Skoči na vsebino

ali je samskih


Thundercat

Priporočene objave

Sem po faksu se z novimi sošolkami in sošolci pogovarjal in ugotovil da je 90% folka že vezanega......vsi majo tipe/tipice ponavadi iz svojega kraja...nekateri tudi iz ljubljane...

in se sprašujem ali je trend vezanih ljudi v naraščanju.....ali je samskih deklin/fantov vedno manj... :hmm:

ali mogoče klasična ljubezen izginja.... :hmm:

je sedaj modno imeti nekoga.... :hmm:

kaj o tem misliš ti.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le zakaj mene tko u noge zebe? :doze:  :hmm:  :cry:

Mogoče ti je vsa kri v glavo stopla, al pa če maš šnirance preveč zategjene na teniskah ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tc, kaj ti je ratalo dougcajt zdej k si motor odjavu :? :lol1: sej spomladi ne bo več tega občutkla d si samski! Mene to prou neč ne moti, je pa res d ima 2/3 frendu in frendic drugo polovičko :) kaj čmo, za vse bo cajt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali mogoče klasična ljubezen izginja.... :hmm:

je sedaj modno imeti nekoga.... :hmm:

kaj o tem misliš ti.... :hmm:

klasična ljubezen????

kaj je modno????

sej tistih 10% ti ostane, če te to skrbi

menda je že od nekdaj tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...staraš se... starej k si več sovrstnikov je vezanih, logiš ane, sej boš tud ti kmal tm :hmm: :D

kaj je tukaj logis?! ne stekam.....

leta in starost nimajo veze s tem ali si v vezi ali nisi...

in najbolj me jezi, ce nekdo rece, ja zdaj sem pa tolk star ( ali pa da ti celo kdo rece), da bi bil ze cas, da si najdes partnerja in ustvaris druzino... :doze:

za vse enkrat pride tisto pravo....mogoce je ze bilo, mogoce je ali pa mogoce se bo...nikoli se ne ve!!!aaaaaaaaaaaaa mogoce pa sploh ne obstaja?!

@TC: kaj je definicija klasicne ljubezni zate?

drugace pa mi je osebno sicer ful fajno bit samska.....vecinoma casa........moram pa priznat, da me ravno ta teden nekaj matra in to je, da ful pogresam toplino in ljubezen ( pa da se mal stisnem k nekomu in da me nekdo stisne).................ampak tud to bo minilo in bo spet fajno.......upam....

nocko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo se tole: kar je bilo in je modno .....mi je cist vseen.....kdor se ravna po modi in samo po modi..... :xx: ......posluasat je treba srce in vest....tako pri ljubezni kot pri ostalih stvareh....ce ima clovek vsaj kaj pocisceno pod kapo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali mogoče klasična ljubezen izginja.... :hmm:

Ne, samo ti si malo pozno začel preučevati tržišče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali mogoče klasična ljubezen izginja.... :hmm:

Ne, samo ti si malo pozno začel preučevati tržišče.

bolje pozno kot nikoli....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj o tem misliš ti.... :hmm:

Da naj se vsak briga za sebe ... prav vseeno mi je kolk je samskih, kolk ni samskih in zakaj so ali niso ali se grejo "klasično" ljubezen ali ne ... vsak si poštima tako kot njemu najbolj paše ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj o tem misliš ti.... :hmm:

Da naj se vsak briga za sebe ... prav vseeno mi je kolk je samskih, kolk ni samskih in zakaj so ali niso ali se grejo "klasično" ljubezen ali ne ... vsak si poštima tako kot njemu najbolj paše ...

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da naj se vsak briga za sebe ...

to je izjava tedna :lol1: .... statističnemu uradu ko te pride popisat čez 9 let to povej....

ni kej si pa izvirna....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!