Skoči na vsebino

Krvodajalska akcija -- pridružte se nam!


Sam dePihlja

Priporočene objave

Živjo, mene zanima če moraš bit za darovanje krvi polnoleten? Ker bi res rad daroval kri, ker se mi zdi da je to nekaj najmanjšega kar lahko naredim in mogoče s tem nekomu življenje rešim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, mene zanima če moraš bit za darovanje krvi polnoleten? Ker bi res rad daroval kri, ker se mi zdi da je to nekaj najmanjšega kar lahko naredim in mogoče s tem nekomu življenje rešim.

da:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, mene zanima če moraš bit za darovanje krvi polnoleten? Ker bi res rad daroval kri, ker se mi zdi da je to nekaj najmanjšega kar lahko naredim in mogoče s tem nekomu življenje rešim.

http://www.ztm.si/sl/krvodajalstvo/kdo_lahko_daje_kri/

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz grem pa v četrtek. Danes sem šel vprašat, če lahko grem na citoferezo po dobrem mesecu, pa je teta na šalterju rekla, da ni problema. Takrat sem prost, pa bom spet šel na luknjanje kože. Po koncu pa na borovničke in kakšen snedvič :naughty:. Jogurte lahko jem doma, tam so pa zame specialiteta prej omenjeni snedviči :yea1::yea2:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne sem šel na pregled, jutri zjutraj ob 7:45 se pa moram narisati za citoferezo :yes:. Tati, Rudi nima nobenih borovničk pod pultom, ima samo tiste zunaj brez šiber :wallbash:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uro in pol sem bil na stolu, da so mi pobrali ven vse za njih potrebne sestavine :unsure:. Malo so z iglo tudi mimo pičili, tako da so ponovili postopek na zapestju, ker so se žile na komolcu skrile :whistle:. No, bila je pa vsaj ena dobra stvar pri tem, pogledal sem si celoten film, saj ga drugače vidim samo polovico :yea1:. Na koncu pa borovničke, snedviči in :kava:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uro in pol sem bil na stolu, da so mi pobrali ven vse za njih potrebne sestavine :unsure:. Malo so z iglo tudi mimo pičili, tako da so ponovili postopek na zapestju, ker so se žile na komolcu skrile :whistle:. No, bila je pa vsaj ena dobra stvar pri tem, pogledal sem si celoten film, saj ga drugače vidim samo polovico :yea1:. Na koncu pa borovničke, snedviči in :kava:.

LP Robert

tudi jaz sem neki modra na levi roki, pač so se mal matrali, pa plazma je bila čisto zelenkasta....., pravjo, da me je po moje mal strah, sam še ne vem česa...., Rudi je pa tudi bil zelo prijazen kot vedno????

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rudi in obe teti v kuhinji so prijazni :worship:. Pa tudi ostali, ki so me matrali na ležalniku :naughty:. Pozna se mi samo na desni roki, na levi, kjer so mimo pičili in se je naredil mehur pod kožo pa se ne vidi nič :grrr.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam danes še vedno modrico, a kaj češ, veš kako konjska igla je to, pol večja kot une s katerimi mi jemljemo kri....ah....

Konjska že konjska, lahko bi bli pa vsaj mal bl natančni in nežni, ne pa da tiste igle zabadajo, kot v konjske žile. Al jo fali, al prebode, če maš pa srečo pa še mal šari po žili, ker kao slabo teče he he he. Ja, takle mamo...:evilgrin:

Pa nč zato, do naslednjega odvzema itak že vse pozabiš.:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konjska že konjska, lahko bi bli pa vsaj mal bl natančni in nežni, ne pa da tiste igle zabadajo, kot v konjske žile. Al jo fali, al prebode, če maš pa srečo pa še mal šari po žili, ker kao slabo teče he he he. Ja, takle mamo...:evilgrin:

Pa nč zato, do naslednjega odvzema itak že vse pozabiš.:whistle:

no, no tko hudo pa ni, jaz tudi včasih mal šarim po žili levo in desno, pa to prav nič ne boli ko si enkrat v žili, tako da???? moram mal zagovarjati moje kolegice......... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk...spet je malo one tanaspidirane krvi šlo ven..:evilgrin: ampak bemti jaz pa ne dobim borovničk na našem konc..:glare: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi v Ljubljano, pa jih boš dobila kolikor hočeš :yea1:. Tudi oranžadne imajo :blink:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Spet ne morejo brez mene na transfuziji :grrr. Včeraj so me poklicali na tehnični pregled, danes ob 12h pa sem naročen na luknjanje kože :alien1:. Mi bodo pa v zahvalo vsaj kakšen film predvajali, da mi ne bo preveč dolgčas. Po končanem mučenju bojo pa padle borovničke in nekaj snedvičev :yea1:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lahko se pridružite Rokovnjačem, Vaškim in Izbranim na rednem (mislim da že šestem)

vsakoletnem puščanju krvi prav na dan krvodajalcev, to je:

v petek, 4.6.2010, ob 10h na zavodu oz 9:30 pred brunarico Vaških...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se pridružite Rokovnjačem, Vaškim in Izbranim na rednem (mislim da že šestem)

vsakoletnem puščanju krvi prav na dan krvodajalcev, to je:

v petek, 4.6.2010, ob 10h na zavodu oz 9:30 pred brunarico Vaških...

jest pridem z najvecjim veseljem!

hvala za objavo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še povem, da boste krvodajalci danes dobili še priponke, ki gor piše posamezna krvna skupina (A +, 0 +, B -, itd.) ... No, sam upam, da jih ne bo zmankal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jo, hvala za nežnost! :)

pa vsem za udeležbo!

kr nekaj obrazov na vidiku, eni resni, drugi pa...

post-3-1275652641_thumb.jpg

vec na mk rokovnjači

Tegale možakarja pa poznam, samo ponavadi se ne drži tko grdo.

Verjetno je tale spačen obraz posledica puščanja krvi in bolečine, ki je prisotna ob tem...

Mogoče se pa motim.  :whistle: Aja, ta ali pa naslednji mesec se pridem tud jaz kremžit na tale stol!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, da darujete kri v takem število. Res lepa gesta.

Če kdo okleva naj gre kar pogumno, trenutno je zaloga krvi precej boga :(

Aero, mene so klicali v petek za citoferezo, samo me žal niso mogli sprejeti, ker imam urtike. Končno imam več kot 100 pik :naughty: :P. Sem jim pa danes povedal, da sem jim na voljo takoj, ko bom spet "čist" :D.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!