Skoči na vsebino

KAM IZGINE OBJAVA?


Priporočene objave

Samo na forumu nočemo.......debat o dejanjih moderatorjev.

Pošteno povedano.

Vendar, ob dokaj smeli predpostavki, da za moderatorsko tipkovnico ne ždi edini in nezmotljivi On osebno, bi utegnila biti kaka (konstruktivna) pripomba oz. debata celo dobrodošla.

Se mi zdi. Lahko ga pa spet prav na debelo kronam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat, zopet si dokazal, da nimaš pojma o demokraciji. Če je za tebe demokracija to, da lahko vsakdo oglašuje komercialne zadeve na forumu, ki ga mora nekdo plačevati iz lastnega žepa, da je forum sploh lahko na internetu, potem si še bolj zmeden kot sem mislil.

:xx: čist brez besed sm ... ti ocenjuješ kdo kaj ve in kdo je zmeden in kdo ne .. lahko si kar čš administrator ali bilo kaj okarakterizirat človeka kot ti počneš je daleč pod nivojem..

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vendar, ob dokaj smeli predpostavki, da za moderatorsko tipkovnico ne ždi edini in nezmotljivi On osebno, bi utegnila biti kaka (konstruktivna) pripomba oz. debata celo dobrodošla.

Konstruktivna kritika je eno in je vedno dobrodošla, da pa nas nekdo obsoja, da smo nedemokratični, ker ne dovolimo brezpotrebnega nabijanja in svinjanja po temah, da ne omenim komercialnega oglaševanja, je pa izven vseh mej razumevanja besede "demokracija", ki jo nekateri tako zelo radi omenjajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja očitno res ne razumem, najbolš da se kr forum ukine, pa bo gmh :unsure:

Si morda pomislila, da je bila tvoja objava umaknjena, ker si z njeno objavo kršila avtorske pravice, ker si jo brez dovoljenja uporabila oziroma UKRADLA z 24ur.com. Bi bilo morda bolje, da si zaslužiš kazensko ovadbo in obisk odvetnikov. Me zanima, kako bi se potem sklicevala na "demokracijo".

Parni valjak in njegovi promotorji pa imajo dovolj denarja, da si lahko privoščijo reklamo. Obstaja pa tudi možnost, da sama plačaš prisotnost njihove reklamne pasice na motosvetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:xx:  čist brez besed sm ... ti ocenjuješ kdo kaj ve in kdo je zmeden in kdo ne .. lahko si kar čš administrator ali bilo kaj okarakterizirat človeka kot ti počneš je daleč pod nivojem..

:cry:

Glej ga šmenta, ko jaz nekaj trdim pa v jok in na drevo. Ko pa se ti dereš naokoli, da smo nedemokratični je pa to sveta resnica.

A, brez besed si ostal, ko ti nekdo reče da ne razumeš besede demokracija. Še enkrat ti povem popolnoma isto, da nimaš pojma kaj pomeni niti ne razumeš besede demokracija.

P.S.

Še vedno ne vem, kdaj lahko pridem prekopat tvoje dvorišče ali ti nanj navozit hlevskega gnoja. Seveda pod izgovorom, da je to demokracija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sesploh nism sklicevala na demokracijo!! In sploh me NI zanimal kam je zginu post iz 24. ur ampak samo zakaj je zginu parni valjak siddarta pa ne. Aha pol po tvojem Siddarta nima dost keša, pa rab še dodatno reklamo, za Cd, pa DVD, pa za nov dokumentarc, pa koncert.......

ah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sesploh nism sklicevala na demokracijo!! In sploh me NI zanimal kam je zginu post iz 24. ur ampak samo zakaj je zginu parni valjak siddarta pa ne. Aha pol po tvojem Siddarta nima dost keša, pa rab še dodatno reklamo, za Cd, pa DVD, pa za nov dokumentarc, pa koncert.......

ah...

Da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sesploh nism sklicevala na demokracijo!! In sploh me NI zanimal kam je zginu post iz 24. ur ampak samo zakaj je zginu parni valjak siddarta pa ne. Aha pol po tvojem Siddarta nima dost keša, pa rab še dodatno reklamo, za Cd, pa DVD, pa za nov dokumentarc, pa koncert.......

ah...

Administrator in lastnik strežnika lahko vendarle po svoji odločitvi/presoji pusti tiste objave, katere so mu všeč. Kot bi recimo na ta način potihem sponzoriral Siddartho, Parnega valjka pa pač ne ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.

Še vedno ne vem, kdaj lahko pridem prekopat tvoje dvorišče ali ti nanj navozit hlevskega gnoja. Seveda pod izgovorom, da je to demokracija.

Še vedno ti ni jasno ... če bi dal dvorišče v javno uporabo ... bi morau marsikaj požreti ... ne pa takoj enga prefukat na mrtvo če se čisto ne drži pravil, čeprav je to tvoja pravica.

To je tko kot da prišel na prvi trenig boksa, pa če ne poznaš čisto vseh pravil te pa to amatersko veseli..vprašaš mogoče kakšno neumnost ... pol te pa vsi stari mački napadeljo, češ kok si neumen ti pokažejo kako je če si v TKO itd ...

zok in noise sta poštemo povedala brez da bi koga žalila..kap dol :notworthy: ... zdaj se pa res ne mislim več o tem pogovarjat ..

priznam da imate prav, ( pa ne ti codeine ) nekatere moje reakcije niso bile prave ... ubite me .. al pa zbrište ...

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno ti ni jasno ... če bi dal dvorišče v javno uporabo ... bi morau marsikaj požreti ... ne pa takoj enga prefukat na mrtvo če se čisto ne drži pravil, čeprav je to tvoja pravica.

To je tko kot da prišel na prvi trenig boksa, pa če ne poznaš čisto vseh pravil te pa to amatersko veseli..vprašaš mogoče kakšno neumnost ... pol te pa vsi stari mački napadeljo, češ kok si neumen ti pokažejo kako je če si v TKO itd ...

zok in noise sta poštemo povedala brez da bi koga žalila..kap dol  :notworthy: ... zdaj se pa res ne mislim več o tem pogovarjat ..

priznam da imate prav, ( pa ne ti codeine ) nekatere moje reakcije niso bile prave ... ubite me .. al pa zbrište ... 

:ph34r:

Nikjer ne piše, da je bil motosvet dan v javno uporabo. Motosvet je privatna stran na kateri lahko sodeluje vsakdo pod pogoji, ki si jih sprejel, ko si se prijavil.

Z zmerjanjem, da smo nedomokratični si pričel sam, nakar si začel graditi svoje trditve na besedi demokracija. Dejstvo je, da je tvoja razlaga demokracije: "Da ti je vse dovoljeno". Zato je prišla trditev, da nimaš pojma kaj pomeni demokracija. Preberi si nazaj svoje objave in videl boš, da so te bila polna usta besede demokracija na osnovi katere bi morali tebi dovoliti, da počneš kar ti je ljubo.

Da gremo v skrajnosti. Po tvoji razlagi tudi Osama prakticira demokracijo, ker pač izraža svojo voljo s terorizmom. Tudi teroristi v ruski šoli so samo izvajali demokracijo oz. pravico do svobode druženja in izražanja menja.

Razlaganje demokracija ni tako enostavno in na to sem te tudi opozoril s tem, ko sem ti napisal, da ti pomen ni jasen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tudi iz lokala te lahko pospremijo varnostniki, če se ne držiš pravil, ki si jih sprejel ob vstopu.... Dvorišče je pa tudi vedno zasebna stvar, tudi, če ga odpreš za goste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino, zdej vsaj vem kdo je največji revež v tej deželi, se bom javla za sponzorja, da nebodo mel prazne dvorane.

zakaj sponzorstvo povezuješ z revščino? Je recimo ekipa BMW pri formuli revna, da imajo sponzorja z imenom HP? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj sponzorstvo povezuješ z revščino? Je recimo ekipa BMW pri formuli revna, da imajo sponzorja z imenom HP? :)

Ne sej nism tko misnla kot revščina, ampak kot, da so taki "reveži" da majo prazne dvorane, pa slab promet .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej nism tko misnla kot revščina, ampak kot, da so taki "reveži" da majo prazne dvorane, pa slab promet .....

gre za prostovoljno odločitev tistega, ki nekaj sponzorira... vsak lahko sponzorira, s svojimi sredstvi seveda, kogar želi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni važn,... sam pač ni fer, reklama je reklama, pa nej bojo vse gor al pa nobena..

Ja ja na tem k... svetu itk ni nič fer pa kaj čmo.... zrd tega nebom skočila čez oken

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni važn,... sam pač ni fer, reklama je reklama, pa nej bojo vse gor al pa nobena..

Ja ja na tem k... svetu itk ni nič fer pa kaj čmo.... zrd tega nebom skočila čez oken

teoretično vprašanje: A ti v svoji sobi nalimaš na steno vse plakate, al samo tiste, ki so ti všeč? :D

in zakaj ne bi to bilo fer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubite me .. al pa zbrište ...

Nikogar ne bomo ne ubili ne izbrisali, izbrisali bomo samo objave, za katere menimo, da ne spadajo na naš forum.

Pa konec debate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A časopis delo objav samo en člank k mu je všeč, osmrtnic in nesreč, pa terorizma pa ne?

Tako je. Oziroma ravno "obratno". Osmrtnice jim prinašajo denar. Nesreče jim prinašajo denar. Terorizem jim prinaša denar. Članek o gojenju robidnic jim ne prinaša denarja, zato ga ne objavijo.

Če ima še kdo kakšno pripombo, mu je na voljo moj predal zasebnih sporočil. Tole temo pa za nekaj časa zaklepam, da se malo ohladijo glave.

Še zadnjič: o tem, katere objave izbrišemo iz obličja foruma, ne bomo debatirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!