Skoči na vsebino

Kawasaki KMX 125R


PuBeC

Priporočene objave

alo.jaz mam tui kmx-a letnik 01,je ql motor sicer mam povsem originalnega pa bi ga rad mal predelal :rolleyes: pa prosim vas za nasvete!!!najbolj me zanima predelava izpuha......f forumu sem zasledil da vam ne odgovarja sprednja zavora,to lahko izbolšate z zamenjavo zavornih ploščic!!!!!!jaz sn ji zamenjal in gre motor na prednjo kdaj hočeš!sam res je pa tud da morš met jajce :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sn ji zamenjal in gre motor na prednjo kdaj hočeš!sam res je pa tud da morš met jajce :lol1:

Prepričan sem, da bi bilo manj boleče, če jih ne bi imel.

Pa se ti ne zgodi, da ti sprednja guma zdrsne na asfaltu? Meni se to dogaja celo na ERki, ko hočem izvesti stoppie.

Popravljeno . Popravil Avatar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok take panike pa tut ne rabite delat jaz sedim na sedežu in se čisto malo dvignem! :OK: :OK: :OK:

pa gre na predno!!Z orginalnimi zavorami!!

aja glede izpuha!gianelli!! :yea2: :yea2: :yea2:

evo vam dokaz o prednem kolesu!!res pa da je potrebna VAJA!!Brez tega ni nič!! :OK: :OK: :yea2:

post-4-1092430744.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kupo sn ga pri generalnemu uvozniku za gianelli pri avto triglavu, cena je bla 32.399sit pol sn še pa mel neka popusta tak da je prišlo na okroglih 30.000sit je pa kompletn izpuh denfer+koleno .) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe itak da mam ruško registracijo!! :D :D

pa tu sn malo pred rušami(bistrica ob dravi) :)

sorry za off topic! :topic:

če še hočeš kaj vedet mi piši na pm! :)

lp!dani B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

jaz bi sam vprašal kje bi se dalo dobit carbonske lamele?? :huh: :hmm:

pa kje se to najbol pozna baje da se predvsem na pospešku?? :huh: :naughty: :hmm:

lp!dani

B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi sam vprašal kje bi se dalo dobit  carbonske lamele?? :huh:  :hmm:

pa kje se to najbol pozna baje da se predvsem na pospešku?? :huh:  :naughty:  :hmm:

lp!dani

B)  B)

Ja kake hude razlike ne bos obcutu... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

mogoče že kje piše, zanima me pa kolk ma odblokiran KMX konjskih moči pa če mogoče še kdo ve kolk navora ma

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki se je na veliko govorilo o 24 konjih... ...vsaj na nemskih forumih... ...to je cist original, sam brez restriktorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Men v prometni pise 18kW (= cca. 24 konjev).

Zanc mi je nekje v vukojebini zacela lucka od olja svetit. Ene 30 km do pumpe. Niso mel drudzga kot petrolov sint 2T (za skuterje). A nej to cimprej ven odtocim al ni panike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
post-8360-1123329837_thumb.jpgno moj kmx-125 ma okrog 25-26 konjev, v prometni mi piše 18kW, samo sem filter predelal kot piše na www.kmx-125.de ,pa še izpuh sem predelal tak da ma zdaj močnejši zvok :D no drugače pa tankam not dvotaktol olje za skutere, ni nobenega problema, nikakor pa ne tankajte not sintetičnega olja ker se vam lahko batni obroček zalepi gor na bat in se potem spotere. Pred kratkim sem kupil na motor kovček,tak da je zdaj bolj cestni enduro :D a je že kdo mel probleme s policijo zaradi 18kW v prometni ??? No motor po zadnjem kar gre, po sprednjem pa tudi, samo tu pa tam pa noče nevem zakaj. no moj je letnik 93, no pa še slika: Popravljeno . Popravil MtL-Erik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za skutere, TTS je predragi (3800 sit na petrolu), motul 600 pa še dražji, tak da dokler gre nebom menjaval olja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

na avto netu se prodaja kmx za 130 tisočakov je pa treba zamenjat bat prodajalec pravi da košta to 20 jurjev oziroma na kaj naj bom pazljiv se nakup pokvarjenega motorja sploh splača?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na avto netu se prodaja kmx za 130 tisočakov je pa treba zamenjat bat prodajalec pravi da košta to 20 jurjev oziroma na kaj naj bom pazljiv se nakup pokvarjenega motorja sploh splača?

Bi rad šraufal ali se vozil?

Malo dnarja malo muzike ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!