Jump to content

Uredba o prepovedi vožnje v naravnem okolju

gregas

Recommended Posts

pred 3 urami, skalar36 pravi:

Komentarja pod člankom... 

nč novega, verjetno eden od "napenjalcev" žic

...prebral...   :slap: 

Pravilno!!!! Ti ponoreli motoristi imajo vse pravice, domači ljudje, pa živali, pa zajci, pa srne... pa nobene. Zgled mora biti. Danes smo vsi zgroženi, če nekdo upravičeno brani svoje - ali tudi naše od osatlih, kar si nekdo prisvaja. Včasih je pač kak kolateralna žrtev.

.... kako bi rekli naši južni bratje:

... da Bog da crko..... i nek se prži u paklu!!!!

Je pa nekaj res. Zadnjič sem bil na MXGP dirki v Mantovi, pa so imeli mnogo tišje mopede, kot ti naši gozdni pohajkovalci.... vsaj kar tu po naši hosti poslušam včasih....

pred 10 urami, Zivnorc pravi:

Je pa nekaj res. Zadnjič sem bil na MXGP dirki v Mantovi, pa so imeli mnogo tišje mopede, kot ti naši gozdni pohajkovalci.... vsaj kar tu po naši hosti poslušam včasih....

Tudi sam včasih zaidem v lokalno hosoto in se strinjam z zadnjim delom. Kolega z original izpuhom na EXC450 4t ima lep tih zvok (dokler gas res ne odpre do blokade). Nek lokalni "pubec" ima na 250F (verjetno cross ne enduro) praznega Akrapoviča in je tudi meni kot endurašo obupno nadležen, pa se vozi z mano ali pa ga samo slišim, ko štarta v breg, ko sem doma. 

Za splošno boljši "izgled" endurašov, smo pri nas v 95% meri vsi pristaši originalnih in tišjih izpuhov, ker res ni treba celi dolini vedet, da smo v hosti. Če ljudje ne vejo da si tam, jih ne motiš ;) Seveda so pa ljudje, ki se še s tem ne bodo strinjali in sprijaznili... 

• Like 3