Skoči na vsebino

Kawasaki KMX 125R


PuBeC

Priporočene objave

zamenju sm olje (prej castrol tts, zdj motul 600) pa mi v visokih obratih (pol ko se kips odpre) neki tak kovinski zvok oddaja, tk ko de bi blo kej odšraufan, sam se ful čuje, pa nč odšraufan nism najdu. ni rečen da je od olja. :?

a ma kdo podobne izkušnje? kaka ideja kaj bi lohk blo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skor sigurno ni zarad olja,motul je kvečjemu boljši od castrola.laufej mašino pa s cunjo (da se ne spečeš) šlatej mal okol mašine,včas se kkšna reč trese in daje čudn zvok.

a se zvok kej spremeni če stisneš sklopko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom še jutr mal probvau s sklopko

zdle sm se spomnu: ted ko sm olje zamenju, sem motor tud fajn opral, nevem , mogoč nima veze, mogoč pa če je kje kej mokr, sam nevem

sj olje pomoj tud nima veze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne olje skor ziher nimna veze.... .)

drgač pa pri kolkih obratih to?pa če se fejst sliš? :unsure:

pa od kje točno prihaja zvok? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak problem ma moj frend na suzukiju RG 125, neki ropota, ko stisne sklopko pa utihne... :? ...ka bi lahk to blo, pa kok ta problem odpravit?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men neki po, se mi zdi auspuhu(semizdi), žvenketa tam nad 7000 obrati, pa kr fajn se sliš tud pr 700+ obratih kar ni tk tiho, tud v čelado fejst čuješ.

sklopko še nism sprobu stisnat, sam pomoj nebo pomagal.

aja pa isto mi nardi, če je v leru al pa če se peljem.

pa to začne delat ko se mašina ornk zagreje (na normalno delavno temperaturo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obrabljena je šalca sklopke (tam kjer so utori za lamele se znuca in potem v prostem teku mal ropota.nič hudga,samo grdo se sliši <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm se zmotu, men skoz ropoče nad 7000+ obrati, prej se sploh ne čuje, se opravičujem, moja napaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ni najbolj nedolžno slišat. :hmm:

Meni pri najvišjih obratih najlepše laufa, pravzaprav vsi nepotrebni zvoki izginejo, razen auspuha seveda :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obrabljena je šalca sklopke (tam kjer so utori za lamele se znuca in potem v prostem teku mal ropota.nič hudga,samo grdo se sliši <_<

Kako pa veš to? A si imel tut tak problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kolega je imel na RS 125 problem z ropotanjem... ...skoz mu je nekaj ropotalo po masini... ...na konc je ugotovil, da je mel eno matico v auspuhu... :) HAWKey, mogce je pri tebi isto?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kolega je imel na RS 125 problem z ropotanjem... ...skoz mu je nekaj ropotalo po masini... ...na konc je ugotovil, da je mel eno matico v auspuhu...  HAWKey, mogce je pri tebi isto?? 

kak je te to not dobil?? :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda mu je nekdo not v avspuh vrgo al kaj... :) ...pri KMXu ne gre, RSka ma pa glih tak lepo speljan izpuh... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni mogoče ker jst nism auspuh nč razdiru, sam un tak dušilc vn uzeu, pa kolkr jst vem po auspuhu nej nebi blo šraufov, tk da...

pi es: včeri sm tisto cevko kao dušilc nazaj not dau pa bom dans vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole sm dau nazaj not:

wolle2.jpg

wolle1.jpg

bomo vidl O:-) :hmm:

Popravljeno . Popravil HAWKey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to sn jaz doma tut neka razdiral pa ni šlo vun za noben k...! :BUA:

pol pa sn se ra... pa sn se odločo da bom kupo kompletni gianelli izpuh! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žijo, moj bratranc ma tut KMX-a pa je kupu novga giannelija za 20.000,00 (celga ampak mal po vezah) pa se res ful noro pozna. Prej mu je šou 120, pa še to je ful pučas dubu not zdej se pa šesta am zvri pa lesti k sneta skira!! :P :D :D . Sam drek je pa to k mu zdej ful ole vn teče po celmi mutorju!!?? :( :wacko: :cry: :o Drgač pa res leti!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja BTW kolk si pa dau za auspuh?

niam še ga!zaj prvo sn mogo malo šolo porihtat zaj pa grem vprašat!mislim pa da bo tam okol 45.000 sit! .)

Sam drek je pa to k mu zdej ful ole vn teče po celmi mutorju!!??    Drgač pa res leti!!

kak po celem motorju?? :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam lej on je napisal po CELEM motrju!?? :blink: :blink:

kaj ki pri mašini al kaj? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj vem da je tak napisu, sam če je olje še kje drugje napacano razen pr koncu auspuha(pa tja ko piha(spodnji del blatnika)), pa tak neki ni vredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej čez cca. 14 dni naj bi prišel nov izpuh(gianelli)zanima me če je treba kaj zaj spremenit na motorju?(olje) :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!