregledas take stvari in greš dalje... no, jaz bi tako naredil.

Torej, moj problem. Ko na prvi strani stisnem pod kako temo na čas, kdo je nazadnje kaj napisal, me avtomatično vrže na zadnji post in ne na zadnji prebrani post, potem pa iscem. To je tako, ali se da kam drugam pritisnit? 

Ps. @DAMI34, ko ti bom želel kaj povedat, ti bom repliciral in boš vedel, da je tebi namenjeno... ;)

pa ti misliš, da sem njok in in ne vem o čem je govora? :P

Ko bom, če bom, boš že vedel :D

O meni pa ne bom debatiral.....čeprav kot uporabniku.

Namreč, samo zaradi zgrešenega bistva teme, ni še nihče bil kaznovan, kvečjemu sem prosil, da se teme drži...

Zakaj ti pišem, ker imam raje intelegintne in razumske odločitve, kot pa kaznovanje.

 

Dokler se bo pa kdo okrog Šeširja sekiral in ne bo imel nič drugega pametnega za povedati....bo pa fijuuuu....

 

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

pa ti misliš, da sem njok in in ne vem o čem je govora? :P

Ko bom, če bom, boš že vedel :D

O meni pa ne bom debatiral.....čeprav kot uporabniku.

Namreč, samo zaradi zgrešenega bistva teme, ni še nihče bil kaznovan, kvečjemu sem prosil, da se teme drži...

Zakaj ti pišem, ker imam raje intelegintne in razumske odločitve, kot pa kaznovanje.

 

Dokler se bo pa kdo okrog Šeširja sekiral in ne bo imel nič drugega pametnega za povedati....bo pa fijuuuu....

 

Vem kaj mislis, da sem namigoval na tebe, ko ti je zadnjic minuse tolkel.... noup, spomnil sem se teh minusov, pa sem zato napisal, ce je se dalje nabijal po forumu s tem... ni bilo pa direktno na tebe misljeno.... seveda pa je bilo tudi malo humorjanpoleg. Ampak, najlazje se je prec zapalit in uzaljeno odregairat, ni potrebe po temu ;)

Ves v cem je problem pri tebi? Pa lahko zameris, zbrises ali pa tudi ne :) da vedno so "grožnje" bo fiuuuuu, te bom odpikal, blokiral... to je čist nepotrebno. Ja, lahko to narediš, vemo. Še vedno bolj upali lep, kulturen način... :)

ajd zaključujem debato, težavo sem pa izpostavil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

Vem kaj mislis, da sem namigoval na tebe, ko ti je zadnjic minuse tolkel.... noup, spomnil sem se teh minusov, pa sem zato napisal, ce je se dalje nabijal po forumu s tem... ni bilo pa direktno na tebe misljeno.... seveda pa je bilo tudi malo humorjanpoleg. Ampak, najlazje se je prec zapalit in uzaljeno odregairat, ni potrebe po temu ;)

Ves v cem je problem pri tebi? Pa lahko zameris, zbrises ali pa tudi ne :) da vedno so "grožnje" bo fiuuuuu, te bom odpikal, blokiral... to je čist nepotrebno. Ja, lahko to narediš, vemo. Še vedno bolj upali lep, kulturen način... :)

ajd zaključujem debato, težavo sem pa izpostavil :)

ajd zaključujem debato, težavo sem pa izpostavil :) 

vaša težava bo obravnavana prednostno. Takoj ko bodo znani rezultati vam sporočimo odgovor in jo odpravimo.

ps. nisi izpostavil svoje težave, ampak baje mojo, jaz z Fijuu je nimam...fijuu je samo odgovor na take, ki se jim ne da, ne da, ne da, ne da, ne da,  ne da, ne da, ne da, ne da, ne da, ne da, ne da, ne da, ne da, ne da,  ne da, ne da, ne da, ne da, ne da, ne da, ne da, ne da, ne da, ne da,  ne da, ne da, ne da, ne da, ne da, x1000 dopovedati.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

ajd zaključujem debato, težavo sem pa izpostavil :) 

vaša težava bo obravnavana prednostno. Takoj ko bodo znani rezultati vam sporočimo odgovor in jo odpravimo.

ps. nisi izpostavil svoje težave, ampak baje mojo, jaz z Fijuu je nimam...fijuu je samo odgovor na take, ki se jim ne da, ne da, ne da, ne da, ne da,  ne da, ne da, ne da, ne da, ne da, ne da, ne da, ne da, ne da, ne da,  ne da, ne da, ne da, ne da, ne da, ne da, ne da, ne da, ne da, ne da,  ne da, ne da, ne da, ne da, ne da, x1000 dopovedati.

 

 

Prosim.ne prcaj ;)

Ps. Kje sem tvojo težavo izpostavil? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

Prosim.ne prcaj ;)

Ps. Kje sem tvojo težavo izpostavil? 

torej:

kako težavo imaš?

Si jo izpostavil, ali izkoriščaš prostor za nabijanje z mano?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, motozajebant pravi:

Piki, koga prcam? Mislis, da sem imel v mislih tebe z mojim postom? Noup, se motiš... če si se pa našel not, tvoj problem.

Lepo je, da opomiš človeka, da je zgrešil bistvo teme, a tudi ti dostikrat posmetiš ;) ampak ok, jaz sem samo uporabnik...

Pa da ti odgovorim na brzino, pol pa prijavim težavo... če misliš, da me lahko z blokiranjem ali eventuelno odstavitvijo z MSjja, kaznuješ... go for it my friend!  MS je super, ni pa to bistvo mojega življenja... 

Motnja, ki ti ustvarja probleme? Spregledas take stvari in greš dalje... no, jaz bi tako naredil.

Torej, moj problem. Ko na prvi strani stisnem pod kako temo na čas, kdo je nazadnje kaj napisal, me avtomatično vrže na zadnji post in ne na zadnji prebrani post, potem pa iscem. To je tako, ali se da kam drugam pritisnit? 

Ps. @DAMI34, ko ti bom želel kaj povedat, ti bom repliciral in boš vedel, da je tebi namenjeno... ;)

 

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

torej:

kako težavo imaš?

Si jo izpostavil, ali izkoriščaš prostor za nabijanje z mano?

 

Predzadnji odstavek v prvem citatu... ti si prvi začel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

 

Predzadnji odstavek v prvem citatu... ti si prvi začel :P

se pravi je tvoja težava obsesija s tem, da jaz smetim?

Kdo se je v tej temi spraševal o Šeširju in dislajkih? Je to smetenje ali konstruktiven post?

 

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

se pravi je tvoja težava obsesija s tem, da jaz smetim?

 

Človek, daj še 1x preberi: 

Torej, moj problem. Ko na prvi strani stisnem pod kako temo na čas, kdo je nazadnje kaj napisal, me avtomatično vrže na zadnji post in ne na zadnji prebrani post, potem pa iscem. To je tako, ali se da kam drugam pritisnit? 

 

Lepi sem napisal, predzadnji odstavek v prvem citatu- dva citata sta bila, moj in tvoj.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

se pravi je tvoja težava obsesija s tem, da jaz smetim?

Kdo se je v tej temi spraševal o Šeširju in dislajkih? Je to smetenje ali konstruktiven post?

 

Ker si dodal tekst, ga bom tudi jaz. Zacel sem jaz, a to, da semnti napisal da si ti prvi začel, je letelo na to, da si ti meni repliciral, ceprav tudi podrazno nisem imel tebe v mislih... si mi malo prej napisal, ce izkoriscam prostor za nabijanje s tabo.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

Ker si dodal tekst, ga bom tudi jaz. Zacel sem jaz, a to, da semnti napisal da si ti prvi začel, je letelo na to, da si ti meni repliciral, ceprav tudi podrazno nisem imel tebe v mislih... si mi malo prej napisal, ce izkoriscam prostor za nabijanje s tabo.... 

in še 1x vprašam, so dislajki tvoja težava? :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

in še 1x vprašam, so dislajki tvoja težava? :P

 

Moja definitivno ne, sem pa svojo težavo napisal, celo se 1x jo kopiral, si jo spregledal? :)

sicer pa, sem ti že zgoraj napisal, da to enostavno spregledal, mi je vseeno koliko je "plusov in minusov" :)

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!