Skoči na vsebino

ali je samskih


Thundercat

Priporočene objave

Pa saj so domi za ostarela itd..... :naughty:

:lol1::lol1::lol1: a kr ke not bi me stlačla al kaj :hmm::cry: tolk mlad pa spet nisem pa tud une not verjetno niso pedofilke, ker sem tolk rosno mlad :kva2::kva2::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1::lol1::lol1: a kr ke not bi me stlačla al kaj :hmm::cry: tolk mlad pa spet nisem pa tud une not verjetno niso pedofilke, ker sem tolk rosno mlad :kva2::kva2::lol1::lol1:

ma se hecam daj,te bin kr jst vzela.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobrodošeu :yea1:

Anja :wub: :xx: nisva sama no :blush: Here I come, here I go ....... užhi luči na pristajalni stezi, ...... prihajam :naughty: :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anja :wub: :xx: nisva sama no :blush: Here I come, here I go ....... užhi luči na pristajalni stezi, ...... prihajam :naughty: :OK:

Saj še zmeraj kdo je visoko letau je nisko padu-je že sata pravljica :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anja :wub: :xx: nisva sama no :blush: Here I come, here I go ....... užhi luči na pristajalni stezi, ...... prihajam :naughty: :OK:

Sam nimam jst tulk luči,mam samo en reflektor,pa 2 pomožni... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nimam jst tulk luči,mam samo en reflektor,pa 2 pomožni... :OK:

Za pristat v pravo mesto bo kr zadost... Če ne v glavno, pa na ktero od pomožnih, ni panike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj še zmeraj kdo je visoko letau je nisko padu-je že sata pravljica :grim

to ni pravljica..to je čista resnica.. vsaj po nadmorski višini, gledano iz naših krajev..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nimam jst tulk luči,mam samo en reflektor,pa 2 pomožni... :OK:

Pej pole ušheš vse luči ku bom tam zaokrožu pej jih uhani :naughty: u temi znam tud pristat uoštja :naughty: bu bolj zanimivo :yea1::hmm: no ja ....... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :OK: :grim

Na zdej :slap: sem bil na tvojmu konci, ti pej nč nardila :grrr ne uhaslna ne užhala :grrr :nono: pa tolku hovorejna :wacko: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zdej :slap: sem bil na tvojmu konci, ti pej nč nardila :grrr ne uhaslna ne užhala :grrr :nono: pa tolku hovorejna :wacko: B)

Pa bi pršla na kafe,kaj sm jst vedla da boste se šči peljat in ustavili na kafetu...

Kaj pa veš,lahko da smo se čez poletje kje srečali in videli-sam ki se ne poznamo,nič rekli :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!