Skoči na vsebino

MOTO nogavice


Lucky

Priporočene objave

Jih kupil avgusta in veliko fural v njih. Krasno, super, fajn. Ne smrdi, pri 28+ noga vseeno mokra. Se splača, če ne pomaga, pa noge menjat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Vprašal Eurosport Trade (uvoznika nogavic) kakšna je razlika med nogavicami za 2 jurja v BTC in tistimi za 4,5 jurja (oziroma 3,7) v moto trgovinah. Odgovor: tiste za 2 jurja so (pred) predlanski model. Ker jih je Stanovnik hvalil že predlani, sem vseeno kupil te za 2 jurja. Ker pozimi moj motor spi, jih bom probal na planinskem pohodu.

Je kdo probal in primerjal star in nov model?

Sem probal tiste za 2 jurja, tiste za 3,7 mi je zaplenila zena; je zelo zadovoljna (pa ne na motorju :D ).

Najbolj ocitna razlika je ta, da so te za 3,7 K SIT dokolenke, one za 2 K SIT so pa nizje in ne pridejo ven iz visokih skornjev (kar naj bi bil smisel zaradi prezracevanja).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam touring model in letos v nori avgustovski vročini prečesal vse do Cavtata. Res je to, da zoken ni zaudarjal kljub celodnevni vožnji do 37C, tja in nazaj.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Lep pozdrav,

ker ne vem kje naj nabavim motoristične nogavice imam prijatelja, ki dela take nogavice. Potrebuje vsaj 50 strank, da se mu jih splača narediti. Cena bo dosti nižja kot v trgovini. Nogavice bodo ojačane na peti in nartu. Barve po želji- možni tudi napisi. Če je kdo zainteresiran naj mi pošlje mail na denis.zelj@amis.net. Slike bom prilepil kasneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej v TC motoshop ali pa Pintar Racing SErvice. Če se prav spomnim, so imeli oni X socks ali nekaj takega ...

Jaz sem iz Maribora in se mi za ene nogavice ne splača voziti v ljubljano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo ceno objavi ker jaz vozim nogavice za golf (thininsulate material) ki so isto ojačane in verjetno cenejše (glede na to da so masovna proizvodnja). če pa so cenejše in primerna kakovost pa vzamem 10 parov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bodo OK (kakovostni materiali in solidna cena), sem tudi jaz kadidat za nekaj parov. Povej in pokazi, kaj nudis...

Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enim pa se lahko res prav vsaka stvar uturi, samo da ima predznak "motoristični".

A ve kdo kje bi lahko dobil motoristične gatke, take ojačene odspodaj, da me ne bo rit bolela na sedežu, pa z luknjo odspredi, da ga bom hitrej ven potegnu?

Okey, resno, čemu služijo motoristične nogavice; zaščiti ali proti potenju nog al kaj tretjega ?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz bi rabil takšne "antišvic", ker se precej potim v noge. In če bodo te ustrezale, bi tudi jaz vzel par komadov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enim pa se lahko res prav vsaka stvar uturi, samo da ima predznak "motoristični".

A ve kdo kje bi lahko dobil motoristične gatke, take ojačene odspodaj, da me ne bo rit bolela na sedežu, pa z luknjo odspredi, da ga bom hitrej ven potegnu?

Okey, resno, čemu služijo motoristične nogavice; zaščiti ali proti potenju nog al kaj tretjega ?!?

Že nekaj let uporabljam x-socks, ojačane so na pravih mestih, v škornjih tudi če več hodiš ostanejo na mestu (se ne gužvajo v škornju), noge se manj potijo in kar je najbolj pomembno, tudi po celodnevni furi ne smrdijo k kuga, kot kakšne navadne. Ni pa sploh nujno, da so "motoristične" samo, da so vredu. Mimo grede, še za smučat so dobre, pa za v hribovske čevlje tud.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nekaj let uporabljam x-socks, ojačane so na pravih mestih, v škornjih tudi če več hodiš ostanejo na mestu (se ne gužvajo v škornju), noge se manj potijo in kar je najbolj pomembno, tudi po celodnevni furi ne smrdijo k kuga, kot kakšne navadne. Ni pa sploh nujno, da so "motoristične" samo, da so vredu. Mimo grede, še za smučat so dobre, pa za v hribovske čevlje tud.

Koliko pa si plačal za te X-socks nogavice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da sem dal jaz za njih okoli 20€. Ni tako malo, vendar preverjeno dobra stvar. Sem kasneje kupil tudi neke poceni motoristične pa niso niti približno tako dobre kot te.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi2 sva letos testirala SOX od TOP GAS-technowear,tudi niso poceni,ampak je pa obcutek zelo "oprijeten"    info.   www.topgas.it  ali  topgas72@gmail.it

Pritegnila me je specifikacija  "leva" in "desna" -ker res stojijo gor kot "namazane".

LP,Bela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da sem dal jaz za njih okoli 20€. Ni tako malo, vendar preverjeno dobra stvar. Sem kasneje kupil tudi neke poceni motoristične pa niso niti približno tako dobre kot te.

Sam nekaj ne štekam - te njihove prav motoristične nimajo tretmaja s srebrom, ki dejansko deluje anti-bakterijsko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nekaj ne štekam - te njihove prav motoristične nimajo tretmaja s srebrom, ki dejansko deluje anti-bakterijsko?

To ne bi vedel točno, vendar je velika razlika proti kakim poceni moto nogavicam. Sem kupil tudi moto nogavice ala Hofer, Lidl in sem po celodnevni uporabi dobil izpuščaje na nogah, srbelo je mal, pa še smrdele so ko hudič. So bile pa res neprimerno ceneje kot X-socks.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je mogoče že kdo kupil nogavice v elanu? niso njihova firma, so za smučanje in so tanki. so tudi ojačani na vseh pomembnih predelih in cena je bila starih 3000 sit. za bordanje ni boljšega.

takšne uporabljam jaz zdaj, ko je malo bolj hladno, ker za v vročino uporabljam čisto tanke nogavice iz fabiani trgovin in so boljše od vseh, ker so tanke kot papir. švicam ne, smrdijo tudi ne.

kakor hitro uporabljam pa nogavice "normalne" debeline pa švicam tako, da niti hodit ne morem normalno.

drugače pa... tudi jaz bi jih vzela 1 ali 2 para.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do nedavnega sem nogavice tud prodajal, in sem jih stestiral eno goro. Za treking, smučanje, baoardanje, rolanje, fitness, fuzbal. . .svašta u glavnem. X-socks so končale nekje na dnu mojih "testov". predvsem trajnost je zelo zelo švoh. moja izbira bi ble Thorlo, Craft in Falke. med temi tremi se jaz neznam odločit, in katerekoli vzamem so okej. zelo solidno so se obnesle tud Accapi in Lorpen. Falke (zdi se mi da tud lorpen) so tudi levo-desno označene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!