Skoči na vsebino

Krvodajalska akcija -- pridružte se nam!


Sam dePihlja

Priporočene objave

Kje točno se pa dobimo, oz. kje je odvzemno mesto za kri v Kliničnem centru, da ne bomo skakali okoli in se iskali itd ... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je videti v današnjem Večeru kratek sestavek o krvodajalski akciji, spodbujena s strani motoristov na internetnih straneh foruma Motosvet. V sestavku sta dodana oba termina za Maribor in Ljubljano. Dodana je tudi pohvala za akcijo s strani Zavoda RS za transfuzijsko medicino. :yea2: :OK:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo prvič zame in upam, da ne padem skupaj, ker...

... me bo potem malo težje pobrat ;) :devil: :huh:

p.s. vse je enkrat prvič, pa naj bo še to zame prvič... v kup z vami... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je videti v današnjem Večeru kratek sestavek o krvodajalski akciji, spodbujena s strani motoristov na internetnih straneh foruma Motosvet. V sestavku sta dodana oba termina za Maribor in Ljubljano. Dodana je tudi pohvala za akcijo s strani Zavoda RS za transfuzijsko medicino. :yea2: :OK:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Evo.....iz Večerove internetne strani....

"Motoristi - krvodajalci

Mariborski motoristi so se odzvali pozivu Rdečega križa Slovenije ob pomanjkanju transfuzijske krvi v slovenskih bolnišnicah in prek foruma spletne strani http://www.motosvet.com vabijo h krvodajalski akciji vse slovenske motoriste. Prvi termin za krvodajalsko akcijo motoristov v Mariboru bo v torek, 28. oktobra, med 15. in 18. uro v stolpnici Splošne bolnišnice Maribor, v Ljubljani pa v četrtek, 30. oktobra, ob 13. uri v Kliničnem centru. Akcijo je pozdravil tudi Zavod RS za transfuzijsko medicino.

Senka Dreu "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, sedaj sem se pogovarjala z gospo X iz radia MB in nam omogočila objavo tudi preko njihovega medija. Upam, da se nam bodo pridružili tudi drugi motoristi.

Lep pozdrav Duška :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje točno se pa dobimo, oz. kje je odvzemno mesto za kri v Kliničnem centru, da ne bomo skakali okoli in se iskali itd ... ?

KC Ljubljana, Zavod za transfuzijo

Šlajmerjeva 6, Ljubljana (zraven porodnišnice)

tel. 01 54 38 100

odvzem krvi:

čet 6.30 - 18.00, nekaj je bilo govora o 13.00...

Sicer pa še slikica članka iz Večera:

post-20-1066987496.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavod za transfuzijo je na Šlajmerjevi (zraven porodnišnice)

in bi se blo najbolj dobit v Štorklji, ki je tam najbliže.

Pridem !

Dobimo se ob 12,30 v Štorklji !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KC Ljubljana, Zavod za transfuzijo

Šlajmerjeva 6, Ljubljana (zraven porodnišnice)

tel. 01 54 38 100

tole je pa tukajle

post-20-1066989268.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodoci ockati in mamice. Zavod za tranfuzijo je na isti ulico kot pordnisnica, le 100 metrov naprej (kontra od storklje)

Parkirati se ne da nikjer!!! Vem iz lastnih izkusenj, ko sem v zacetku avgusta zgubljal zivce okoli porodnisnice! No, mogoce bo kaj prosto, ker bo tik pred praznikom.

Noise termina za Ljubljano in Maribor, daj kar na prvo stran, ker veliko nakljucnih motoristov ne bere foruma.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tam ob 1300, dal kri. Zdaj berem to, pa si mislim saj nobenega ni bilo. Pa potem vidim, da je date 30 Okt. Nič ne de, je vsaj humanitarno delo opravljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim da nekdo preveri, če bodo v četrtek 30 jemali kri ker to je dan pred prazniki in vemo da takrat vsi komaj čakajo da gredo domov.

Parking je pred KC (200sit dve uri) ki pa je ponavadi ob 13 kar močno zasedenampak če si vztrajen se dobi prosto mesto(čakaš kakih 5 minut.) Lahko pa se zmenimo da se dobimo nekje ob obvoznici najbolje vzhodni in se po 4-5 v avtu pripeljemo pred šlajemrjevo. Tista dva šoferja lai pa trije bodo pa že našli parking pred KC(lažje kot pa 10).

Fritz pohvalno :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto.....sem se pozanimal,če tut jest lahko pridem.IN??????

So rekl,da naj se raj v tovarni sladkorja v Ormožu pozanimam. :( :(

Hebat ga.......life sukssssssss.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Fritz, prav žal mi je, da je prišlo do pomote. Ampak - bravo! Tako se dela! :OK:

Jaz sem kar določil četrtek (ker imajo najdaljši delovni čas) in ob 13ih (13 za srečo :lol: ), ker imam na sumu, da bi se drugače samo pogovarjali...

Torej, dragi ljubljanski krvodajalci, se vidimo v Štorklji, v četrtek, 30.10. ob 12:30. Pili bomo radensko :rolleyes: . Po opravljeni zadevi pa kaj močnejšega :devil:

Fritz:pridi tudi ti na eno pijačo z nami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto.....sem se pozanimal,če tut jest lahko pridem.IN??????

So rekl,da naj se raj v tovarni sladkorja v Ormožu pozanimam. :( :(

Hebat ga.......life sukssssssss.

Klimbra, tudi namen šteje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, jim prideva dajat moralno podporo? Pa pirčka bova lahko pri štorkli pila, drugi pa radensko.

Jaz sem žal premalo "oddaljen" od zadnjega dajanja krvi, tako da le to. :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zraven mene pride še kolega, ki ni motorist, a nas ima rad in pravi, da mu je žal, da je že 3 zbil.

hm,šteje tudi dober namen... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V MB se nam je nepovedala ekipa jutranjega programa RTV SLO... Ker bo isti material uporabljen tudi za MB kroniko, se jim mudi in prosijo, če bi bili lahko v čimvečjem številu tam ob 15.00, ker morajo potem takoj dalje na montažo.

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!