Skoči na vsebino

Suzuki B KING


miki

Priporočene objave

jaz sem ga videl pri motorjetu v mariboru in tudi sedel na njem :naughty:

fenomenalen občutek kaj šele vožnja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100% moj naslednji motor, le če čez 2-3 leta ne bo kaj bolšega na trgu, ima zelo mamljive kakrakteristike poleg nabrite oblike! edini minus mu dajem zaradi 4 valjnega motorje, če bi mev V2 pol pa bi ga pomoje že mev :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi motor res bombnik, ampak nisem še nikjer zasledil kakšnih konkretnih testov, predvsem iz relacijskih voženj, pa tud iz dirkališča..., sicer pa je treba motor sprobat, ker dokler ne bodo začel italjani motorjev delat, pa honde nehale delat kosilnice je Suzuki še vedno zakon :OK: , sam na žalost pri nas to skoraj ni mogoče :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno pa bolj zaupam japoncu k italjanu, čeprov se popravlajo ni kej rečt

Odvisno, kateri Italjan :whistle: .

B-King: verjetno je res super duper moped, samo ti dva rora me malo estetsko motita :closedeyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
Odvisno, kateri Italjan :whistle: .

B-King: verjetno je res super duper moped, samo ti dva rora me malo estetsko motita :closedeyes: .

Mogoče res a moj bo tak :naughty:

post-22600-1233669708_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi motor res bombnik, ampak nisem še nikjer zasledil kakšnih konkretnih testov, predvsem iz relacijskih voženj, pa tud iz dirkališča..., sicer pa je treba motor sprobat, ker dokler ne bodo začel italjani motorjev delat, pa honde nehale delat kosilnice je Suzuki še vedno zakon :OK: , sam na žalost pri nas to skoraj ni mogoče :angry:

Tale B-king je soliden motor, meni osebno pretežak in premalo vozen za počasne in srednje hitre ovinke, sicer pa za dinamično vožnjo z divjimi pospeševanji bomba motor, suzuki je pa zakon ja, takoj za KTM. :whistle: :D

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko je napisanega na net-u o B-Kingu, tudi posnetkov voženj itd itd. A nikjer nisem zasledil kolikšna je poraba pri malo bolj živahni vožnji ne pri tisti 90 km/h.

Drugače je menda motor presenetljivo vodljiv tudi za omenjene počasne ovinke.

Veliko posnetkov voženj , testov in predelav je na youtub-u. :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko je napisanega na net-u o B-Kingu, tudi posnetkov voženj itd itd. A nikjer nisem zasledil kolikšna je poraba pri malo bolj živahni vožnji ne pri tisti 90 km/h.

Drugače je menda motor presenetljivo vodljiv tudi za omenjene počasne ovinke.

Veliko posnetkov voženj , testov in predelav je na youtub-u. :o

definiraj živahno vožnjo..

nad 9 litrov ga boš težko spravil..moraš it v smrt..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je razen silnih "nakladačev" in internetnih testnih pilotov tudi kakšen lastnik na liniji, mene me namreč motor resno zanima in bi imel par vprašanj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je razen silnih "nakladačev" in internetnih testnih pilotov tudi kakšen lastnik na liniji, mene me namreč motor resno zanima in bi imel par vprašanj....

Kontaktiraj Hilton-a. Njegov zelo dober prijatelj ima B-Kinga. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je razen silnih "nakladačev" in internetnih testnih pilotov tudi kakšen lastnik na liniji, mene me namreč motor resno zanima in bi imel par vprašanj....

Ti "silni nakladači" pač napišemo svoje mnenje, čemur je tema med drugim tudi namenjena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je razen silnih "nakladačev" in internetnih testnih pilotov tudi kakšen lastnik na liniji, mene me namreč motor resno zanima in bi imel par vprašanj....

nakladaš lahko če ga nisi vozil, se pravi ti je všeč, ti ni, se ti zdi..

če ga pa voziš oz si ga vozil pa najbrž lahko kaj več o njem poveš

al ne?

men je bil gut..pa všeč tut po eni strani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry za "nakladače" zmotile so me trditve da je motor menda premalo vozen za počasne ovinke to imenujem nakladanje, zanima me pa predvsem kako se beštja obnaša pri telovadbi na mestu, koliko dejansko porabi, kako zavira, kakšen je upor zraka nad 120 ali več kmh, če se da vozit brez šipce, kolko se čuti vročina od mašine in nazadnje stroški registracije....

Hvala lepa za infm :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, zanima me pa predvsem kako se beštja obnaša pri telovadbi na mestu, koliko dejansko porabi, kako zavira, kakšen je upor zraka nad 120 ali več kmh, če se da vozit brez šipce, kolko se čuti vročina od mašine in nazadnje stroški registracije....

Če te take stvari zanimajo, pol napačen motor gledaš. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te take stvari zanimajo, pol napačen motor gledaš. ;)

jest pa mislim da ne..

lahko je "uporaben" in hkrati nekaj posebnega..

sej ni treba vseh 180 konjev spravljat ves čas na cesto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Pozdravljeni

Motor mi je prava bomba, ampak nikjer ne zasledim ali je možno peljat svojo boljšo polovico na zadnjem sedežu.

LP

Sigurno je za dva,samo po vsej verjetnosti je potrebno dokupit zadnji sedež,saj je skupna dovoljena teža 460 Kg suha teža motorja pa je 259 Kg. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da imaš prav. :worship:

Bom pa v ponedeljek preveril pri prodajalcih. Je pa trenutno zelo zanimiva cena za ta motor. :naughty:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da imaš prav. :worship:

Bom pa v ponedeljek preveril pri prodajalcih. Je pa trenutno zelo zanimiva cena za ta motor. :naughty:

LP

Cena je baje 13 700,če mene vprašaš sploh nebi razmišljal bi raje dodal še 2K za BMW-eja 1300 in imaš vso dodatno opremo(Esa,Srs,Wgs,ABS)itd. + kardan,ki odtehta ta 2K EU.Pač to je samo moje razmišljanje vsak pa naredi po svoje večini pa je potem žal samo kot pravi Srbin posle jebanja nema kajanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa trenutno zelo zanimiva cena za ta motor. :naughty:

Mislim,da je @mashina enkrat napisal,da je ker je tako neprodajan motor res ugodna 7500eu :whistle: :whistle: pa kolk češ na lagerju :whistle: :whistle:

Tako,da najbolje,da kontaktiraš njega! :unsure: Razen,če veš še ceneje!

Men je motor všeč-zelo!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!