Skoči na vsebino

Suzuki B KING


miki

Priporočene objave

Vsake oči imajo svojega malarja...

Drgač pa res, pišuka, tank je pa čist premejhn, vsaj 5 litrov več bi moru imet.

zakaj? pa saj to ni potovalen motor pač tankaš vsakih 200 km pa je .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmnja, razmišljam da ga ne bi smel kej dost tišat za prevožinih 200 km.

Kolikšno ima kej Busa porabo, kdo lahko pove? ker sta podobna agregata pa to..

Zato, ker me zelo mika, da bi ga kupil. Vendar ne bi bil najbolj primeren zame, k zdej ima moj bandit 19 litrov, pa mi je mal majhen tank. Ko gremo na skupno "kilometražno " turo, morm ponavad js največ tankat. Poleg tega pa je B-king motor velikih dimenzij, zihr so imeli konstruktorji še nekaj "placa" za kak liter.

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Evo, prvi vtisi in vožnje za novinarje:

http://www.moto-station.com/article2928-su...chez-vous-.html

Tehnika:

Fiche technique

Moteur : 4 cylindres en ligne, 4 temps, 1 340 cm3, alésage 81 mm x course 65 mm, refroidi par eau, 2 ACT et 4 soupapes/cyl., injection électronique, 6 vitesses, embrayage multidisque en bain d'huile avec système anti-drible, transmission par chaîne

Version full power : puissance 183,6 ch. (135 kW) à environ 9 500 tr/min, couple 14,9 mkg (régime NC)

Version française : puissance 106 ch., couple NC

Partie cycle : cadre périmétrique et bras oscillant alu, fourche inversée réglable en précontrainte, détente et compression, mono-amortisseur AR réglable en précontrainte, détente et compression, freins AV 2 disques diam. 310 mm / étriers 4 pistons - AR disque diam. 260 mm / étrier 1 piston, pneus AV 120/70 x 17 - AR 200/50 x 17

Gabarit : empattement 1 525 mm, chasse 107 mm / angle 25,5°, hauteur de selle 805 mm, réservoir 16,5 litres, poids à sec usine 235 kg

Performances : NM

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, prvi vtisi in vožnje za novinarje...

A to je to? :zzz: Človek bi po vsem tem rompompomu pričakoval vsaj ornk žvau, kot je bilo napovedano, visoko nad zmogljivostmi današnjih superšportnikov in nasploh močno nabildan in predimenzioniran moped. Tole je pa že vse videno in preseženo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hola!

najbolj impozanten motor od vseh, na katerih sem do sedaj sedel... če bi smel bi šel prec en krog, vhod na pisto je bil le 10 metrov stran, na drugi strani boksa... to moraš videt da verjameš - če si bom kdaj zaželel nakeda zdej vem kje začet iskat :)

post-163-1190130027_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je drugače zelo všeč, samo ti rori zadaj so pa res brezveze.

Popravljeno . Popravil Robertos664
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ tomas: turbo luknja je odvisna od velikosti,pritiska in nastavljenosti turbine.vecja kot je turbina,z manj pritiska lahko vozis,manj (oz.ni) "luknje".

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

ravno nasprotno. Večja kot je turbina več izpušnih plinov je potrebnih da turbino zaženejo in posledično je turbo luknja večja.

Kompresor žene jermen, turbino pa izpušni plini. Kompresor nima "luknje" vendar ne ponuja takšnega boosta kot turbina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

najbolj impozanten motor od vseh, na katerih sem do sedaj sedel... če bi smel bi šel prec en krog, vhod na pisto je bil le 10 metrov stran, na drugi strani boksa... to moraš videt da verjameš - če si bom kdaj zaželel nakeda zdej vem kje začet iskat :)

post-163-1190130027_thumb.jpg

Če si bom kdaj zaželel take snežno bele nikepatike, zdaj vem, na koga se obrniti. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si bom kdaj zaželel take snežno bele nikepatike, zdaj vem, na koga se obrniti. :)

hehehe, good one... namig: ko so nove, so vse take...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je sploh že kdo kda jkje od vas prisotnih...vozil to mrcino..sam sem namreč u iber pristaš naked-ov tko da me zanimajo kakšni so kej vtisi? a l je prehudo?

Men je najlepšejši..ja prow s temi rori uzad je zakon :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je sploh že kdo kda jkje od vas prisotnih...vozil to mrcino..sam sem namreč u iber pristaš naked-ov tko da me zanimajo kakšni so kej vtisi? a l je prehudo?

Men je najlepšejši..ja prow s temi rori uzad je zakon :P

tudi meni se dopade dizajn in rori,

samo nevem čemu toliko konjev na nakedu,

sam se pri vožnji 130 km/h komaj držim še na motorju,

pri mojih 95 kilah.(veter)

Če ga bo vozil kak picek, ga bomo iskali za rori :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benzina v tanku bo za parkrat na kavo,pol bo treba že črpalko izkat PRAVI cafe raiser !!!!!!!!!!!!!!
...

Drgač pa res, pišuka, tank je pa čist premejhn, vsaj 5 litrov več bi moru imet.

zgolj v vednost in ravnanje: v zadnjem Motorradu (št.20, 14.9.2007, str. 40) je objavljen Top-Test (nekako Zelopodroben-Test) tega motorčka, na standardni meritvi porabe - vožnji izven naselja (Landstrasse) - so izmerili porabo 5,0 l/100 km, kar pomeni da z enim tankom prevozi 330 km...

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgolj v vednost in ravnanje: v zadnjem Motorradu (št.20, 14.9.2007, str. 40) je objavljen Top-Test (nekako Zelopodroben-Test) tega motorčka, na standardni meritvi porabe - vožnji izven naselja (Landstrasse) - so izmerili porabo 5,0 l/100 km, kar pomeni da z enim tankom prevozi 330 km...

Kdor se misli s takim mopedom ves čas max 90kmh vozit, naj gre rajši v penzijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga bo vozil kak picek, ga bomo iskali za rori :whistle:

meni bo pa to glih prav motor - po moči in gabaridih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
že kdo vidu kako rešitev za pritrditev prtljage?

Vidu ne, sem pa zasledil nekaj od Motech-a za Burger Kinga. Malo po mailaj pa ti bodo sigurno kaj poslali, če jim je v interesu da kaj prodajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor se misli s takim mopedom ves čas max 90kmh vozit, naj gre rajši v penzijo.

Hola!

sorry, mislim da nisi razumel situacije... sej nč hudga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

no nova pridobitev( ampak ne moja :unsure: )

samo za prave dedce je ta motor :naughty: :naughty: :naughty:

post-16508-1207219836_thumb.jpg

post-16508-1207219862_thumb.jpg

post-16508-1207219876_thumb.jpg

post-16508-1207219944_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne vem meni osebno je grd - če bi ga hotu met - banke dajo kredit tako da ni problema...sem ga videl pri elisi.. in je za pokozlat neestetski... škoda da mu niso torpedo dali zadaj hahaha :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!