Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

Pravkar, Roger G. Jagger pravi:

Huh.....zakaj meni ne prilepi?

?

ne vem, ampak poskusi ta postopek

na founu skupna raba, kopiraj link, prilepi v post, eventuelno bi moralo že prikazati predogled, drugače pa še enter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

ne vem, ampak poskusi ta postopek

na founu skupna raba, kopiraj link, prilepi v post, eventuelno bi moralo že prikazati predogled, drugače pa še enter

Hvala za postopek. Ni tezava v postopku, sem ze objavil kaksen posnetek iz YT na forumu. Ko dam “paste” okencrk za objavo zaniha (gor/dol), prilepi linka pa ne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Hvala za postopek. Ni tezava v postopku, sem ze objavil kaksen posnetek iz YT na forumu. Ko dam “paste” okencrk za objavo zaniha (gor/dol), prilepi linka pa ne....

Hm, sicer dvomim da je MS kriv. Ugasni pa prižgi foun, zbirši zgodovino brskalnika, uporabi Crome, če ga sedaj ne...več pa ne bi vedel.

Vem da nekaterim lepi samo link brez predogleda, to pa ja.

Al pa skopiraj neko besedilo pa preveri, če ga prilepi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, DAMI34 said:

Hm, sicer dvomim da je MS kriv. Ugasni pa prižgi foun, zbirši zgodovino brskalnika, uporabi Crome, če ga sedaj ne...več pa ne bi vedel.

Vem da nekaterim lepi samo link brez predogleda, to pa ja.

Al pa skopiraj neko besedilo pa preveri, če ga prilepi.

Ugasnil aparat, naredil soft reset, odjavil/prijavil.....poskusil samo c/p del tvojega teksta in naredi enako....zaniha, prilepi pa ne. 
ima forum tezave z iOS trenutno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Ugasnil aparat, naredil soft reset, odjavil/prijavil.....poskusil samo c/p del tvojega teksta in naredi enako....zaniha, prilepi pa ne. 
ima forum tezave z iOS trenutno?

Uf, to pa ne vem, jaz sem za android pisal, najbolje bi bilo če bi kdo z jabučkom testiral to (poleg tebe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Spoštovani moderatorji ... glede na to,da ste bl papeški od samega papeža,in brišete poste kakor se vam zljubi - tudi meni ste jih,pa nisem bil žaljiv,nesramen,vulgaren etc...,pač - vsakemu se kdaj zgodi,da v katero temo napiše kaj,kar mogoče lih ne sodi tja,kaka opazka,šala,veleumni komentar ... ampak ok- to je treba takoj sanirat,sami pa čist v vsaki temi zasvinjate vse ... dejte prvo pri sebi rasčistit,kaj pišete,kje pišete in predvsem bodite pošteni do vseh - ne,da določeno število vas nedotakljivih lahko svinja po vseh temah - ostalim pa brišete. PA oprostite mi,ker sem pisou pu dumače,ker vem,da je vaš IQ na ravni gozdnih sadežev in pravilne slovnice nebi dojeli.

Zdej grem pa sigurno za določen čas v toplice ...jupiiiiiiiiii,topla voda za stare kusti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Grut pravi:

Spoštovani moderatorji ... glede na to,da ste bl papeški od samega papeža,in brišete poste kakor se vam zljubi - tudi meni ste jih,pa nisem bil žaljiv,nesramen,vulgaren etc...,pač - vsakemu se kdaj zgodi,da v katero temo napiše kaj,kar mogoče lih ne sodi tja,kaka opazka,šala,veleumni komentar ... ampak ok- to je treba takoj sanirat,sami pa čist v vsaki temi zasvinjate vse ... dejte prvo pri sebi rasčistit,kaj pišete,kje pišete in predvsem bodite pošteni do vseh - ne,da določeno število vas nedotakljivih lahko svinja po vseh temah - ostalim pa brišete. PA oprostite mi,ker sem pisou pu dumače,ker vem,da je vaš IQ na ravni gozdnih sadežev in pravilne slovnice nebi dojeli.

Zdej grem pa sigurno za določen čas v toplice ...jupiiiiiiiiii,topla voda za stare kusti....

Samo distanciraj se, prispevkov o potovanjih je že zelo malo in še manj jih bo pod takšno taktirko.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Grut pravi:

Spoštovani moderatorji ... glede na to,da ste bl papeški od samega papeža,in brišete poste kakor se vam zljubi - tudi meni ste jih,pa nisem bil žaljiv,nesramen,vulgaren etc...,pač - vsakemu se kdaj zgodi,da v katero temo napiše kaj,kar mogoče lih ne sodi tja,kaka opazka,šala,veleumni komentar ... ampak ok- to je treba takoj sanirat,sami pa čist v vsaki temi zasvinjate vse ... dejte prvo pri sebi rasčistit,kaj pišete,kje pišete in predvsem bodite pošteni do vseh - ne,da določeno število vas nedotakljivih lahko svinja po vseh temah - ostalim pa brišete. PA oprostite mi,ker sem pisou pu dumače,ker vem,da je vaš IQ na ravni gozdnih sadežev in pravilne slovnice nebi dojeli.

Zdej grem pa sigurno za določen čas v toplice ...jupiiiiiiiiii,topla voda za stare kusti....

Tema je sicer za tehnične težave, pa ti bom vseeno odgovoril:

Povej kateri kvalitetni posti so ti izginili, v kateri temi in se jih bom potrudil poiskati.

Vsesplošno obtoževanje, mi pa ni všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Grut pravi:

Spoštovani moderatorji ... glede na to,da ste bl papeški od samega papeža,in brišete poste kakor se vam zljubi - tudi meni ste jih,pa nisem bil žaljiv,nesramen,vulgaren etc...,pač - vsakemu se kdaj zgodi,da v katero temo napiše kaj,kar mogoče lih ne sodi tja,kaka opazka,šala,veleumni komentar ... ampak ok- to je treba takoj sanirat,sami pa čist v vsaki temi zasvinjate vse ... dejte prvo pri sebi rasčistit,kaj pišete,kje pišete in predvsem bodite pošteni do vseh - ne,da določeno število vas nedotakljivih lahko svinja po vseh temah - ostalim pa brišete. PA oprostite mi,ker sem pisou pu dumače,ker vem,da je vaš IQ na ravni gozdnih sadežev in pravilne slovnice nebi dojeli.

Zdej grem pa sigurno za določen čas v toplice ...jupiiiiiiiiii,topla voda za stare kusti....

Bodi konkreten in glej ga zlomka, žaljiv si, ko navajaš IQ ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kmet2 pravi:

Samo distanciraj se, prispevkov o potovanjih je že zelo malo in še manj jih bo pod takšno taktirko.

 

Da, samo kvalitetni in uporabni bodo ostali in nastali.. Po drugi strani pa se destinacije čez čas začnejo ponavljati in razen osebnega doživetja, kaj novega ne bo za prebrati.

Tudi če se komplet moderacija in politika na MS zamenjata, ni pričakovati navala prispevkov iz potovanj.

Eno mega potovanje samih presežkov pa še vedno spremljamo....seveda brez nepotrebnih dramatičnih besedil in lahko smo veseli, da ga brezplačno deli z nami in da objavlja sam.

Ni pa ta tema namenjena tovrstnim debatam, a ti vseeno odgovorim na tvoje zmotne sklepe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi vidva odprla svoj forum?

Pa tam objavljajta samo kvalitetno kvaliteto!

Tukaj se želimo tudi malo zabavati! Vse veselje nam takoj pokvarita! 

Diktatorja!

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, KARMEN1 pravi:

Ne bi vidva odprla svoj forum?

Pa tam objavljajta samo kvalitetno kvaliteto!

Tukaj se želimo tudi malo zabavati! Vse veselje nam takoj pokvarita! 

Diktatorja!

Kje sem ti kaj nazadnje brisal v temah, kjer objavljaš?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, KARMEN1 pravi:

@DAMI34 je neumorna radirka!

A pišeš pa v dvojini, res zanimivo.

Od zadnje "generalke" tu pred dobrim tednom, al kdaj je bila, nisem posegal v noben post, tudi objavil mogoče 1 ali 2 posta in to je to.

Dajmo bit konkretni, če je kje kak problem in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, KARMEN1 pravi:

@DAMI34 je neumorna radirka!

še čist malček in mi bo živc pregoru, sam povem :P

A je potrebno po tej temi smetit? Ti nisem, kdaj dal odgovora in se potrudil pomagati, tako ali drugače? Sem a ne...prebiram pa samo jokanje in kok hudo se ti godi...ne vem očitno mam PMS pa sem preobčutljiv.

 

Od tule dalje pa:

ima kdo tehnične težave? Z besedo na dan, se bomo potrudili pomagati. Če pa ima kdo čustvene, ljubezenske ( do moderatorjev ali ostalo), če bi kdo rad samo moraliziral, bo pelo čiščenje, ker je absolutno nepotrebno vsakršno jokanje v tej temi (in ostalih). Sploh pa od takih članov, ki radi kritizirajo MS po drugih družbenih medijih, tule so pa vsi sladki in bi radi objavljali "kajjastvemkajvsepredvsempasesamopromovirali". Vsem tem povem:

če vam MS ni všeč, se gladko lahko distancirate od njega. Nihče ni obvezan biti tukaj.

ps. vsi izbrisi so samo skriti članom, tako da je moderatorjem vse vidno in se jasno vidi če bi kdo pretiraval s kakimi posegi. Prav tako je v vsaki temi vidna zgodovina moderiranja.

Smatrajte, da sem jasno povedal vse, če ima kdo konkreten problem, pa naj ga prijavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stfu .. je bila tema v krneki pa ste jo preselili in zablokirali ..  če je nekaj v predelku , ki je nemoderiran je pač tam .. všeč Vam ali ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alternativa:

Vsak lahko ustvari skupino. Povabi vanjo kogarkoli hoče. Skupine so nemoderirane in nevidne moderatorjem. (o vsebini pišem) ime skupine nam je pač vidno.

Potem pa si daš duška :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

alternativa:

Vsak lahko ustvari skupino. Povabi vanjo kogarkoli hoče. Skupine so nemoderirane in nevidne moderatorjem. (o vsebini pišem) ime skupine nam je pač vidno.

Potem pa si daš duška :P

 

aj..zdej moram naredit skupino da lahko nabijamo*? dej ne serte prosm.. kr neki je kr neki .. če en odpre temo kakršnokoli je krneki..  pol se pa vi vmešate - v krneki.. svašta pička rodi samo pare neće...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, thumper pravi:

aj..zdej moram naredit skupino da lahko nabijamo*? dej ne serte prosm.. kr neki je kr neki .. če en odpre temo kakršnokoli je krneki..  pol se pa vi vmešate - v krneki.. svašta pička rodi samo pare neće...

začni bolj kulturno pisat, brez neprimernih besed, hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, thumper pravi:

aj..zdej moram naredit skupino da lahko nabijamo*? dej ne serte prosm.. kr neki je kr neki .. če en odpre temo kakršnokoli je krneki..  pol se pa vi vmešate - v krneki.. svašta pička rodi samo pare neće...

ne, ne morate, lahko pa, kjer se izlije vsa čustva, brez kogarkoli, ki bi vsaj malo skrbel za red

 

obstajajo pa tudi teme v tem sklopu, samo pobrskati je potrebno:

 

pikice v naslovu si lahko prevedeš: in moderator me ne mara, naprimer..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Izgleda, da tudi jaz ne razumem tega brisanja v temah Kr neki in temah, ko v podnaslovih piše...nabijanje, zdravljenje frustracij itd .....če si žaljiv razumem, če pa pač klobasaš, ker je že naslov temu primeren pa ne vidim potrebe po posredovanju moderatorjev.

Ampak ok, vi ste palca božja motosvetova, pa naj bo.

 

1. teme so v zavihku SPLOŠNO (oziorma drugih sklopih), ne pa v kr neki

2. briše se samo nabijanje, pa še to ne vse, samo tisto, ki je res skregano z naslovom, ter za sabo povleče še 10-20 postov čvekanja

3. kr neki ima zelo malo/nič  moderiranja

4. tule sicer govorimo o brisanju, vendar sem že povedal, ni zbrisano ampak je skrito, torej je povsod možno preveriti in poiskati post

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!