Skoči na vsebino

ali je samskih


Thundercat

Priporočene objave

Dobr, TC........a nisi ti kao srečno vezan? :mellow: In kaj te pol tolk zanima za druge? <_<

Alla B)

dobr folk pa kaj vam je...zato ker sem vezan pa nebi smel o ničemer govort...ali kaj....sem pač zvedave narave in rad povprašam ljudi po njihovem mnenju...a je tu kaj slabega..... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, a zmeri več je vezanih, kako pa to veš, si vprašal vsakega samostojca ali partnerja v Sloveniji?

mah ne se sekerat, če je vse več parćkov bo mogoče vsaj nataliteta narasla in kvaliteta padla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je vse več parćkov bo mogoče vsaj nataliteta narasla in kvaliteta padla

Kvaliteta seksa bi verjetno mogla zrast, če bi blo vse več prakse :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurn :D, ampak kvaliteta človeka bi pa padla

sej veš, kaj lovci pravjo, če je naenkrat preveč srn...postanejo čudne, zato pa jih malo pospravijo v skrinje

mogoče pa serijski morilci le imajo poslanstvo :wub: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo, dolgo, .....razmisljanje samskega cloveka.. :hmm:

p.s.: upam, da je najdu svojo sorodno duso.. <_<

Upam da se mu sanje ne razblinijo ko in če pride v New York. Posameznik je tam (lahko) še veliko bolj alieniran kot pri nas, kjer se uspeh baje meri v fikusih...

Mi je pa všeč tisti izraz "embargo na penise" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, TC........a nisi ti kao srečno vezan? :mellow:  In kaj te pol tolk zanima za druge? <_<

Alla B)

dobr folk pa kaj vam je...zato ker sem vezan pa nebi smel o ničemer govort...ali kaj....sem pač zvedave narave in rad povprašam ljudi po njihovem mnenju...a je tu kaj slabega..... :angry:

Nč slabega ... sej mi ti pa povemo kaj si o tem mislimo ... sam tebi pol to ni všeč, pa se preveč hitro ujeziš ... pa čist brez potrebe ... sej nisi ti čuden veš, smo mi ... priznam ... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še moje mnenje:

Sorodne duše, o katerih govorite, niso nujno nasprotnega spola. V življenju je dolgoročno ZELO pomembno da najdeš sorodne duše, medtem ko se da brez partnerja očitno preživeti tudi a lifetime. S čimer ne pravim, da bi sam rad življenje preživel tako.

Zakaj pa so pomembne sorodne duše.

Ker brez njih ni veselja.

in ker...

Joy is one's fuel. A spirit too can run dry.

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da si dandanašnji upaš kolovratiti naokoli v paru, moraš biti:

A) salamensko korajžen

ali

B ) fazno premaknjen

Yst sem verjetno B. ;)

Popravljeno . Popravil PEPE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da si dandanašnji upaš kolovratiti naokoli v paru, moraš biti:

A) salamensko korajžen

ali

B) fazno premaknjen

Yst sem verjetno B. ;)

No pa sej glavno je, da če ne hodiš v paru, da se vsaj pariš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar midva z Lady peš kolovrativa naokoli se vedno drživa za roke. :)

Je to dandanes še primerno?

Ni.

Brrrm, vidva z Lady sta kompletni anahronizem.

Yst tuuuuuuuut. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar midva z Lady peš kolovrativa naokoli se vedno drživa za roke. :)

Je to dandanes še primerno?

Ja, če mata gumijaste rokavice, al pa po pet kondomov na vsaki roki :D

(enga pa v žepu hehe) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje ima klasično ljubezen, kot pa moderno. In sem v zvezi in mi je super. Skupaj poskušava preživeti čimveč časa in obema paše tako. Če greva ven, se redko zgodi, da greva vsak zase. In to mi je všeč!

Sicer pa ne razumen, zakaj imeti fanta / dekle, če si več z drugimi kakor z partnerjem. Kaj ni smisel biti v zvezi, biti z njim / njo.

Ker če si v zvezi zaradi sexa..... sami lahko ugotovite, da danes ni problem dobiti moškega / žensko.

Druga varianta pa je, da si v zvezi zaradi finančnega stanja. Kaj ni lepšega če te partner preživlja in imaš vse kar si želiš..... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje ima klasično ljubezen, kot pa moderno. In sem v zvezi in mi je super. Skupaj poskušava preživeti čimveč časa in obema paše tako. Če greva ven, se redko zgodi, da greva vsak zase. In to mi je všeč!

Sicer pa ne razumen, zakaj imeti fanta / dekle, če si več z drugimi kakor z partnerjem. Kaj ni smisel biti v zvezi, biti z njim / njo.

Ker če si v zvezi zaradi sexa..... sami lahko ugotovite, da danes ni problem dobiti moškega / žensko.

Druga varianta pa je, da si v zvezi zaradi finančnega stanja. Kaj ni lepšega če te partner preživlja in imaš vse kar si želiš..... <_<

Opisala si samo prvo in drugo varianto, ki sta ti prišli na misel... Ne vem, če veš, da obstaja še tretja, četra, peta, ... in da ni nujno, da si jih naštevala od najboljše proti najslabši ...

Če se partnerja skupaj držita kot klopa, se lahk zgodi, da enmu enkrat zmanjka krvi :D, razn, če imata res identično pretočnost na sesalnih organih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa poglej kaj si napisala ... :lol1:

Kaj ni lepšega če te partner preživlja in imaš vse kar si želiš.....

To pomeni, da tebi ni lepšega kot da te partner preživlja in imaš vse kar si želiš ... :lol1:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: "smisel biti v zvezi biti z njim/njo" je zgolj podsmisel...

Glavni smisel pa je učinkovita fiziološka in socialna reprodukcija vrste :D lahko tudi z dodatki evolucije, ne daj bože revolucije :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš, da se to ne dogaja.....? Kar poglej malo naokoli!

Ne gledam naokoli ker me prav malo briga kaj sosedi in vsi ostali počnejo ... in kaj potem, če je bejba z nekom, ker ma dosti keša ... če njej tako paše ... NEKA ... tebi ne in se obremenjuješ potem z drugače mislečimi ... brezveze ... zaradi tega jih nauš spreobrnila, tudi če Mati Tereza rataš ... RAZLIČNI SMO SI ... HVALA BOGU DA SMO SI ... in to je zgolj moje razmišljanje, ker že sprašuješ, da nau spet kake zamere in dolgega nosa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vi ste cel smeh :lol1: ..... met se skrajno noro in čimveč doživet, sexat vse povprek, z vsako drugo pa še z uno vmes .... seveda sam da koga huje ne prizadaneš ..... me ne preseneča tako kot tc-ja da več kot 70% mladega prebivalstva sexa vsepovprek ..... pa saj je bila že ura da ta "SEX" ni več tabu na ulici .... .... TC če pa ti ob tvoji dami vse doživiš kar si želiš pol pa se ne sekiraj ker si eden redkih ... bodi srečen!.... Tc sorry če ti moje mnenje ni všeč ..... :notworthy: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zato naju z Mariotom čudno gledajo, ker nisva VAŠA generacija :P ... drugič si bom kondom še na svojo glavo namontirala ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potemtakem moraš ti tekmovat z drugimi da boš čim več samic oplodil(tako je v naravi)..... :notworthy: :hmm: :D

Slabo bereš... Naj ti ata kupi očala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEHEHEHE :lol1: :lol1: :lol1:

A preveč "klasične" ljubezni škodi?? ali je ni

Popravljeno . Popravil Dr. _MAXXI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz že dooooolgo nsim več v tem klubu, je pa nekdo ugotovil ... starejši kot si več je vezanih ... logiš ... a ne ? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!