Skoči na vsebino

Honda CBF 600 S


Tuono 007

Priporočene objave

P.S. slovenski uvoznik je (v primerjavi z lansko) že znižal ceno Honde CBF600S ABS za 100 kSIT, kao(?) zaradi prikljičitve Slovenije EU ime neka manjše dajatve.

in kaj to pomeni ? ... kakšna je cena sedaj ?

zanima me za verzijo z in brez ABS-a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zadnjih informacijah (TC Motoshop in AC Honda) naj bi bila cena za Hondo CBF600S ABS 1.799.000 SIT. Prve dobave možne v januarju 2005.

To je ravno 100.000 SIT manj, kot je stal ta model lani.

Glede na lansko ceno je bil v tujini (Avstrija, Nemčija) 200.000 SIT cenejši.

Za tako razliko bi se še splačalo zaj....ti z individualnim "uvozom". Če pa so cene v tujini ostale enake kot lani je tako razlike "samo" še 100.000 SIT in če upošteveš še preostale stroške (prevoz, homologacija itd...) mogoče prišparaš kakšnih 50 jurjev. Za to se pa meni vsekakor ne ljubi zezati z uvozom, ker to razliko dobiš skoraj notri s popustom na opremo v primeru, da kupiš motor pri trgovcu o katerem je tukaj kar nekaj govora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi daš kakšen namig kako oz. kje ti je to uspelo. .)

Sem tudi sam iskal podobno varianto, pa so bili pri nas ti motorji razprodani in nikjer nisem našel kakšnega, ki bi ostal neprodan o sezoni in bi ga bili pripravljeni dati za nižjo ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tudi sam iskal podobno varianto, pa so bili pri nas ti motorji razprodani in nikjer nisem našel kakšnega, ki bi ostal neprodan o sezoni in bi ga bili pripravljeni dati za nižjo ceno.

Morda bo v AS Honda Domžale naprodaj testna CBF za nižjo ceno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, torej sem jaz za mojo v akciji še vedno plačala manj ...  :D

:yea2:

Nata!

Ali si ga vzela z ali brez ABS-a. Kakšen se ti zdi motor jasno, če si jih že letos kaj navozla.

LP

Zoki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda bo v AS Honda Domžale naprodaj testna CBF za nižjo ceno...

Zdravo, verjetno si mislil na tole:

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornakolesa/oglas.asp?id=20754

Hja, kaj pa vem? Glede na to, da ima za sabo skoraj 20.000 testnih(!) kilometrov se mi cena niti ne zdi pretirano ugodna. Ali se pač motim?

Verjamem pa, da imajo še nekaj "rezerve".

Se bom vseeno oglasil pri njih, čeprav me bolj mika z poloklepom.

Hvala za namig.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda bo v AS Honda Domžale naprodaj testna CBF za nižjo ceno...

Sanjal so ceno okl 1,5 mio.....sam .... :? :? :? :? ....za ta denar jo naj kar imajo....drgač pa......ko voli nek izvoli!!!!!

BTW....bem kaj sem jest z njo delu....pa kaj je delu....khmmmmmm....nam našteval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1,5 mil ... :blink:

to ne more biti - da za testno prosijo tak dnar ? ... če sem pa jaz za mojo dla tolko ... :?

@Zoki5 - mam verzijo brez ABS-a in brez oklepa (naked)... :) ... z motorčkom sem pa več kot zadovoljna ... vzela sem ga na začetku sezone in sem jih že kar nekaj navozila ... :) ... kaj naj rečem - je ta prava stvar za "tip motorista", kot sem jaz ... :) ... edino s čimer nisem bla zadovoljna je bil mehanik in servis - kar pa sem tudi že menjala ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super!

Srečno vožnjo in obilo kilometrov v novi motoristični sezoni.

Tudi sam sem zelo zadovoljen z motorjem, vendar me je že imelo, da bi ga prodal, saj me je močno srbela ročka z gasom. Imel sem namen kupiti kakšnega BMWja GSa, pa ni bilo preveč povpraševanja po motorju tako, da bom ostal kar na njem.

LP

Zoki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

no ja uceri bla v Ad domžale honda in mi je striček pokazal ta motor,hm kaj naj recem ne vem odločala sm se med hornetko 600 in cbr 600f no ja zdej pa je se tale motorčk umes prsu...Tko da prva dobra lastnost mi je bla nastavljiv sedez,ker sm bl mejhna je to kull,sam ne vem zanimajo me lastne izkušnje voznikov,kok kej tale stvarca dela pr visokih obratih,kak je kej navor,da motor glih ne spi če ga hočš mal natišat ipd,kako kej dela pr nizkih obratih ipd...No ja mal se razpiste ce se vm da .) :)

Lp tejcy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tejcy:

Glede na tvoje izkušnje z motornimi kolesi, ti priporočam nakup tega motorja z masko ali brez. Kot si že sama napisala je zelo nizek, posebno dober se mi zdi motor, ki ima dovolj moči v celem območju vrtljajev, moč pa razvija dovolj "nežno", da ga lahko ukrotijo tudi manj izkušeni motoristi. Možnost imaš tudi nakup z ABS zavornim sistemom, ki tudi zadovoljivo opravlja svojo nalogo in ni neumna naložba. Vzmetenje je zadovoljivo in dobro služi "paketu" (moč, okvir, namen,...), ki ti ga ponuja motor. Sam sem prizkusil model brez maske, imel pa je dodaten, originalni vizir. Motor je potegnil preko 200km/h, kar je povsem dovolj. Za nabiranje izkušenj, je odličen motor, ki ga z lahkoto prodaš, v primeru, da ti postane premalo.

lp

post-570-1110143599_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem enakega mnenja kot bladzo, motor je zelo lahkoten za vožnjo in dobro vodljiv, deluje kot nekakšen moped. Sam sem vozil naked model z original šipco z ABS-om, testni model in je kar zanimiv motorček, sploh ABS je zelo dobra zadeva. Števec se je pa pr 200km/h ustavil....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem enakega mnenja kot bladzo, motor je zelo lahkoten za vožnjo in dobro vodljiv, deluje kot nekakšen moped. Sam sem vozil naked model z original šipco z ABS-om, testni model in je kar zanimiv motorček, sploh ABS je zelo dobra zadeva. Števec se je pa pr 200km/h ustavil....

LP

emm hvala za komentarje :D

LP

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črn je kr luštn...

motor4.jpg

...a ma ta konjiček kaj nastavljivo vzmetenje? spredaj/zadaj?

Popravljeno . Popravil gregas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

evo še jst oglašam...

se strinjam s tistim, kar je napisal bladzo.

imam cbf600 naked, z absom in sem po dobrih 3000km ZELO zadovoljna :wub: :OK: :wub: :OK: :wub: :OK:

abs deluje SUPER (kljub poslušanju raznih jamranj, da abs na motorju ni fajn imet), motor dobro vodljiv, original šipca neverjetno učinkovita za zr.upor (kupila po prevoženih 1600km; zelo ugodno na honda AS domzale v trzinu!)

udobna tudi v dvoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še jst oglašam...

se strinjam s tistim, kar je napisal bladzo.

imam cbf600 naked, z absom in sem po dobrih 3000km ZELO zadovoljna  :wub: :OK:  :wub:  :OK:  :wub: :OK:

abs deluje SUPER (kljub poslušanju raznih jamranj, da abs na motorju ni fajn imet), motor dobro vodljiv, original šipca neverjetno učinkovita za zr.upor (kupila po prevoženih 1600km; zelo ugodno na honda AS domzale v trzinu!)

udobna tudi v dvoje.

Jst sm mesec nazaj kupu CBF 600S črne barve, pa lahko povem, da sem ZEELOOOO zadovoljen. Pa tudi to se strinjam, da se v dvoje SUPER pelje :yea2: :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lohk kdo kej več pove, kako tale ABS deluje, oz za kaj naj bi ga sploh rabu? A je to sam za mokro podlago al se na suhi sploh pozna da je ABS? Jz sm namreč vozu hornetko, ko sm šu mal testirat, pa mislm da ni mel ABS-a gor, pa so ble bremze kul. Mogoče še preveč dobr prjele :devil: Pa me zanima, kak je met ABS na motorju... Pa če kdo ve, če u AS domžale še posojajo hondice za kako furico? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lohk kdo kej več pove, kako tale ABS deluje, oz za kaj naj bi ga sploh rabu? A je to sam za mokro podlago al se na suhi sploh pozna da je ABS? Jz sm namreč vozu hornetko, ko sm šu mal testirat, pa mislm da ni mel ABS-a gor, pa so ble bremze kul. Mogoče še preveč dobr prjele  :devil: Pa me zanima, kak je met ABS na motorju... Pa če kdo ve, če u AS domžale še posojajo hondice za kako furico?  :fredy:

Na suhi cesti večinoma pravjo da je skor slabs k navadne brezme. V hondi pa zagotavljajo da bodo od letnika mislm da 2007 vse honde mele ABS.

Trenutno pa ne oddajajo nubene hondice, kar se pa mogoce spremeni je reku stricek k smo bli tm februarja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol ti ABS bolj mal pomaga :naughty: A so vse hondice razbil, kot pr ducatiju vse monstre... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol ti ABS bolj mal pomaga  :naughty:  A so vse hondice razbil, kot pr ducatiju vse monstre...  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Ne sam mislm da so uno hornetko prodal..Ej ne vem zdej je sezona zdej je treba za prasat ce se kej da, k februarja se ni bla, pa mel so vecino motorjev tm prodanih <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
evo še jst oglašam...

se strinjam s tistim, kar je napisal bladzo.

imam cbf600 naked, z absom in sem po dobrih 3000km ZELO zadovoljna  :wub: :OK:  :wub:  :OK:  :wub: :OK:

abs deluje SUPER (kljub poslušanju raznih jamranj, da abs na motorju ni fajn imet), motor dobro vodljiv, original šipca neverjetno učinkovita za zr.upor (kupila po prevoženih 1600km; zelo ugodno na honda AS domzale v trzinu!)

udobna tudi v dvoje.

ves kaj me zanima emm tale tvoja šipca emm k pr 140 km/h na uro brez šipce je tema ane mislm full piha cist prevec in je tak upor da glava peče,vsaj jaz k sm se furala kot sovoznica na hornetki je blo full upora... pa me zanima s šipco novo original k je visja kok se pol kej lazi pele pr visjih hitrosti npr 180km/h tok najbrz gre tale motorck an :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!