Skoči na vsebino

KTM 1190 RC8 Superbike


Noise

Priporočene objave

  • 4 mesecev pozneje...

agregat bo 1200 ccm (suslja se med 1150 in 1190), pripravljen za nov superbike reglement, kateri bi naj tudi ducatiju omogocal "ponovno" konkurencnost.

RC 8 prototipe trenutno veselo guncajo po raznih clubsport prireditvah (npr. panonija, salzburgring) kjer dosegajo zelo nizke case z serijskimi cestnimi sport gumami. oblika plastike se naj bi se spremenila.

kaj bo kiska potegnil tokrat iz rokava ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Meni KTM, razen motocross motocikli, ni najbolj pri srcu, sploh pa se mi zdi da so med prvimi, ki začenjajo nekakšno novo "aliensko" dobo motociklov, tako kot so pri avtomobilih uvedli pri renaultu. Je zanimiv, paša za oči, kaj več pa po mojem mnenju tudi ne. Dokaj podoben je rc-8:

ktmrc88138009f_01.jpg

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM širi paleto svojih motocikolv; nov 990 RC8 je 190kg raketa z V2 agregatom, kubikaža 1150cc; moč bo znanto višja od sedanjih 150HP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: tale ferklajdnga pa zgleda, kot da so jo pred 25 leti v DDR nardil :whistle:

Saj za tehniko nič ne rečem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstaja še kej info.?

Cele strani; sicer si lahko prebereš v novi septembski številki Motorad (v Ljubljani jo imajo v Leclercu).

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jaz sem ga danes vido. se peljemo iz nemčije pa tak vidim neki motor pa se dere ko dvovalnik pa gledam pa ni bil ducati ni bla aprilia. pa črni je bil. peljal sem se iz burghauzna proti salzburgu in lahko da je šou na autobahn sprobat kolko leti. drugače je pa ubijalski

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem ... meni se zdi res nekaj posebnega, lahko pa rečem da je tehnično gledano res dodelan do potankosti. Vozne lastnosti so baje fenomenalne, teža nižja od konkurence in tudi znana dirkaška imena so že pohvalila njegove zmožnosti.

Pustimo se presenetit ...

Popravljeno . Popravil IKE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
se že kaj ve kakšna bo približna cena tega stroja?

na avtonetu je že oglas Habat Moto Centra, da sprejemajo prednaročila. Dobava v marcu 2008. cena 15.800 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!