Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

pred 11 minutami, krucymucy pravi:

Ves kaj vec o tem zakaj skoraj nihce ne vozi michelink pri nas?

Zgleda, da ni reklame dovolj. Vse te SS gume so za nas povprečneže puna kapa.

pred 9 minutami, vuk76 pravi:

RS ali RS+. Kolko km nardil z njimi ze?

RS, še nove, čakajo da zmontiram. Zdej mam Michelin PP 2CT. Ne morem uničt, tudi iz semaforja ne.

Od Dunlopa mi je bil zakon Q RR, hvaljo GP racer, sam cena je v plafonu.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, bikez said:

M3 je men proti koncu, ko je imela še cca. 2mm mesa drsela, da ni res. Adijo Metz.

Meni pa tako opevani PP2 z strani Fripsa..pa tudi tebe se mi zdi. Ne bom pozabil tistega ovinka ko smo se vracali iz Paga. Od takrat dalje nikoli vec Michelin.

M3 sem zvozil ene 5 kompletov pa ni bilo problema. Je pa res da je blo samo 110 konjev takrat.

11 minutes ago, bikez said:

Zgleda, da ni reklame dovolj. Vse te SS gume so za nas povprečneže puna kapa.

RS, še nove, čakajo da zmontiram. Zdej mam Michelin PP 2CT. Ne morem uničt, tudi iz semaforja ne.

Od Dunlopa mi je bil zakon Q RR, hvaljo GP racer, sam cena je v plafonu.

Me res zanima kako jo bos komentiral. Po nemskih forumih jo ful hvalijo.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, smo takrat vsi vozili PP in ne PP 2CT (dvo-komponentna). Še zdaj vidim sliko v špeglu tebe in tvojo kot sopotnico :O. Če se ne motim je bil na vozišču kr velik kamen v desnem ovinku in si ga malo preveč na ven vzel? Na srečo vse BP!

Za Pilot Power 2CT lahk rečem, da sva jo z @Fripsom po jadranki vozla tak, da je črte risala. Če jo fejst preganjaš jo boš največ v eno smer Paklenica-Karlobag. Potem je treba vozit počasi, ker je k čigumi.

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Michelin/

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, bikez said:

Če se ne motim, smo takrat vsi vozili PP in ne PP 2CT (dvo-komponentna). Še zdaj vidim sliko v špeglu tebe in tvojo kot sopotnico :O. Če se ne motim je bil na vozišču kr velik kamen v desnem ovinku in si ga malo preveč na ven vzel? Na srečo vse BP!

Za Pilot Power 2CT lahk rečem, da sva jo z @Fripsom po jadranki vozla tak, da je črte risala. Če jo fejst preganjaš jo boš največ v eno smer Paklenica-Karlobag. Potem je treba vozit počasi, ker je k čigumi.

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Michelin/

Prav mas. Navadna PP je bla. Ja pestronje blo takrat. Kamen na cesti in ga obvozil na ven ter hotel potegnit noter pa je samo zdrsnilo.

Sportsmart 1 mi je delala podobno ob vrocini na Jadranki. Pavza v Karlobagu je bla vedno dobra ideja na poti dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel z PP 2CT samo eno slabo izkušjo. Z Fripsom sva jo preganjala in pregrela, oba na litraših. Sva imela oba v istem ovinku nmal speedway-a.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nesi mehaniku radirko, pa na papir s svinčnikom pišita

en naj fejst grobo radira drugi z občutkom

oba bosta enako zbrisala, le da bo en bolj uničil radirko... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Snečer pravi:

nesi mehaniku radirko, pa na papir s svinčnikom pišita

en naj fejst grobo radira drugi z občutkom

oba bosta enako zbrisala, le da bo en bolj uničil radirko... 

To finto bi lahko v motoGP prodal :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, bikez pravi:

To finto bi lahko v motoGP prodal :D.

čakam na klic

je pa dejstvo, da različno. folk vozi pri enakih performansah, en je bolj grob do gume, drugi s finočo in prefinjeno linijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, bikez said:

Jaz sem imel z PP 2CT samo eno slabo izkušjo. Z Fripsom sva jo preganjala in pregrela, oba na litraših. Sva imela oba v istem ovinku nmal speedway-a.

Viš, če dva  na istem mestu dožvita enako presenečenje, bi jez prej reku da je blo z ovinkom kej narobe, kot z gumo. 

3 minutes ago, Snečer said:

čakam na klic

 

Udobno se namesti. Čakanje bo hudo dolgo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kugelschreiber pravi:

Viš, če dva  na istem mestu dožvita enako presenečenje, bi jez prej reku da je blo z ovinkom kej narobe, kot z gumo. 

 

Udobno se namesti. Čakanje bo hudo dolgo. 

ja telefon se uporablja vedno. manj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Kugelschreiber pravi:

Viš, če dva  na istem mestu dožvita enako presenečenje, bi jez prej reku da je blo z ovinkom kej narobe, kot z gumo. 

Vem, vem, samo, saj veš kak je, k si mlad, pa nimaš drugih brig, kot samo kam boš za vikend spizdil :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Snečer pravi:

čakam na klic

je pa dejstvo, da različno. folk vozi pri enakih performansah, en je bolj grob do gume, drugi s finočo in prefinjeno linijo

A maš v avtu že klobuk :D?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, vuk76 pravi:

M5 je bil res mimosun z strani Metzelerja. M3 je bla kul, M7RR pa je tudi super. Mogoce probas kdaj... ;)

Sam sem pac bolj mahnjen na Metzeler in zadnjih 15 let ga vecinoma vozim. Z obcasnimi izleti na Dunlop, Michelin & Bridgestone.

Si vozil Z8 , meni je bila super....M5 pa polom ja , no ja cca 4-5kkm je blo gut , pol pa drastčen drop oprijema.

Pri Z8 je prišlo do tega čisto pri koncu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Wakasaki said:

Si vozil Z8 , meni je bila super....M5 pa polom ja , no ja cca 4-5kkm je blo gut , pol pa drastčen drop oprijema.

Pri Z8 je prišlo do tega čisto pri koncu...

Z8 nisem vozil, sem pa ene tri komplete Z6 zvozil. Potem sem pa presaltal M3. Sedaj pa sem na tretjem kompletu M7.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, ukica pravi:

Ajd ne seri. GP Racer je vrh od gume!

Ce ze pises kera znamka je zanic napis se model..

gp racer cena, napram recimo conti sportattack............ne gre

ob rob lahko postaviva ss ki pa je polom od poloma od prve izvedbe naprej.

vsekakor pa vrjamem da je GPjka odlična guma.

Pravkar, vuk76 pravi:

Z8 nisem vozil, sem pa ene tri komplete Z6 zvozil. Potem sem pa presaltal M3. Sedaj pa sem na tretjem kompletu M7.

aha, ja Z8 je bolj turing, ampak me je res presenečala skozi zavoje.Čutil si kanale na bokih ampak je držala jahoooj.

Če je 3. set potem si zadovoljen z m7..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, krucymucy pravi:

Ves kaj vec o tem zakaj skoraj nihce ne vozi michelink pri nas?

 

vozil PP pa ti povem, da od takrat nikoli več michelina.

Priznam pa da bi poskusil kako se pelje pilot road 4/5, sploh v dežju, ker za enkrat sta moji džni zmagovalki conti RA2 in metzeler Z8.

Tisti, ki ste jo vozili, kako se obnese v suhem, toplem, vročem, ko se šoferju mal odpele čez serpentine....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, Wakasaki said:

 

aha, ja Z8 je bolj turing, ampak me je res presenečala skozi zavoje.Čutil si kanale na bokih ampak je držala jahoooj.

Če je 3. set potem si zadovoljen z m7..

Jp, meni je ok guma. Verjetno je se kalksna boljsa, ampak za moj obcutek je M7 meni top guma.

In ker ima mehkejso karkaso kot konkurenca odlicno harmonira z XRom.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako zgleda ta dema za povprečnega bralca (motorista):

S8 je dobra, A3 je zgubi oprijem pri 4k, M3.2 je najboljša od naštetih pri nizkih temperaturah, PK mi ni bila fajn, RP2 je za v smeti, KLP je bila dobra, KLPP pa je slabša, MRZ je top guma, GG pa prvič in nikoli več ...

?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Vin pravi:

Tako zgleda ta dema za povprečnega bralca (motorista):

S8 je dobra, A3 je zgubi oprijem pri 4k, M3.2 je najboljša od naštetih pri nizkih temperaturah, PK mi ni bila fajn, RP2 je za v smeti, KLP je bila dobra, KLPP pa je slabša, MRZ je top guma, GG pa prvič in nikoli več ...

?

Pa ne pozabi, da je guma kriva za vse njihove neumnosti :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

58 minutes ago, Vin said:

Tako zgleda ta dema za povprečnega bralca (motorista):

S8 je dobra, A3 je zgubi oprijem pri 4k, M3.2 je najboljša od naštetih pri nizkih temperaturah, PK mi ni bila fajn, RP2 je za v smeti, KLP je bila dobra, KLPP pa je slabša, MRZ je top guma, GG pa prvič in nikoli več ...

?

Koristne informacije a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in SF+ smrtno nevarna :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

in SF+ smrtno nevarna :D

 

To na FB pisejo, tukaj samo sesir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, krucymucy pravi:

To na FB pisejo, tukaj samo sesir.

Danes mi je sodelavec rekel (kateri vozi 10 let staro roadsmart1 na svoji hondici) da bi dal Mitas, ampak je mal v strahu ker je na FB prebral da so nevarne :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!