Skoči na vsebino

stikalo za maso za Benota


pinjas

Priporočene objave

vprašanje je namenjeno predvsem benotu. na mojemu ralliju za dirkat imam vžig od malossija , do tu vse v redu, dela super, problem nastane ko morem motor ugasnt. za ugasnt ponavadi zprem benzin in tako motor ugasne. probal sem dat stikalo vmes žice za maso, ampak nič, motor ni ugasnil, potem misleč da je stikalo preveč slabo sem povezal na original stkalo s klujem od dkuterja, in še evedno nič. zato beno te prosim da mi razloožiš kkao imaš ti na zipu napravljeno da motor ugasneš, kako stikalo bi moral dat. vem da ena rešitev bi bila do konca odvit vijak minimuma, sam to mi n epaše, najraje bi imel stikalo za ga ugasnt. :? :hmm:

post-18-1067932439.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam stikala ... pomoje da se clo v pravilniku pise da more motor sam od sebe ugasnt. "štandgas" more bit tko nastavlen da ce ne dodajas gasa motor sam od sebe ugasne.

Moj stikav je takle: dokler dodajam gas motor lavfa, k to neham delat motor ugasne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a neb blo bols tak ko pr motornih saneh, da mas vrvico okrog roke, in ko jo potegnes, se sname iz stikala in motor ugasne??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a neb blo bols tak ko pr motornih saneh, da mas vrvico okrog roke, in ko jo potegnes, se sname iz stikala in motor ugasne??? :hmm:

Ja, tut tko majo eni narejen ... sm vidu v Belgiji. Ampak to je ubistvu od pravilnika odvisn. Men osebno una vrvica neb bla usec ... sej se loh se zapletes kej z no :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a neb blo bols tak ko pr motornih saneh, da mas vrvico okrog roke, in ko jo potegnes, se sname iz stikala in motor ugasne??? :hmm:

Ja varnostna vrvica je sigurno bolj ziher :hmm: , pravila so pa taka kot je napisov Beno, ko spustiš gas mora motor ugasnt :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako vrvico sm js mel enkat na ATVju! Pa sm skor zmeri nato pozabu mi je pa usakič ko sm šu z nega dol ugasnu js pa :hmm: ! Sej s cajtom se navadeš! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem jaz mel cinsplulo od Top Preformance gor mi tudi ni htel na kluc vgasnit samo sem potem nekaj skup zvezal in je slo :) Potem pa si je golega gor naredo pa mu isto ni slo vgasnit tudi ce je mel vse tako zvezano kod jaz :hmm: :? Edino kaj bi si lahko naredo da ti vgasne je to da si na kabl od svecke zvezes gor stikalo...delat bi moglo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...delat bi moglo...

al bi te streslo (20 kilovoltov, man!!). al bi pa prebijal vse skupi... ...ce tak gledas tud svecka je kao prekinjeno stikalo, anede... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi na kabel od svečke vezal stikalo i te 1. ruknlo 20kV, 2. šoltar ne bi služu svojmu namenu kr bi iskra preskakvala mad kontaktoma v šoltarju. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem, ampak zanima me v glavnem:

men so ful tečnarl ko sem mel avtomatika nej dam za furat, polj mi je blo pa enkrat dost, pa sem reku TLE MATE ampak stvar ni hotla vžgat, sploh

med tisi kabel od svečke sem vezal stikalo, stvar ni vžgala, delovalo je sikalo, bp; pri skuterju je drgač? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med tisi kabel od svečke sem vezal stikalo, stvar ni vžgala, delovalo je sikalo, bp; pri skuterju je drgač? :wacko:

ja pa ne na visokonapetostn kabl... :D ...al si mel pa ze cinkspulo totalno u qrcu pa stikalo neko za daljnovode... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!