Skoči na vsebino

Ducati Sportclassic


Noise

Priporočene objave

Zdi se mi, da s tem ciljajo na svojevrsten trg, nostalgija s sodobno tehnologijo. Vse ostalo je stvar okusa. Meni osebno se vsi trije dopadejo, a ne dovolj da bi kupil kaj takega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi imel pa vsakega po enega :huh: ... B)

Mašina je pri vseh treh seveda tanova 1000DS, ki je precej strupena in ji kljub "slabi" nazivni moči 83KM ne manjka ničesar, tudi za zahtevenejše in bolj divjaško razpoložene ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo za stare motoriste.... retro... klasika... obline starih motororjev...

prekrasne lepote... imajo pa nove zmogljive motorje v starem stilu.

to je nekaj čudovitega

evo še en primer, ki se meni zelooo dopade!!

Dreyca bi človek še razumel ker vozi Duca. Jaz pa ne! Le zakaj so mi všeč?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... samo kupoval jih ne bo nobeden...

B) Ceco -ta za predzednika!!! :notworthy: :yea2:

:kva1: Ducati :lol1: -----> mislm, kr' neki :doze:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooo, jaz bi pa takega Duceta kupil. Saj mogoče čez leta, ko bom menjal, ne bo več problemov s pooblaščenimi servisi. No verjetno da ne, saj gremo v EU.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdijo prav zanimivi. Ampak ni to zame, novejse oblikovanje mi bolj lezi, sem pac mlajsi. :) Kake grdote jim pa ne morem(o) ocitati - ceprav nekateri jo. <_< Je pac retro oblikovanje. Vsi po vrsti so lepsi od onega Triumpha Bonneville ali kaj je ze (ja, vem, oblika ni iz istega obdobja).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj mogoče čez leta, ko bom menjal, ne bo več problemov s pooblaščenimi servisi.

saj jih že zdaj ni ... problemov ...

Kupiš v SLO, garancija velja, servis je kvaliteten in "poštempljan" ... voila ... hitr po kredit pa po nov motorin ... ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) Ceco -ta za predzednika!!! :notworthy: :yea2:

:kva1: Ducati :lol1: -----> mislm, kr' neki :doze:

madona Max, kakšen poglobljen komentar ... vreden svojega avtorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prva dva sta NOVA izdelava v stilu stare klasike.... to kar pa na koncu vidiš, so pa oldtimerji (leta svoje naredijo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... samo kupoval jih ne bo nobeden... 
...

:kva1: Ducati :lol1:  -----> mislm, kr' neki :doze:

madona Max, kakšen poglobljen komentar ... vreden svojega avtorja

Sej res ja :friend2: , ti mas Ducatija :kva1: , bogi, bogi :friend1:

Sicer pa, ce ti Cecov komentar ni vsec si kupi se enega duceja :xx: :OK:

Da se vrnemo na temo:

Tale zadnja dva sta ze bolj cool, vsaj iz tega stalisca ker sta bila konsrtuirana v pravem/svojem casu :notworthy:

Vaskemu svoje :yea2:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max, spet drek mešaš, pa nič pametnega ne poveš :BUA: kr neki. Če bi jaz imel pooblastila v tem forumu, bi te kar sproti brisal, avtomatsko :devil:

Meni so tele retro novotarije čisto okej... Verjetno s tem ciljajo na vse tiste zaljubljence v stare čase, ki bi vendarle radi imeli malo manj dela z motorji, pa z iskanjem ustreznih nadomestnih delov, itd.... Se mi zdi, da bi lahko takle dvovalni Ducati in singlca Triumph Thruxton lahko zagotovila zanimive dirke v pospeševanju tam nekje od Delove stolpnice proti obvoznici... seveda na poti do OLP-ja kakšno poletno sredo ...

Lepe mašinke. Če bi bil ja z manjši in lažji, bi zihr razmišljal tudi o takšni šminkeriji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so teli mopedi hudo pateticni... Kaj jim je tega treba?? Sej ne da bi kej pricakoval od italijanov, ampak do sedaj so imeli vsaj oblikovanje dobro - njah, pa je slo se to po gobe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so teli mopedi hudo pateticni... Kaj jim je tega treba?? Sej ne da bi kej pricakoval od italijanov, ampak do sedaj so imeli vsaj oblikovanje dobro - njah, pa je slo se to po gobe...

Oblikovno so motorji vrhunski izdelek. Tle ni kej debatirat. Kako pa je komu všeč je pa drugo! Men se zdijo ti motorji fenomenalni! Kr težko bi se odločil katerega od treh bi vzel. Upam, da jih bomo kmalu videli in občudovali na cesti!

Še vedno pamaš opcijo pisano poštrihano plastiko kupit, tko da naj te ne skrbi! Motorjev je dost na trgu! Ti so pač motorji za izbrance, ki cenijo oblikovanje, zgodovino in nostalgijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil bi dolgčas, če bi imeli vsi isti okus. Meni so vsi ducatiji v tej temi všeč, posebej GT1000. Me sploh ne ganejo high-tech zadeve, oklepi, dvojne luči, plastika v dirkaških barvah, karbon...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj fotografij iz Tokia:

new2BMW_31436575486.jpg

new2BMW_31436575450.jpg

new2BMW_31436575419.jpg

new2BMW_31436575383.jpg

new2BMW_31436575347.jpg

Popravljeno . Popravil spilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!