Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

ja, moj je bil ...nism pa vedel, da je Primož tak norc

sej ni norc :kva2: , sam se glih vlko ne obremenjuje, al ma take al drugačne gume gor, dedi se pelje, sam si vidu kako :grim , edin zemljepis mu dela preglavice, je tak NX650 :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam za prodat par pireli diablo rosso 2 sprednja 80% zadnja kaki 60% dimenzije 120/190 dot 2013 50eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, moj je bil ...nism pa vedel, da je Primož tak norc

 

Sej ni tak norc :P , pr njem je to digitalno..al čist počas da popizdiš zadi.. al pa na pas mater.. druge opcije ni  :D  ko ma čudne dneve pa brezglavo :smoke:  bolj ma njegova jajca, je rekla da ji je na fzs dolgčas ker sedi kot turist da se nič ne dogaja.. da ji ninđa bolj paše :ninja: To si ti tak zamoril to fzs? je jamral da ne gre več kot 250 :D

Je rekel, da je zj bolj trda, da so fedre skup stisnal

To je šel delat? :D pol ni čudno da ma vse podrgnjeno..bo še žmigavce popilo :D  neki je od čarmana sanjal ko sem ga vido pol pa ne vem al je al ni..

 

sej ni norc :kva2: , sam se glih vlko ne obremenjuje, al ma take al drugačne gume gor, dedi se pelje, sam si vidu kako :grim , edin zemljepis mu dela preglavice, je tak NX650 :kva2:

eh za gume se ne smeš sekirat..tud z Z8 se da :D  zemljepis nas je pa mal jebal ja... ko nardiš na relaciji od 20 km..100km pol se je mal za vprašat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh za gume se ne smeš sekirat..tud z Z8 se da :D  zemljepis nas je pa mal jebal ja... ko nardiš na relaciji od 20 km..100km pol se je mal za vprašat :P

 

To mate podaljšan test za Mitas :)?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mate podaljšan test za Mitas :)?

Ne, to je bil bolj test oz. posledice PAN-a :ninja: da si bil zravn bi še ti testiral bi blo bolj objektivno :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to je bil bolj test oz. posledice PAN-a :ninja: da si bil zravn bi še ti testiral bi blo bolj objektivno :smoke:

ampak res, guma se je obnašala čudno, pa ni bla Kitajc :kva1: , pa tvoja najjača izjava, še pred PAN-om, "ni mi jasno, kak se ljudje s to gumo peljejo, pa še hvalijo jo " :kva2: , da boste še drugi vedli, gre se za Z8 :smoke:  

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to je bil bolj test oz. posledice PAN-a :ninja: da si bil zravn bi še ti testiral bi blo bolj objektivno :smoke:

 

Pol bi mogu še jetre "outsorsat" :). Glavn, da je test uspel, drugič pa le z glavo na zabavo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že doglo ne furam sportsmart (smo ble samo preventivno gori) ;)...ja no men je reku da je bajee guma zaplesala ;)...drugač pa kdo sem?..nima veze kdo sem svojo mnenje lahko izrazim kdaj čem pa kje ščem....aja pa Furam samo Pirelli in metzelerke..pa gpracer je tut že blo..sm naredu dost testov..in so še mi ble pirelli sc1 sc2 bsb pa k1 in k2 metzeler najbolše. Lp in še lep dan naprej :D

 

No ja... Marec ni tako daleč. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 
je jamral da ne gre več kot 250 :D

uf, je šla krepko čez 250...zgleda , da se ne zna pelat ha ha ha....dvomim, da je pri meni postala zamorjena, sem jo kr teral. Zato sem jo pa prodal, ker sem začel preveč španat po kozjanski pisti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Conti Roadatrack2 je drek od gume. 5jurjev pa po kosih stran leti.

Zanimivo. Moje imajo tudi cca tolko za sabo pa so šele na pol poti. Pa jo nič kaj prida ne šparam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Conti Roadatrack2 je drek od gume. 5jurjev pa po kosih stran leti.

 

vem kaj doživljaš, nato sem nataknil sportattack2 in bil presenečen nad obrabo,

namreč pri sport je manjša in bolj enakomerna,

in ostajam na sa2

 

Probaj  :bike:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem kaj doživljaš, nato sem nataknil sportattack2 in bil presenečen nad obrabo,

namreč pri sport je manjša in bolj enakomerna,

in ostajam na sa2

 

Probaj  :bike:

Normalno, da je manjša poraba, ker jo je lažje zagreti kot RoadAttack. Če guma ni zadosti ogreta, jo trga.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno že 100x vprašano, sam res nimam cajta prebirat za nazaj:)

sprednjo pnevmatiko moram menjati (zadnja je od začetka sezona)trenutno imam Pirelli Scorpion Trial obe, sprednjo bi vzel pa Pirelli Angel GT. A je lahko sprednja drugačna??

Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo kakšen dobr naslov za kupit centrirno stojalo.

 

nekaj v tem smislu

 

https://www.louis.de/en/artikel/craft-meyer-wheel-balancer-incl-axle/10002585?list=72144677

 

hvala

Evo:

http://www.yogi.si/p-135213-naprava-za-balansiranje.aspx

Jst mam takega http://www.yogi.si/p-135871-naprava-za-balansiranje-brez-stojala.aspxsamo sem ga kupil preko ebay-a in sm zravn fasu še carino in ddv kar me je prišlo dražje kot če bi kar pri njih kupil :). Stojalo sm pa kr iz lesa naredu, važn da je v vago :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno že 100x vprašano, sam res nimam cajta prebirat za nazaj:)

sprednjo pnevmatiko moram menjati (zadnja je od začetka sezona)trenutno imam Pirelli Scorpion Trial obe, sprednjo bi vzel pa Pirelli Angel GT. A je lahko sprednja drugačna??

Hvala za odgovore!

Lahko je drugačna ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo:

http://www.yogi.si/p-135213-naprava-za-balansiranje.aspx

Jst mam takega http://www.yogi.si/p-135871-naprava-za-balansiranje-brez-stojala.aspxsamo sem ga kupil preko ebay-a in sm zravn fasu še carino in ddv kar me je prišlo dražje kot če bi kar pri njih kupil :). Stojalo sm pa kr iz lesa naredu, važn da je v vago :).

 

 

o ja tale bopa kr super, pa stojalo sam nardim in sem zmadu

 

hvala full, mi ni kapnil, da bi samo akso pa ležaje nabavu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vaše izkušnje z pirelli diablo rosso 2 in michelin pilot power 3? kera se vm bol dopade oz kera je zdrzala vec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nc....s Conti smo zaklucl,6300km pa je za u kanto!

diujak :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dulop Qualifer, najslabša guma ever. Sprednja trese kot bi bika za roge držal. Po 400km avtoceste popolnoma oglata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nc....s Conti smo zaklucl,6300km pa je za u kanto!

haha......moja Conti road attack2 bo srečna če bo do 5000kmju prišla, drgač pa fajn guma, malce manj okretna od SS gum, vendar predvidljiva in za ST gumo kr športna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RoadAttack2. Bom zdej se Pilot Power 4 zadej nataknil, da vidim kako se ta obnese.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!