Skoči na vsebino

KTM 1190 RC8 Superbike


Noise

Priporočene objave

A mogoče veš a so to bli vpoklici al samo od določenega letnika naprej te zadeve funkcionirajo?

to je eksotika

vem pa da so letniki 2008 in 2009 mogli na servise in imeli določene modifikacije, pri 2010 modelih so to uredili...

na nekaterih tujih ktm forumih se malce pozanimaj...

jaz tudi oklevam pri nakupu ravno tega dotičnega motora:closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To z menjalnikom je bila bol šala, imeli so par problemov, vendar prvi motorji, potem so to poštimali.

Mapo so menjali pa za bolj "gladko" pri dodajanju gasa, ker so se pri prvih motorjih pritoževali, da malo cuka.

Tako sem prebral, če sem prebral narobe, boste tudi vi :whistle:

Drugače pa kar se takih motorjev tiče, se ne kupuje zato ker je smiselen nakup, ampak zato ker ti je všeč. Al ti je, al ti pa ni, nimaš kej cincant

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnič sem ga probal....in.....kaj naj rečem.....super.....vozno do konca.

se strinjam čeprav sem nekje marca na ktm days to vozil... edini minus je ker nima prikazovalnika predstav( pa obratomer digitalni mi ne potegne.....) ampak ostalo pa:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če primerjam z R1 mi je KTM na prvi občutek za dnevno uporabo veliko bolj uporaben. Poleg tega sem ugotovil, da manj moči in več navora v nižjih obratih meni bolj ustreza.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Motorji letnika 2008 so bili vpoklicani na servis, ker so bile pritožbe na malo trše delovanje menjalnika. To so odpravili, čeprav tudi prej mene

zadeva ni motila. Poleg tega so se pojavljale napake na odmičnih gredeh in so tudi to odpravili v garanciji. Šlo naj bi za neko odstopanje, ki ima

lahko za posledico večje poškodbe motorja(po domače lahko vse skupaj rikne, haha).

Drugače pa kar se takih motorjev tiče, se ne kupuje zato ker je smiselen nakup, ampak zato ker ti je všeč. Al ti je, al ti pa ni, nimaš kej cincant

Kar se smiselnosti tiče pri uporabi določene ženske ali pa motorja so mnenja različna, raje pustim takšne debate nabijačem.

Osebno mi karakter motorja odgovarja, ampak sem tudi prej vedno vozil eno in dvocilindraše. Pomeni ogromno navora, manjši problem je, ker nima

zdrsne sklopke, ki bi bila več kot dobrodošla, zavorni učinek motorja je namreč precejšnji.

Strinjam se, da motor ni za vsakogar, sploh pa ni za tiste, ki dajo veliko na največjo moč. No, tudi tukaj se da že veliko naredit z zamenjavo

izpušnega sistema in prenosov. Pri cestni vožnji pomeni več, da je motor miren in stabilen v ovinku. Kljub temu pa je toliko brutalen, da gume težko

zdržijo več kot 1500 km.

Lp

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Živjo!

Motorji letnika 2008 so bili vpoklicani na servis, ker so bile pritožbe na malo trše delovanje menjalnika. To so odpravili, čeprav tudi prej mene

zadeva ni motila. Poleg tega so se pojavljale napake na odmičnih gredeh in so tudi to odpravili v garanciji. Šlo naj bi za neko odstopanje, ki ima

lahko za posledico večje poškodbe motorja(po domače lahko vse skupaj rikne, haha).

Kar se smiselnosti tiče pri uporabi določene ženske ali pa motorja so mnenja različna, raje pustim takšne debate nabijačem.

Osebno mi karakter motorja odgovarja, ampak sem tudi prej vedno vozil eno in dvocilindraše. Pomeni ogromno navora, manjši problem je, ker nima

zdrsne sklopke, ki bi bila več kot dobrodošla, zavorni učinek motorja je namreč precejšnji.

Strinjam se, da motor ni za vsakogar, sploh pa ni za tiste, ki dajo veliko na največjo moč. No, tudi tukaj se da že veliko naredit z zamenjavo

izpušnega sistema in prenosov. Pri cestni vožnji pomeni več, da je motor miren in stabilen v ovinku. Kljub temu pa je toliko brutalen, da gume težko

zdržijo več kot 1500 km.

Lp

http://www.motorcycle-usa.com/668/8121/Motorcycle-Article/2011-KTM-1190-RC8R-Track-First-Look.aspx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zgleda da se ta tud s tem avtobusom dobaro pelat:naughty:

http://www.motori.hr...ke_u__4416.html

Predstavitev novega KTM RC8R, moped je prenovljen konkretno.

Zanimiva bo primerjava 1000 drugo leto, predvsem me zanima test Motorista:)

Dvomim da ga bodo fantje dobili na test.rolleyes.gif

http://www.motorcycle-usa.com/1031/Motorcycle-Video/2011-KTM-RC8R---First-Ride-Video.aspx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predstavitev novega KTM RC8R, moped je prenovljen konkretno.

Zanimiva bo primerjava 1000 drugo leto, predvsem me zanima test Motorista:)

Dvomim da ga bodo fantje dobili na test.rolleyes.gif

http://www.motorcycl...Ride-Video.aspx

Zakaj pa ga ne bi? So ga med maline kdaj vrgli? Ne berem Motorista, zato sprašujem.

Je pa kar lep tale bel, bolšji kot prejšne različice.

Zaslužijo si tudi pohvale da so končno podaljšali predtek za 5mm, saj so prej precej padale pritožbe letele na mirnost v ovinku, ki se je sedaj izboljšala. Na uradni strani sicer pravijo, da je kot vilic ostal nespremenjen, čeprav je to malce čudno, glede na to da je tudi oddaljenost od tal ostala enaka. Kar ne gre povsem skupaj z dejstvom o spremenjenem predteku, ampak najbrž že vejo.

Stane 20 jurjev. Ni malo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ga ne bi? So ga med maline kdaj vrgli? Ne berem Motorista, zato sprašujem.

Je pa kar lep tale bel, bolšji kot prejšne različice.

Zaslužijo si tudi pohvale da so končno podaljšali predtek za 5mm, saj so prej precej padale pritožbe letele na mirnost v ovinku, ki se je sedaj izboljšala. Na uradni strani sicer pravijo, da je kot vilic ostal nespremenjen, čeprav je to malce čudno, glede na to da je tudi oddaljenost od tal ostala enaka. Kar ne gre povsem skupaj z dejstvom o spremenjenem predteku, ampak najbrž že vejo.

Stane 20 jurjev. Ni malo.

http://www.motocenterlaba.com/motocikli/cestni/1190-rc8-r-new.html Stane 16, kar je pošteno za paket ki ga dobiš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ga ne bi? So ga med maline kdaj vrgli? Ne berem Motorista, zato sprašujem.

Je pa kar lep tale bel, bolšji kot prejšne različice.

Zaslužijo si tudi pohvale da so končno podaljšali predtek za 5mm, saj so prej precej padale pritožbe letele na mirnost v ovinku, ki se je sedaj izboljšala. Na uradni strani sicer pravijo, da je kot vilic ostal nespremenjen, čeprav je to malce čudno, glede na to da je tudi oddaljenost od tal ostala enaka. Kar ne gre povsem skupaj z dejstvom o spremenjenem predteku, ampak najbrž že vejo.

Stane 20 jurjev. Ni malo.

hehe, boš menjal?? :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Kaj pa temu manjka trance_41_w00t2.gif

čisto nič :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 6 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!