Skoči na vsebino

Kawasaki KMX 125R


PuBeC

Priporočene objave

Glede auspuhov, se skor ne splača orginalnih predelovat k lahka maš pol na tehničnem probleme k bojo (al so že začel?) merit glasnost izpušnih plinov in če boš mel orginalnega predelanga, ne boš mel nobenga pol za zamenjat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol mors se dizo menjat.

to je že menjan!! ;) ;)

lukna pri filtru tut!!Je povečana!Sam tisto ko praviš nekaj o mrežici pa ne zastopim?? :? :?

torej če smo pri orginalnem izpuhu:vem kir prekat je to ja takšna odebelitev je in mi gre mimo kolene na desni nogi,sn že probaval na koncu izpuha dat takšno kao kot neka blokada v resnici pa ga duši!! :naughty: :naughty:

vendar to ni šlo ven pa ne vem zakaj?? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letnik 91 prekatov verjetno res ni imel ker je imel tudi kar precej več konjev kot jih imajo sedaj.Prekat je V KOLENU(v vertikalnem delu) in ne razumem kako si ga ti hotel dati ven??Tam ga moreš prerezat ,izrezat prekat ven in koleno nazaj sešvasat!S tem največ pridobiš.Dušilca ni treba veliko rihtati ker glas bo lepši(že zaradi prekata) in tudi zapletov na tehničnem ne bo!

Moj je bil letnik 99 in je bilo tako kot sem napisal.Če imajo zdaj kaj drugače pa nevem.

Jst sem imel dizo in vse ostalo original pa se je zelo poznalo!Končna po števcu 130 km/h,če je bilo malo dolince pa komot 140.Zdej koliko laže števec ne vem.Pospeške je imel do 90-100km/h enake kot Virago 750!!Sprobano head to head

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko na KMXu kaze 140, na AF1 kaze slabih 135 (~133 km/h). je pa to za 125 cc enduro kr lepa brzina. mihatu je sou 140 cistih. ce sm js bil gor (mam skor 30 kil vec), ga pa nism dobu cez 130 (se mi je bedasto zdel bit sklonjen na enduri - zgledas ko kak mulc na avtomatiku :P ).

ce bojo pa glasnost merl, bom pa tak poletu... :) ...bo spet treba auspuh dol vzet, stekleno volno not nabasat kolk gre, pa nazaj netat, pa airbox zapret... B)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne!!!

prvo jaz mam let 01!! ;) ;)

za prekate tak vem ki je to!!Vem da je treba tisto odrezat pa ven dat!!

Mene samo zanima če daš ven iz tistega (srebrnega)dušilca ven tašno kot neko volno!! ;) ;) Če se to kaj pozna potem???Jaz sn probal to dati ven pa ni šlo!!

tu mam par slikic za lažjo predstavo! :naughty:

to je treba najprej

Auspuff1.jpg

potem pride to(kot neka blokada-volna)

wolle1.jpg

in to kar je zdaj zunaj to jaz nisem dobil ven!!! :? :? Bilo kot da je zraven pritrjeno! <_< <_<

wolle2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to kar imaš ti zunaj na zadnji sliki sem jst že tadrugi dan ven vrgu sam sploh ni bilo razlike ne v glasu niti v ničemer drugem :huh:

Glede števca se mi je pa zdel da laže ja O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja števec je res da laže tam okol za 5km/h!!to vem! ;) ;)

ja za tale dušilec piše da bi mogo mal na soundu pridobit pa na hitrosti!!! :hmm: :hmm:

tak da zaj nea vem! :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok!!tnx zokec!! :rolleyes: :rolleyes:

glede športnega filtra pa:kakšna je razlika??Npr.če ga kupim kašne bodo spremembe??Razn na zvoku! :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

:OK: JAZ SEM GA IMEL L.91 VOZIL SEM GA 3LETA BREZ PROBLEMOV-POTEM SEM GA V MB.PRODAL-GOR JE BILA ŠT.34-DOBER MOTOR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

evo mam par slikic!! :OK: :notworthy: :OK: :yea2:

mal stuntov!! :P :D

post-4-1083684425.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KMX kar sam skače na zadnje kolo. Res se je užitek pelat s takim lahkim mopedom, ki gre brez problema na zadnjega in še na vago ga koj dobiš :yea2: po sprednjem pa ni šlo, ker je imel sposojen primerek preslabo sprednjo bremzo.

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja saj gre!! :D

sam se morš kr fajn potrudit pa jajce met da ga na spredno spraviš z orginalnimi bremzmami!!pa kr fajn se morš na prej dat!! .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je na zadnjo kolo uspel KMXa spravt ze v prvem poskusu zlo uspesno. na prednjega pa ni slo pa da sm se pretrgal. enostavno ne gre. sm navajen Futurinih bremz, k si s tremi prsti na prednji, pa zgleda da KMXove bremze niso glih po mojem okusu... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ja to je že čist bliz meje!! :)

saj pol sn jo mogo :P :D :D (po zadni bremzi) :)

ja zadna strehca je odrezana-za bolši videz! :P :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!