Skoči na vsebino

Kawasaki KMX 125R


PuBeC

Priporočene objave

evo jaz sn se odločo to temo odpret zato ker sn iskal in iskal ampak nič našel!!! :naughty: :naughty:

ta stran bo namenjena IZKLJUČNO samo Kawasakiju kmx-u 125r!!!

torej povejte vse o:

-tuning

-slike

-torej vse in še več o tem motorju!!!

lp!

by PuBeC!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo vam prve slike!!!

tura:mb-pohorje

-kawasaki kmx 125-PuBeC

-ktm lc2 125-J'MavrO

norm_dscn0490.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

miha_pevec@hotmail.com

jeba. link za mail ti avtomatsko zajebe. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem ga 4 leta gonu napolno in nobenih problemov :yea2: Sam benz pa ole pa keten spray pa čisto nič drugega.Vzdrževanje skoraj zastonj ker servise delaš doma,aja še ketno,zobnika in zavorne ploščice sem menjal..Drugač pa za na teren spredi 14 zobnik za na cesto 16,sam bi bilo še boljše 15 da bi se 6 prestava z lahkoto zvrtela.Pospeški zelo dobri(imel samo predelano koleno in malo lonec)in so bili do 100km/h enaki kot pri čoperju Virago 750(sprobano head to head)!Končna tam okoli 140 ampak to si ga mogu full dolgo tiščat tko da 130 pa kadar si hotu.Od 125 mopedov naj izbira po moje in če bi bil šeenkrat star 16 let bi si ga šeenkrat kupu!!

Glede tunanja(bolj konkretnega)pa ne bi jst kej preveč ker to niso živalce za nevem kaj!Po moje če avspuh predelaš in imaš tako cca 20 kavalov bo čist super!Ker če boš kej preveč čarov pol nisi nikol brez skrbi!Jst sem šel z mojmu ene 5,6 krat na morje po AC in to skoz do konca pa ni bilo nobenih problemov.Kazalec za temp skoz lepo na polovici tko da res ni bilo problemov.

Edin minus se mi je zdela sprednja zavora,ker je bila full mehka in je imela gumi cev do čeljusti tko da je prijela glih pol manj kot recimo na husi(SM125) od frenda.Aja pa 99 letnik sem imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok!!zdaj pa je vse porihtano!Malo sn se mogo poglobit v tehnologijo digitalca!! :D :D

evo in prve slike V PRAVI VELIKOSTI id Ture:MB-Pohorje

-kawasaki kmx 125-PuBeC

-ktm lc2 125-J'MavrO

post-4-1067174881.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In končno najin cilj:AREH! :OK: :OK:

Malo sma se mogla pogret s pomojčo auspuha!!! :lol1: :lol1:

post-4-1067175404.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!