Skoči na vsebino

Kawasaki KMX 125R


PuBeC

Priporočene objave

Ej folk vi opisujete d je ta motor ful neki mega

sam men zadnje čase sam še trokira

kakšn je lohk vzrok tega da motor ko daš v prestavo sam neki cuka?????? :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče ti ga zaliva!poglej svečko poročaj kakšne barve je!

potem ja lahko da dobi preveč lufta! .)

če si odpiral zračni filter brez da bi kaj naredo na fergazerju je potem to vzrok ker še je pol treba menjat dizo na fergazerju! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjaj svecko! ;) aja, dej poglej ka mas z instalacijo pr stenderju, k je moj best frend tud mel full problemov s tem, dokler ni odklopu stikala (kable je pustu, sam stikalo je dol dal - letnik '91, ne vem ce majo novi tud tak..). .)

drugac pa - motorcek je full igrackast, prav zabavn za vozit - gre spodobno, okreten je full, koncna je za take kubike in tak koncept kar lepa (seveda odblokirana verzija, ki gre okrog 140 - odvisno tud od gum), enostaven za vozit, blago reagira, pa dokaj zanesljiv je. to je to, kar ga dela "ful neki mega". :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tisto pri tački je kao za varnost da se nemoreš odpeljat če maš tačko odptro!

npr. če maš tačko odprto in daš v 1 prestavo in čist malo spustiš ti motor crkne pač zaradi varnostnih razlogov!sam nevem na kaj bi to vplivalo? :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zračni filter sm odpru sam nism nč spreminjou.

svečko sm menjau je čist isto.Drgač je pa svečka črna normalno sam je suha pa kšn luft ma lohk?

pa kje ma dizo jst je ne najdem??

sej drgač je ql motorčk sam mal me jebe usake tolk.

in kje ma motor blokade? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če si si odpr zračni filter brez da bi kaj koli pogledal v fergazer je to to!!zaradi tega ti ne laufa vredu!To pa zaradi tega ker ne dobi prave mešanice!preveč zraka! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dizo maš v fergazerju je tašne kakbi reko zlate barve! :)

orginalna je se mi zdi tam okol 102,5mm premera :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjaj svecko!  aja, dej poglej ka mas z instalacijo pr stenderju, k je moj best frend tud mel full problemov s tem, dokler ni odklopu stikala (kable je pustu, sam stikalo je dol dal - letnik '91, ne vem ce majo novi tud tak

ej kakšne probleme je meu to???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki varnostni sistem, k vzig prekine ce mas taco dol, pa v prestavo vrzes.. ...kr neki. pol je odklopu vse skup.

zapri filter nazaj dol, pa porocaj, ce so tezave izginile! .)

pubec, pa ni 102.5 mm!! :P 1.025 mm pa res! .) oznaka je pa res 102.5! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne ej je čist isto. ma kr kdaj noče speljat pa kr ene no.

morm nabavt original svečko.

sam če ni šou kšn užig k pol bo kriza. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nix do zaj še nobenih problemov! .)

ja če maš še vse orginal pol je bolš da daš orginal svečko ja! :)

zok:

zaj sn komaj vido!tnx!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp!

Mene pa zanima kje se dajo nabaviti deli za kmx-a 125, ker mi je včeraj zaribal (rinka se je spotrla), pa zanima me kje so blokade ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

evo dans kočno po dobrem mesecu dni čakanja dobil ganielli izpuh!! :kva2: :kva2: :OK: :D

evo prva slika: :D

post-4-1089924189.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vzel sem komplet!koleno plus denfer! .)

cena je bla 32.599 dobil sn ga za 30.000 ker sn še mel nek popust! :D :P

drgač pa kaj naj rečem končno hitrost še nisn sprobal ampak mislim da je za ena 2km do 3 km večja bomo še vidli najbolj se pozna na zvoku!! :yea2: :yea2: :notworthy: :notworthy:

od daleč se sliš ko kroska!! :D :D

drgač pa zaradi tega izpuha vleče bolj enkakomerno da ne cukne preveč kot pa prej!!prej je eksplodiral pri cca7500rpm zdaj pa konstantno vleče od 5500rpm! .)

pospeški so za 40%bolši!! .) 140 po števcu mam cca po 100-130m not!6 prestava 8500rpm! :D

gre pa tam okol 10500-11000rpm! .)

tak da bomo še vidli!! :D

drgač pa do zdaj sem zadovolejen predvsem z zvokom!! :D :yea2:

mam par filmčkov ko sn posnel tak da pridejo v kratkem!! :)

evo pa še slika od denferja!

ps:pa homologacija je zraven!! .) :yea2: (zaradi EU) :D

post-4-1089925495.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk vi opisujete d je ta motor ful neki mega

sam men zadnje čase sam še trokira

kakšn je lohk vzrok tega da motor ko daš v prestavo sam neki cuka?????? :yea2:

Dej probej akumolator odklopt men je zarad akumolatorja turkirov(KMX200 let. 91)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

zadeva je nasledna v prihodnje si mislim nabavit športn filter zanima me samo če moreš kaj na fergazerju spremenit mam pa noter 110 dizo pa olje je na močnejšo mešanico naštelano to sn povedal tudi na nemšekm forumu in dobil takšen odgovor:

110er düse ---> Nadelclip unten ---> Twini ---> Luftfilter komplett offen (also deckel ab und am besten nen eigenen mit großer öffnung da drauf damit der luffi in dem kasten bleibt und nich rausspringt!!) und bis zu diesem pfeil auf dem luftfiltergestell mit panzerband abklebn...und dann ersma nen bisl fahren....und dann ZK kontrollieren....evtl das panzerband etwas verändern um nen andres gemisch zu bekommen!

öffnung größer machn ----> magerer

öffnung kleinerer machn ----> fetter

so hab ichs gemacht! hab jetzt nen verbrauch von ca 6-7liter auf 100km wenn ich aggressiv fahre!

aso...um sowas zu verändern sollte man schon schlau genug sein, dass die karre komplett offen sein sollte... ...sonst wird das nix

mfg SM

PS: aso..ne ZK mit höherem wärmewert wär auch ganz angebracht!!

zdaj je tak pol zastopim pol ne! :( :(

in lepo prosim če bi mi lahko kdo to povzel in napisal krajše al pa povedal po domače! :unsure: :unsure:

hvala za odgovor! :)

lp dani B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!