Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj


.T.

Priporočene objave

tale fantastika je bila malce okrnjena s kilometri pločevine (ki so gušili nas "neokrnjene" narave željne pešce):

ne mi rečt da si pešaču dol..??? no tud mi smo vsakodnevno in to zadnjo polovico julija vsak dan..če si bil dol smo se sigurno srečali..res pa je bila vsak dan kolona vozil dolga do zadra :grim bedaki ko ne vejo kaj je narava :grim

post-5614-1124195808_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale fantastika je bila malce okrnjena s kilometri pločevine (ki so gušili nas "neokrnjene" narave željne pešce):

ne mi rečt da si pešaču dol..??? no tud mi smo vsakodnevno in to zadnjo polovico julija vsak dan..če si bil dol smo se sigurno srečali..res pa je bila vsak dan kolona vozil dolga do zadra :grim  bedaki ko ne vejo kaj je narava :grim

maj in avgust :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no enkrat se že srečamo ni vrag :grim

pa si kaj srečal tega frajerja od 4nožca ko ga je lastnik vsak večer vozil iz Kamenjaka v Premanturo ko je iz bolhe visel kot en pjanček :lol1:

post-5614-1124197402_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeri po službi konkreten test gum. Divjaških 27km po neprometni cesti polni ovinkov. AVTO: Golf III 1.6 103KM

GUME: Bridgestone Potenza E720 195/50/15, tlak 2.4bar spredi 2.4bar zadi

DOLŽINA POTI: 27km

STIL VOŽNJE: s CBR ne gre tolk po ovinkih :naughty:

POVPREČNA PORABA: 16.3L/100km O:-)

REZULTAT: njami, kaj to dela...

P.S. Ima kdo izkušnje s TOYO Proxes T1 :rolleyes: me mika tudi ta guma :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

@Špil, lepe so tiste tvoje...ampak out.... :D

Danes sem užival pod streho moje starke; vreme gnilo, dežja.... gretje na puno, brisalci tudi delajo..... Jupi! In meni je toplo.....in lepo .)

Končno se je avto-mobil izkazal v vsej svoji lepoti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Včerajšnja vožnja na Javor... v idilični zimski pokrajini.... :D

Je Ar hotel videti, kako se 4x4 pelje po snegu... :whistle:

post-53-1133060791_thumb.jpg

post-53-1133060813_thumb.jpg

post-53-1133060835_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okli 10. ure Vrh nad Laškim in skoraj Šentrupert

post-9206-1133207048_thumb.jpg

post-9206-1133207068_thumb.jpg

post-9206-1133207104_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sinočni vtisi

Zbrali smo se Subaru Legacy Turbo 4x4, Wrangler 2,5, BMW 318.

Iz Gornjega Iga proti vrhu Krima smo dali "mal" gasa :naughty: . Cesta je bila lepo zasnežena, na vsaki strani je bilo več kot 1 m mehke snežne ograje.

"Zmagovalci":

1. Mesto Subaru Legacy Turbo 4x4

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

pol dolg nč :kva2: :kva2: :kva2:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

pa še kr nč :kva2: :kva2: :kva2:

.

.

.

.

.

2. Mesto BMW 318

.

.

.

.

.

.

.

.

pa spet dolg nč :kva2: :kva2: :kva2:

.

.

.

.

.

.

.

3. Mesto: Wrangler 2,5

Evo še dve slikici. Brez verig. Med čakanjem na Wranglerja na vrhu Krima pred vojaško postojanko, smo poslikali prvo in drugo uvrščenega, no pol je pa počasi prilezel še Wrangler :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak večer isto, ceste poledenijo, jaz pa vse ovinke počez! ma prvih nekaj jih je še zabavnih pol pa mi že gre malo na K.... počasi, slajdanje v mestnem prometu ko greš iz merkatorja z polnimi vrečkami niti ni taka zabava <_< zdaj mi je že bolj jasno zakaj mečejo te ESP-je in podobne zadeve v avte :hmm:

bo treba enega yugeca za po mestu nabavit zgleda, bemfo pa samo za zajebancijo ko se ti da zajebavat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba enega yugeca za po mestu nabavit zgleda, bemfo pa samo za zajebancijo ko se ti da zajebavat :grim

Ma ne , ne! Pol se ti pa ne bo dal zjutri v službo. Sam zjutraj ful z veseljem vstanem odkar je sneg, ker vem, da me čaka "zajebancija" na poti v službo :OK:

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

če se že z motorji ne mormo vozit se pa z avti :)

danes ena lepa fura do Gradišča pri Gorici,kjer smo si ogledali štart Off Roada,ki se vsako leto odvija tam :OK: štartalo je ca.850 vozil,...no nazaj grede smo se zapeljali še čez italijansko Gorico in potem nazaj proti Gorenjski...na Razdrtem nazaj na staro cesto in hitro mim Postojne na ride :P ...ki so samevale...no ja bil je prečudovit sončen dan,...na trenutke mal vetroven :) najbolj sem bil pa fouš vsem italijanom ,ki so se lepo fjakali z motorji :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ejga ejga, Ventil(ček) :OK: :yea2:

A ste se sam mal igral, ali zares?? :D :hmm:

edit;

Doma pa mamo Zetorja, a-a-a, šiba kot kosilnica, a-a-a....

Madonca, sam ta je velik, proti mojemu... :blush:

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga ejga, Ventil(ček) :OK: :yea2:

A ste se sam mal igral, ali zares?? :D :hmm:

Šlo je dokaj zares, ampak še bolj za "ponos" :) namreč čez to jamico so nekateri pripeljaji uspešno, dokler je držal LED :devil: potem pa nista mogla pomagat niti dva terenca :P

post-1362-1135795968_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res je fajn. Sicer ne prakticiram tega slidanja preveč v mestnem prometu, ampak predvsem pri... hja... dvorani Tabor. Parkirišče je veliko, da se vozit okoli dvorane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Pa da malo obudimo zaspano temo :grim.
 Včerja je bil čludovit dan, pa sem šel malo naokoli potrenirat kako daleč v klance in na kak način pridem :D. Mislim da Falken HS 449 Eurowinter niso ravno nekej oh in sploh, in da sem z 6 let starimi Dunlop winter sport 3D na meji indikatorja bolje vozu :D. Me pa jebe kjer je cesta preveč nagnjena oz. posedena, da gre pol spredaj kar po podnu k je avto tok nizek, zato treba včasih bolj po snegu it kot po kolesnicah :D.

 

http://youtu.be/wWQMvng-7bU

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!