Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

pred 2 urami, tomaz69 pravi:

jaz, sicer na MT-09 Tracer 11200 km...mogoče bi še kakšnega ampak sem jo presekal in zato zamenjal - ponovil vajo in zopet RS3...sem mislil tudi ToF ampak čakam info glede kilometrine...

tof zadnja, čez 7000, pa zgleda da bo še za jurčka :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, DAMI34 pravi:

tof zadnja, čez 7000, pa zgleda da bo še za jurčka :P

 

Še vedo 3000 manj potem, kar je zame (zaenkrat) tretjina letne kilometrine...:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, tomaz69 pravi:

Še vedo 3000 manj potem, kar je zame (zaenkrat) tretjina letne kilometrine...:lol1:

da jaz, vendar na rs3 ne bi naredil kaj več. Je nisem vozil sem pa rs2 tja 8-10 so bile kilometrine. Če si z rs3 zadovoljen ni potrebe po zamenjavi. Če nisi ali bi kaj želel drugače/ali nižjo ceno, pa poskusi kaj drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadaj imam RS dot0116, še cca 2mm do indikatorja.Dobil novo mitas tof.

Dilema - menjat al znucat še te 2 mm in tof na hladno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

 Če si z rs3 zadovoljen ni potrebe po zamenjavi. Če nisi ali bi kaj želel drugače/ali nižjo ceno, pa poskusi kaj drugega.

prav to je poanta...res je nekaj bolj poceni; mogoče pa probam v prihodnje, če, ko, bo več izkušenj....da bi lahko vedel ali je bolje ali ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, rookie007 said:

Zadaj imam RS dot0116, še cca 2mm do indikatorja.Dobil novo mitas tof.

Dilema - menjat al znucat še te 2 mm in tof na hladno?

Sori, ampak s temi doti so/ste ze malo tezki. 

A drsi k gres cez ovinek? 

Ja - menjaj

Ne - zvozi

Neves - zvozi

Je pa obcutek k das novo gumo gor, k da imas nov motor. Se posebi ce si kupil rabljen motor in je gumo zvozil nekdo drug s svojim stilom voznje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, tomaz69 pravi:

prav to je poanta...res je nekaj bolj poceni; mogoče pa probam v prihodnje, če, ko, bo več izkušenj....da bi lahko vedel ali je bolje ali ne...

jaz zadeve gledam sila preprosto: če mi je kul me bolibriga če je še kaj boljšega (ni nujno da je zato Mitas na mojem mopedu) če mi pa na neki gumi, ki jo vozim nekaj manjka, nekaj moti, pa iščem dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ukica pravi:

198,81€ kar vids na silki od preperelija :lol1:

10CD9B49-1230-47E6-A813-FDA8E396137E.jpeg

Super..samo kam boš pa montiral 200/55

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, ProdriveR said:

A je s kamjona padl? :D 

Umm ne :D 

Prve so bile v akciji prek firme pa sm uzel 3.. eno je dou fotr na xr-a, dve sm pa zase kupu(60e konad).

zadnje sm pa slucajno najdu na netu :D pa mi je zou da nism obe uzeu..(78e komad). :) 

Sej pol bom dal pa mitas uzad :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, ukica pravi:

 

Sej pol bom dal pa mitas uzad :P 

Frend mora menjat zadnjo gp racer...in ga vprasam za kaj bo menju....pravi isto...pa pravim,da na MS ful hvalijo mitas....pa pravi...jz se imam rad!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40 minutes ago, sesir said:

Frend mora menjat zadnjo gp racer...in ga vprasam za kaj bo menju....pravi isto...pa pravim,da na MS ful hvalijo mitas....pa pravi...jz se imam rad!

Nevem kaj tvoj kolega vozi, ampak ce imas tc, mas zadi lahk tud leseni gumo. Jaz dobim zadnjo 190/55 za 70e. Tko da.. logicba izbira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ukica pravi:

Nevem kaj tvoj kolega vozi, ampak ce imas tc, mas zadi lahk tud leseni gumo. Jaz dobim zadnjo 190/55 za 70e. Tko da.. logicba izbira.

Zadnjo pirelli?cbr 1000 nikol ne vem tocno mislim 2014

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, stuhec pravi:

kera guma je zdaj ok, da ne drsi in lahko z njo naredis veliko kilometrov ?

Za MS tk sam mitas...nasplosno...pravijo,da Conti fajni nasplosno...mausa vprasi on jih vozi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, stuhec pravi:

kera guma je zdaj ok, da ne drsi in lahko z njo naredis veliko kilometrov ?

Dunlop RS3.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem šel čez Turracher Hoehe in naprej čez Obertauern in očitno so Avstrijci tam zaljubljeni v smolo. Cela cesta nasrana s tem, včasih je več smole kot asfalta. In itak, da gume tam drsijo. Ajt, res pa je tudi, da nimam na mopedu superiornih Mitask, ampak samo Dunlop Roadsmart 3.
 

Če se boste tam kaj vozili, ne divjajte, ker sredi ovinka padeš v bazen kač in potem bo sranje.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Ursus666 pravi:
  • Katere supermoto pnevmatike za občasen sliding priporočate (lc4 640, z Mitas gre težko počez)? Hvala!

In res vsakic zvem neki novega....ko sem se sam rad vozil pocez nikoli nisem razmisljal katera guma je gor!Zanimalo me le,da mrzla napumpana vsaj 3 bare 3.2...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo izkušnje z namenskimi cestnimi supermoto pnevmatikami tipa Continental ContiAttack SM Supermoto, Dunlop Mutant, Michelin Power Supermoto, ipd. (za občasen sliding) ga prosim za mnenje glede teh čudes. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel Conti SM na Duke 690 R. Prednja zdržala 3500km zadnja slabe 3. To so številke ko ni bilo več profila torej nelegalne že toliko prej. Nad njimi nisem bil nič kaj posebaj navdušen, ubistvu sem imel s prvo kar nekaj težav saj za nobeno drugo ne pomnim toliko zdrsev. Prvič, zadnjič in nikoli več.

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No ko vsi pravite o laznih kilometrinah in Dot na gumah,da pomemben...

Moj tricikl ima prednji gumi še original pa 9let star jajcko....DOT 44609

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!