Skoči na vsebino

Smrekca


Priporočene objave

:hmm:

Kaj imata mlada privlačna ženska (smrekca) in smreka skupnega?

Obe sta za podret!!! :lol1:

ampak ne na takšen način

pa čim hitrejše okrevanje ti želim :P

Popravljeno . Popravil jokos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne se je ponesrečila Smrekca... :cry:

Zaenkrat je informacija samo ta, da je v kliničnem centru in čaka na operacijo noge.

vzrok: voznik avtomobila ji je odvzel prednost...

:kva1: Kwa, a ti tudy :o

Posiljam pozdrawcke z naybolsimi zeljami :unsure: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stanje Smrekce v torek, 21.10, od 18-19 ure: BOLJŠE!!! B) S Teyo sva vse spet zmotila pri vecerji, ampak tiste rahlo tecne babe ni bilo vec, pa sva lahko brez tezav ostala... S takim optimizmom se bo punca hitro zmazala.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej mi je pa že kar mal narodn, ampak pravjo, da je bolje pozno kot nikoli... Upam, da ne bo kakšnih posledic in da boš lahko čimprej skakala kot srnca... :004

LP

Dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil pri Smrekci in lahko rečem da se punca dober drži, znebila se je Dipidolorja in je samo še na Tramalu in Naklofenu in bi se rada čimprej znebila tudi Tramala ker pravi da je po njem :wacko: Za tiste ki ne poznate teh imen-vsi so analgetiki našteti po moči-najmočnejši proti svohnejšemu) Sicer pa imam slikco ki tud veliko pove. :) (vse vas lepo pozdravlja z levo roko <_< )

post-12-1066915663.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ta je pa zadnja, kajne :?

sicer je bil zoom narobe nastavljen ampak morali bi vi videt njene roke

post-12-1066929436.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :OK: ...

smrekica - to je točno tisti,

samo tvoj nasmeh,

ki sem si ga zapomnila ... ;)

:004 - keep on smiling ... :lol: ... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

A je od Peko-ta????? :hmm: :hmm: :P :P :P :P :P :P

Ehhh, Peko Trzic - pa cevlji zanic :rolleyes:

Garant, jih bo kmalu, cez cas sezula B) pa druge ubula :OK:

Bravo Hanzi za slikce :yea2:

Bravo Smrekca za iskrice v oceh :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto sveža novica od Smrekce..

Sporočam, da grem danes domov. Prevoz do doma imam z rešilcem. Grem novim zmagam naproti - pot do ozdravitve bo še dolga in trda.. Hvala za vso podporo! Pozdravcek, Smrekca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz ji želim čimbolje okrevanje in da se spomladi kaj vidimo na kakem srečanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :rolleyes: Smrekica čimprej se dokoplji do

kakega računalnika user.gif

in pošlji še kak lep nasmeh ... :004

d_10.gif

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

:010 :wub: eto mene...vendarle ane ;) Lep pozdravček vsem, ki ste me pogrešali! Mi je le ratalo priti na en računalnik in sicer v knjižnici (joj, dela pa strašno počasi, tako da sem prišla sem le za kratek čas). Drugače pa dostopam preko službe, toda sedaj ko sem doma, pa žal te možnosti nimam, tako da se zato ne oglašam..toliko v vednost. Vedite pa, da vas imam v mislih! Zelo sem vesela, ker me preko interneta, klicev, sms-ov in obiskov podpirate. Hvala vam!

No, naj vam povem, da imam 2. pregled 15.12.2003 in do tedaj bom imela gibs na nogi že 2 meseca. Prvi mesec je bolelo še pa še :cry: . Ob prvem pregledu, ki sem ga imela 17.11.2003 sem dobila nov mavec, ki sem ga po dveh dneh morala zamenjati, ker je bil pretesen in sem imela bolečine in mravljinčast feeling z otekanjem. No 19.11.2003 sem ga zamenjala in je kar v redu. Na splošno pa bolečin ni več toliko kot prvi mesec - bolečine so zmerne (ponoči se precej povečajo in zato še vedno jemljem naklofen proti bolečinam, vendar žal kljub temu še vedno nisem brez zbujanja prespala niti ene noči od nesreče dalje :( ). Sem pa tja se pojavi še vedno kakšen zoprn krč ipt. Mam pa še vedno težave z žicama, ki mi gledata ven iz kože, ker se mi občasno zatikata ob vato mavca. Na splošno pa je navečji trenutni problem stalno otekanje in butanje krvi, ko dam nogo dol.

Aja, ko me že sprašujete, kaj je pravzaprav z nogo: imam kompliciran zlom celotnega gležnja, zlom palca, in hude zmečkanine stopala. Skratka poškodba je ocenjena kot zelo huda (še dobro, da mi je uspelo obdržati nogo glede na hude zmečkanine). Pri takojšnji operaciji sem dobila 8 vijakov, 1 ploščico in 2 žici, ki mi držita gleženj v pravem položaju.

Mislim, da sem zadostila s to dokaj izčrpno razlago vsem, ki so prosili, da naj opišem, kaj se dogaja z mano. No, zdravnica pravi, da se zaenkrat lepo celi...

Če bo vse po sreči, se vidimo na novoletnem srečanju (že imam zdravničin blagoslov, sam noga bo mogla počivati, mi je zabičala :rolleyes: ).

ČAU ČAU. Vaša Smrekca :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede NFS smrekca: Če sem ja z lani zaradi NFS prvič po pol leta videl sonce boš tudi ti letos videla pohorsko sonce in to celo v precej bolšem stanju kot jaz lani gorenjskega.

se vidimo na NFS :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!