Skoči na vsebino

ali je samskih


Thundercat

Priporočene objave

Slabo bereš... Naj ti ata kupi očala.

zakaj naj bi slabo bral....citiral sem točno kar si rekel....sicer pa sem s smajliji dodal da je bil samo hec....ti bereš že prav razumeš pa ne čist v redu...ergo jaz svojo pomankljivost rešim s pomočjo okulista pri tebi je pa problem globji....(smajliji ma jih ne morem prikazat)

vale: neutemeljenih dejstev na Ms je vse preveč...še posebej tvojih...če imaš mnenje da nekdo slabo bere ga vsaj poskušaj utemeljit kaj šele dokazat....sicer se pa iz človeških hib in napak ni za norčevat a ne....(bi dal tu par smajlijev ma mi jih rač. v knjižnici noče prikazat)

tema je čist offtopic in dosega kontra namen katerega sem hotel....prosil bi moderatorja(simona) da temo zapre ker ni več konstruktivna ampak se samo še jebemo v glavo(priznam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC opravičujem se za svoj "cinizem" ... res te nisem hotela užalit še manj Nts, samo poudarit, da je zadevo narobe zapisala ... no sej že vem, da sem jaz čudna tako da ... pač nismo iz istih planetov ... hvalabogupress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da pridemo nazaj k naslovu.

Samski vs.vezani to se dogaja v intervalih...no na koncu umreš sam.---BAJE

:)

Nič baje, kot pribito.

Definicija ali si sam ali ne, je v količini informacij, ki jih izmenjuješ z okolico.

Ko tega več ni, si sam.

B)

Informacije : mišljeno karkoli, tudi nežen dotik, ko ti roka vpraša a je še tu ?

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definicija ali si sam ali ne, je v količini informacij, ki jih izmenjuješ z okolico.

Ko tega več ni, si sam.

ta definicija spada v socialno družbeno teorijo....zgolj eksistenčna teorija pa obljublja da ubistvi nisi nikoli samo če nekje obstaja še nekatero bitje ki eksistira v istem času in prostoru....torej nikoli ne umreš sam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta definicija spada v socialno družbeno teorijo....zgolj eksistenčna teorija pa obljublja da ubistvi nisi nikoli samo če nekje obstaja še nekatero bitje ki eksistira v istem času in prostoru....torej nikoli ne umreš sam....

Si prebral Tibetansko knjigo mrtvih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko tole prebiram sem že skor pozabila kakšen je naslov teme a zdi se mi, da za to pisanje ni primeren.No men se zdi da se moja generacija sploh še ne ženi in nima naraščaja.Sem pa ugotovila da folk rajš živi na koruzi,jaz tud se mi zdi škoda 1M zapravt za ohcet da se bojo drugi nažrli pa napili jaz bom pa že mesec dni pred poroko vsa živčna ma gdo pa rabi to.Si rajš kupim bolš motor grem na občino podpišem papirje nataknem rinko poljubim dragega oz moža ga odpeljem z novim motorjem domov greva v krevet in celo noč sexava.Ups mal me je zaneslo.Ja pa otročički tud niso več moderni pr 20ih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesamskih je toliko kot vcasih. Pomembno je pa tako ali tako samo to, da odkrijes sebe, potem pa osebo, ki se je predhodno tudi sama odkrila. Nato lahko zivita v lepi simbiozi. Problem danes pa je, da ljudje vztrajajo kljub temu, da se v zvezi nimajo lepo, ker pac ne verjamejo (ali pa ne zmorejo) v boljse zivljenje. In potem varajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma Gregs, nehi filozofirat, .........

:notworthy: :OK: O:-)

..........rajs jih povabv Psiholosko cistilnico...  :lol1:  :naughty:  :OK:

Hm.....zakaj že? A samskim kaj manjka v glavi? :blink: ;) :P :lol1:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...baje, da ja :blink: :lol1:

sam še niso ODKRILI kaj je to :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.....zakaj že? A samskim kaj manjka v glavi? :blink: ;) :P :lol1:

Alla B)

Men ful manjka v glavi pa nisem samska :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko tole prebiram sem že skor pozabila kakšen je naslov teme a zdi se mi, da za to pisanje ni primeren.No men se zdi da se moja generacija sploh še ne ženi in nima naraščaja.Sem pa ugotovila da folk rajš živi na koruzi,jaz tud se mi zdi škoda 1M zapravt za ohcet da se bojo drugi nažrli pa napili jaz bom pa že mesec dni pred poroko vsa živčna ma gdo pa rabi to.Si rajš kupim bolš motor grem na občino podpišem papirje nataknem rinko poljubim dragega oz moža ga odpeljem z novim motorjem domov greva v krevet in celo noč sexava.Ups mal me je zaneslo.Ja pa otročički tud niso več moderni pr 20ih

zanimiv in privlačen program priznam.....mi je že žal, da nisem tvoj mož...... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta definicija spada v socialno družbeno teorijo....zgolj eksistenčna teorija pa obljublja da ubistvi nisi nikoli samo če nekje obstaja še nekatero bitje ki eksistira v istem času in prostoru....torej nikoli ne umreš sam....

Si prebral Tibetansko knjigo mrtvih?

so jo napisali mrtveci?

na koncu umreš SAM.....razen,če jih vzameš še nekaj s sabo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiv in privlačen program priznam.....mi je že žal, da nisem tvoj mož...... :P

Ta program bo treba tud enkrat izpelat al pa tud ne.In še vedno si lahko vključen v njega :naughty: .Nikol ne veš. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAD TI

NEDOSTAJEM

JEDNOSTAVNO . . .

()*() ZATVORI

(-.-) OCI

(¨)(¨) I

ZAMISLI . . .

()*())¤() DA SMO

( '.')'.' ) ZAJEDNO!!

(¨)(¨)˙)(¨)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.....zakaj že? A samskim kaj manjka v glavi?

Ne.

Povabilo je veljalo samo zato, ker mi pajki prevec pajcevin delajo po ordinaciji pa ker se prevec pacientov sprehaja in razglablja po razprsenih temah... O:-) :yea2: :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, jaz sem pa tko vesela, da sem spet srečno samska....... :rolleyes:  B)

Alla B)

Ja potem pa zgleda da nikol nisi bila srečno zaljubljena... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da je ta tema in še par podobnih kot nadaljevanke iz Beverly Hillsa. Sicer pa tudi sam ugotavljam, da je res čedalje več ljudi raje samskih kot pa poročenih. To je pač nov način življenja katerega do sedaj še nismo poznali razne naglice, stresi, težave v službi,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!