Skoči na vsebino

Suzuki B KING


miki

Priporočene objave

Zdaj sem končno našel uporabno slikco b-kinga 2010 v Suzuki barvi.

Glede na to da, bi morali že v začetku ponuditi to barvo in se jim še uradne b-king strani ne da posodobiti z novo barvno shemo, ni čudno da jim prodaja peša. :whistle:

Še vir, če kdo zna kaj japonsko. :D

post-532-125571128188_thumb.jpg

post-532-12557112905_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil simonsi
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno mi je potem lepše pri srcu,ko mu spomladi nalijem not "lepo" novo olje....

Daj me.nas razsvetli kako škodo lahko naredi "usrano" olje,ko ždi v mašini?

Pouči me-nas :worship:

No, enim je pač raje lepše pri srcu pred zimo, ko vedo, da v mašini ni stare svinjarije ...

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni vsi B-kingovci in uni z ostalimi ... Kripami ... joke :)))

Naprošam vas za majčkeno pomoč. Dne 09 Julija 2009 je uporabnik Lucky na tem forumu, pod zaporedno številko objave 245, objavil link do Servis Manuala za motor B-kinga.

Danes sem se odločil da bi ga pobral dol, ker ga pač potrebujem in na mojo žalost link ne deluje več.

Zato vas naprošam če ima kdo od vas tukaj ta Servis Manual od B-kinga (velikost cca 40 mb) v .pdf obliki naj me kontaktira. Še bolje pa bi bilo če mogoče kdo ve za stran kjer bi ga lahko dobil...

Hvala vsem !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi B-kingovci in uni z ostalimi ... Kripami ... joke :)))

Naprošam vas za majčkeno pomoč. Dne 09 Julija 2009 je uporabnik Lucky na tem forumu, pod zaporedno številko objave 245, objavil link do Servis Manuala za motor B-kinga.

Danes sem se odločil da bi ga pobral dol, ker ga pač potrebujem in na mojo žalost link ne deluje več.

Zato vas naprošam če ima kdo od vas tukaj ta Servis Manual od B-kinga (velikost cca 40 mb) v .pdf obliki naj me kontaktira. Še bolje pa bi bilo če mogoče kdo ve za stran kjer bi ga lahko dobil...

Hvala vsem !!

Pošlji mi svoj mail na PM pa ti ga pošljem (z linkom na moj ftp).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tale Italijanska ZARD-ova"predelava" je pa :worship:

Prodaja se pod imenom "Hyaku" lahko pa se kupi kit (lonec,nosilec tablice,led smerokazov,pokrova sedeža in nekatere plastike v mat črni barvi)

post-18324-12625619992_thumb.jpg

post-18324-126256202137_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že omenjeni B-king je postal "jubilejni suzuki ob stoletnici" tisto,ki jih pa že imate pa lahko kupite samo kit :naughty:

post-18324-126323149266_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa slučajno izpuh zamenjaš za drugega, lahko pa strarega uporabiš za pokanje na Veliko noč, tako velik je :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

test je vsekakor zanimiv, pa vendar bi bila bolj na mestu primerjava B-kinga z K1300R.

K1300R je naked, tako kot B-king, med tem ko je K1300S sport-tourer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ste "našli" že kakšno pametno tank torbo? Če ste, prilepite kakšno fotko.

Jest mam tole Joe Rocket Manta. Paše kot ulita, je pa precej majhna. Za denarnico, telefon in rokavice. Z malo truda bi tudi dežnega najbrž noter spravil.

post-131-126824946892_thumb.jpg

Obstaja še večja varianta Joe Rocket Manta XL, ki tudi paše na Kinga.

post-131-126824947705_thumb.jpg

En američan je celo video posnel na to temo.

A ja, še to. Naročil sem jo iz ZDA.

Popravljeno . Popravil Lucky
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja, sem se zacelo, samo koenig se pa ne bo mad.gif

Glavno da si ostal v enem kosu. A ti je kdo vzel prednost?

Kako se obnese torba za na zadnji zic?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2400€

Ja z desnega priključka ceste je zavijala levo + bil je karavan. Se nardi

Torbica je zakon sploh če hočeš malo na more. Kupo sem jo v Louisu za 60 ojrov. Samo pase sem malo predelal, tako, da moraš snet sedež da lahko torbo odpneš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi lastniki b kingov!

Imam eno prošnjo za vas. Prosim če mi lahko kdo od vas pošlje fotografije svojega motocikla, in sicer predela ob zadnjem aksu. Torej v mislih imam pogled od zadaj, guma (pozicija gume glede na zadnji blatnik), pogled na aks ob zavornem disku, ter pogled na aks ob verigi. Verjeten se sprašujete zakaj bom tole sploh rabu. Potrebujem zato, ker sem ravnokar menjal zadnjo gumo, in po ponovnem sestavljanju, imam občutek da je zadnje platišče pomaknjeno nekoliko v levo stran, stran z verigo (gledano iz zadnjega konca).

Vse ki boste tako dobri, vas prosim da mi slike posljete na naslov suzuki.bk@gmail.com.

Hvala in srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!