Skoči na vsebino

Suzuki B KING


miki

Priporočene objave

Vprašanje: Zanima me kako je serijsko nastavljeno vzmetenje, oz kako si ga je najbolje nastaviti. Verjetno ni enako če si težek 70Kg ali 110 Kg? Ali je boljše da ga za normalno vožnjo pustim kar tako kot je?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: Zanima me kako je serijsko nastavljeno vzmetenje, oz kako si ga je najbolje nastaviti. Verjetno ni enako če si težek 70Kg ali 110 Kg? Ali je boljše da ga za normalno vožnjo pustim kar tako kot je?

lp

Moje mnenje je, da za normalno vožnjo je tovarniška nastavitev vredu, ker se pa sam rad zapeljem tudi malo bolj športno pa tudi mene zanimajo nastavitve vzmetenja; zaenkrat še nisem nič spreminjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je, da za normalno vožnjo je tovarniška nastavitev vredu, ker se pa sam rad zapeljem tudi malo bolj športno pa tudi mene zanimajo nastavitve vzmetenja; zaenkrat še nisem nič spreminjal.

Jaz sem na temle linku našel tole spodaj. Ne piše, za koga so predvidene, ampak za osnovno izhodišče bo.

SUGGESTED SUSPENSION SETTINGS

FRONT

Springpreload: 3 lines showing; Rebound damping: 8 clicks out from fullstiff; Compression damping: 8 clicks out from full stiff; Ride height:set top of fork tubes flush with triple clamp

REAR

Springpreload: 15mm thread showing; Rebound damping: 2 turns out from fullstiff; Compression damping: 1.75 turns out from full stiff

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri tem in še preden dežurna metla začne noret, predlagam da bi temo o srečanju prestavili drugam.

Za hec sem na Facebooku ustvaril skupino B.K.O.Z. (B-King OwnerZ :whistle:), pa se lahko poskusimo tam zmenit, da ne bomo tukaj smetili.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Košarka je bla, pa se mi je mudilo.

Hvala, ampak najlepšo mam doma.

Je notri en nek čuden zvit ključ, mislim, da je to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Košarka je bla, pa se mi je mudilo.

Hvala, ampak najlepšo mam doma.

Je notri en nek čuden zvit ključ, mislim, da je to to.

Ja to je to - ključ za nastavitev vzmetenja od zadaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš kaj spreminjal nastavitve povej kaj in kako si nastavil, oziroma povej kaj več, morda poleg mene zanima še koga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je, da za normalno vožnjo je tovarniška nastavitev vredu, ker se pa sam rad zapeljem tudi malo bolj športno pa tudi mene zanimajo nastavitve vzmetenja; zaenkrat še nisem nič spreminjal.

worship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi to je bila opcija..pa je njihov mehanik pol nekej gruntal da neka plastika nekje preskoči..

u glavnem..še vseen je šel tistih 255 po števcu in takoj po tem na polno po bremzi in se ni nič čudnega dogajalo..samo na mestu se je slišal če si ga zabremzal in stisnu dol..

Ali ste rešili pokanje, meni se je pojavilo sedaj po prevoženih 5000km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2008 se je prodajal že z ABS-om. Najdeš pa na Mobile de.

Tudi letnik 2007 se je že prodajal z ABS sistemom, toda ne pri nas. Če pogledate na www.moto.it boste videli da so se v Italiji prodajali motorji letnik 2007 z ABS-om

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi letnik 2007 se je že prodajal z ABS sistemom, toda ne pri nas. Če pogledate na www.moto.it boste videli da so se v Italiji prodajali motorji letnik 2007 z ABS-om

Avgusta 2007 se je uradno pričela prodaja BKinga, lansirali so nekaj komadov na tržišče - bolj za novinarje in testiranje.

  • Ni mi všeč 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avgusta 2007 se je uradno pričela prodaja BKinga, lansirali so nekaj komadov na tržišče - bolj za novinarje in testiranje.

To da se je prodaja pričela Avgusta 2007 se strinjam s teboj. To da se je prodaja v letu 2007 vršila samo za novinarje in testiranje pa absolutno ne....

Poglej pripeto sliko ...(samo danes ko sm naključno pogledal jih je bilo toliko z takim letnikom...)

post-16518-125371427819_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Bortu81
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da se je prodaja pričela Avgusta 2007 se strinjam s teboj. To da se je prodaja v letu 2007 vršila samo za novinarje in testiranje pa absolutno ne....

Poglej pripeto sliko ...(samo danes ko sm naključno pogledal jih je bilo toliko z takim letnikom..wink.gif

Nisem rekel samo za njih, ampak de še ni bil na polno lansiran.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni lastniki B-Kinga!

Ker se že dolgo ni nihče oglasil, bom jaz malo načel debato okoli gum. Prevozil sem 5500 km in potreben bo servis, ob servisu pa bo potrebno zamenjati tudi gume. Danes sem dobil naročene gume (Q RR, GP racer se ni dalo dobit), ki jih bo potrebno ob servisu tudi zamenjat, se pravi še 500 km. Nihče pa ni še nič napisal, kakšna je dejanska razlika med originalno dimenzijo in 190/55-17, katere sem nabavil. Po prebranem na forumih naj bi bila vožnja skozi ovinke lahkotnejša in hitrejša, kar je tudi logično, vendar povejte tudi vi, ki ste dali to dimenzijo, kakšne imate izkušnje.

Koliko km ste napravili z originalno gumo in koliko se da naredit s Q RR?

Ko bom zamenjal, tudi sam kaj napišem.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da še sam malo posmetim, čeprav se to ob vestnosti metle niti ne da.

Čaka me servis na 6000 km. Nekaj vas ga je gotovo že delalo, pa me zanima kje in za koliko denarja. Jaz sicer z mariborskim Motorjetom nimam težav in bi ga peljal kar tja, če bi mi čas dopuščal. Tako pa sem omejen na Ljubljansko regijo, kjer pa neke izbire ravno nimam. Koga mi priporočate?

Vem, da olje pa filter zna zamenjati vsak, ampak mene bolj zanima, kako to naredi. King je prelep, da bi mi ga nekdo nevestno posvinjal ali pa, bognedaj, popraskal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da še sam malo posmetim, čeprav se to ob vestnosti metle niti ne da.

Čaka me servis na 6000 km. Nekaj vas ga je gotovo že delalo, pa me zanima kje in za koliko denarja. Jaz sicer z mariborskim Motorjetom nimam težav in bi ga peljal kar tja, če bi mi čas dopuščal. Tako pa sem omejen na Ljubljansko regijo, kjer pa neke izbire ravno nimam. Koga mi priporočate?

Vem, da olje pa filter zna zamenjati vsak, ampak mene bolj zanima, kako to naredi. King je prelep, da bi mi ga nekdo nevestno posvinjal ali pa, bognedaj, popraskal.

glede na to da rabiš štempelj zaradi garancije je nujno da pelješ k pooblaščenemu serviserju..

panigaz ti ne bo nič posvinjal in dobro naredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da še sam malo posmetim, čeprav se to ob vestnosti metle niti ne da.

Čaka me servis na 6000 km. Nekaj vas ga je gotovo že delalo, pa me zanima kje in za koliko denarja. Jaz sicer z mariborskim Motorjetom nimam težav in bi ga peljal kar tja, če bi mi čas dopuščal. Tako pa sem omejen na Ljubljansko regijo, kjer pa neke izbire ravno nimam. Koga mi priporočate?

Vem, da olje pa filter zna zamenjati vsak, ampak mene bolj zanima, kako to naredi. King je prelep, da bi mi ga nekdo nevestno posvinjal ali pa, bognedaj, popraskal.

Na 6000km je potrebno menjati le olje, tako kot ti je pa že biker77 povedal, potrebuješ štempelj. Meni ga servisirajo v Žužemberku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na 6000km je potrebno menjati le olje, tako kot ti je pa že biker77 povedal, potrebuješ štempelj. Meni ga servisirajo v Žužemberku.

in seveda filter..razen če je težko dat tistih 15 evrov..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in seveda filter..razen če je težko dat tistih 15 evrov..

Ne gre za 15 evrov, ampak ni potrebe menjat filter. Menja se pri prvem servisu na 1000 km in potem na šele na 18000 km. Tako piše v diagramu vzdrževanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!